Ieško problemos sprendimo būdų: daugiabučių kiemuose reikėtų daugiaaukščių garažų

Grįžti į straipsnį

As

As portretas
Yra daugybe plotu netoli namu, kur a la zalia zole, bet joje nieko nera. Tai kodel nebutu galima tokiu plotu paversti aikstelemis. Kaip pvz Vyturio ir Laukininku g sankirta. Užtektu aplinkiniu namu gyventojams vietu, o ir prie namo aikstele nepriartetu. Ir daugiau tokiu vietu butu galima rasti, bet noro veikti truksta.

Dalia

Dalia portretas
kur dingo garazai, automobiliu stovejimo aiksteles? Dabar , ypac ziema saligatviai uzgriozdinti masinom , pestysis turi eiti vaziuojamaja dalimi ir ziureti ar neatvaziuoja transportas.. kiemai uzgriozdinti , net ant zoles statoma, pabandyk psakyti ka , bus riesta, nereiks nei karo,,,

to gedemonas

to gedemonas portretas
Kada savo įmonės darbuotojams, jei tokia turite, mokesite švedišką atlyginimą?

Feris

Feris portretas
Klausimas, kas jas prižiūrės, nes jei be apsaugos tai tos mašinos būs apvogtos nudaužytos ir t.t..

Gediminas

Gediminas portretas
Tik mokamuose zonose ir tik po žeme. Jei Švedai sugeba, sugebėsime ir mes

ups

ups portretas
tą problemą matau tik senos statybos namų kiemuose, o naujos statybos namų kiemuose matau priėmimo komisijos, priduodant namą, nuolaidžiavimus statytojams už gražias akis ar dar už kažką, kas ten žino....

REIKIA

REIKIA portretas
Reikia drausti statyti įmonių automobilius kiemuose, apie 15% vietų padaugės.

Vadimui

Vadimui portretas
tai sutvarkyk kad nebūtų apleistos. Jau ir taip to grožio Klaipėdoj trupiniai tai dar užsatykit griozdais viską

Vadimas

Vadimas portretas
Mieste daug žaliu zonu ,kurios naudos neneša. Tai vietoj apleistu pievu ar skveru tikrai butu galima irengti daug parkavimo vietu. Ar vaiku žaidimu ,sporto aikščiu nedideliu. Tam užtektu kad ir po 20-40aru ploto aiksteliu parkingo.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau nedarytų nieko, o tai po kiekvieno "pagerinimo" tik blogiau. Pažiūrėkit į senamiesčiu pavirtusias chruščiovkes ir idiotišką jų kiemų apmokestinimą

Zemaitis

Zemaitis portretas
Geriau butom naus atspalts kėimūs, kels ba doubiu ī poiki pagelba mašėnas aksploutounont

Anonimas

Anonimas portretas
Jei gerai pamename nuo nepriklausomybės laikų eina kalba apie parkavimo vietas. Kas naudosis tais dauugiauksicias parkingais? Faktas niekas...

C7

C7 portretas
Svarbiausia vykdant apklausą, pasiteirauti, ar balsuojantieji gyventojai mokės po 30 000 eurų už vietą, ar nuomosis po 100 EUR mėnesiui.

Sigitas

Sigitas portretas
Tiesiog keista ir nuostaba kelia, kad ieško problemos sprendimo būdų: daugiabučių kiemuose reikėtų daugiaaukščių garažų. Taigi dar prieš dvidešimt metų Klaipėdos miesto gyventojų pagrindiniams tarnautojams ir jų išrinktiesiems miesto tarybos nariams reikėjo tą daugiaaukščių garažų problemą spręsti. O dabar toji daugiabučių namų kiemuose problema sprendžiama drastiškais kiemų žalių plotų nakinimo sąskaita. Ne gana to prie daugiabučių namų parkavimo vietų yra po dvi ar trys, vienos šeimos turinčių, automobilius pasistatę. Todėl labai teisingai pabrėžta t.y. "daugiaaukščiai garažai mikrorajonuose būtų optimaliausias variantas sprendžiant automobilių aikštelių stygių mieste".

ttt

ttt portretas
kiek tuščių plotų pietinėje miesto dalyje, pilna jų, ir prie Šilutės pl, Mogiliovo gatvės, Jūrininkų pr., kai kur gatveles galima praplatinti ir statyti mašinas, kitur per daug pėsčiųjų takų, kuriais niekas nesinaudoja. Žalieji plotai, tai šunų "šikyklos", daug sykių mačiau kad niekas ekskrementų nerenka o ir šaligatviai "tortukais" papuošti. Reikia dirbti ir ne visur reikės daugiaaukščių garažų užteks ir pigesnių variantų. Valdžia, išgirskit klaipėdiečius.

Vilijai

Vilijai portretas
Kiek kainos vieta tokiame garaže? Kiek kainos pastato administravimas? Apie požemine aikštele pamirškite vietos kaina (po lenino aikšte) kosmine. Siulau nusileisti ant žemes.

Vilija Malakauskienė

Vilija Malakauskienė portretas
Matau, kad reikia supažindinti su pasiūlymu Klaipėdos m. strateginio plano papildymui: 1. Parengti požeminių ir /ar antžeminių daugiaaukščių garažų Klaipėdos m. plėtros studiją, parenkant vietas požeminių ar antžeminių daugiaaukščių garažų statybai. Kiekis 10 vnt. 2. Parengti teritorijų planavimo ir kitus reikalingus dokumentus daugiaaukščių garažų statybai. Esu už žaliųjų plotų užtikrinimo reikalingumą, bet problema gali būti spręndžiama šiuolaikinės draugiškai aplinkai architektūros priemonėmis, o ne viską užasfaltuoti Pvz. šalia Ryšininkų bus tvarkoma Klaipėdos vandens teritorija, kur tikrai galėtų atsirasti garažas. Niekas nekalba, bet į savivaldybę rašiau, kad Kauno gatvės mikrorajone jau kelios aikštelės išgaravo, o dabar esanti prie berods Taikos 2, prie buvusio kino teatro, bus perduota valstybės žemė naujo pastato savininkams, tvarkysis kaip norės, niekas neatstovauja miestiečių

E

E portretas
Kaune labai reikia, tik siųlyčiau leisti tik vieną šeimos automobilį laikyti nemokamai, už antra susimoki 50€ į mėnesį. Nes kai kurie turi po 3 auto šeimoje. Kitas vieno neranda kur pastatyt...

Žolynas

Žolynas portretas
Greičiausiai savivaldybė vietoj mūsų žolynų ir želdynų kokį naują daugiabutį įprūdys. Kaip Baltijos pr. ar Ryšininkų g. t.t. ir žolės jai dėl to nepamažėjo. O jei padidins parkingą tai būkit ramus jis bus apmokestintas kaip šiais metais apmokestintas Rumpiškės raj..

wow

wow portretas
Isivaizduoju vietos kaina tokiame garaŽe:) Gal geriau žalius plotus šalia keliu paversti "kišenemis" automobiliams.

n

n portretas
turiu tokia neigyvendinama vizija: prie namu daug zalio ploto, o visos masinos pozeminese stovejimo aikstelese

>klp

>klp portretas
Aha sakai kad yra vietos? Tos ,,vietos" yra skirtos želdynams želdiniams ir laisvam infrastruktūros plotui prie namu. Jis turi būti kad išlaikyt atstumus ir palikt būtinas erdves. Viskas buvo statyta ir protinga suplanuota dar tais laikais kuomet dar miesto taryba dirbo atsakinga ir buvo orentuota į gyventoja.Siūlai siena prie sienos sugrūst ir tada viskas o'kei?

Klpd.

Klpd. portretas
O ką? Ar jeigu norėtų, tai manot savivaldybės gudručiai negalėtų suveikt tokių statybų pvz.per ES paramas ar kitus kelius? Tik kad darbo daug. O noro jiokio.Gyventojai tai ne verslininkai - iš jų atkato tik nulis:D )

klp

klp portretas
jei visokiems prekybos centrams uztenka vietos automobiliu aikstelems pilnai turetu savivaldybe pasirupinti vietomis salia rajonu kur butu galima pilna vietos kur pastatyti ir tuos garazus tarkim su kazkokiu abonimentiniu mokesciu. Tarkim Jurininku prospekte pilna vietos kur butu galima irengti ir paprastu stovejimo aiksteliu. Luzu gatveje isvis teslyne susiformavusu dar nuo sovietiniu laiku aikstele kur isvis nieko nedaroma nei pesciuju tako nera nei aikseles.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas piniguose,kieno saskaita arba kiek kainuos viena vieta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių