Į teismą – reikalauti namo renovacijos dokumentų

Pritariu

Pritariu portretas
Straipsnio autoriui dėl Paslauga būsto direktorės arogancija.Gyventojai yra šiukšlės trukdančios dirbti sklandžiai "viskas teisėta"šiai šaraškino kontorai. Kovo mėnesį mes su šia ponia susitiksime teisme.Teisiamės už neatliktus darbus priskaičiuotus beveik 4000 EUR.

Gurgis

Gurgis portretas
Klaipėdoi visada renovacija be biznio nėra. Valdžia taip plauna pinigėlius. Kauno g3 renovavo namą, o dabar pažiūrėkit kaip jis atrodo. Nulupo nuo žmonių devynias skurdas. Trys renovuotojai pasikeitė, o naudos nulis. Plėšikai! Betvarkė, žmonės pavargo tampytis po teismus.

Anonimas

Anonimas portretas
.

Negatyvui pagarba

Negatyvui pagarba portretas
Laimingi, kad jus nesusidurete su bendrijos ,,Gulbe" pirmininke policijos pareiguno zmona. Tada Jus suprastumete,kad viska ka patyrete šiame gyvenime buvo smulkmena prieš jos ir jos bendrininku vykdoma terora pries nekaltus zmones, kai kuriuos iš ju ji jau nuvare i kapus.

Projektas

Projektas portretas
5. SAVININKAI SPRENDIMU : 3) tvirtina prekių , darbų ir paslaugų , susijusių su bendro naudojimo objektais , jų valdymu , priežiūra , remontu ir atnaujinimu , pirkimo SĄLYGAS , KAINĄ ir PIRKIMŲ ATASKAITAS . ....P.S. Pagal projektą VISKAS kas susiję su bendrojo naudojimo objektų valdymu perduodama į savininkų rankas . VISKAS . Tik butų savininkai turi pasirinkti kas administruos jų turtą . Nesirinkti tų , kurie nenori viešumo , skaidrumo ir t.t. Nesirinkti " būstų " , " paslaugų " ir kitų , kurių reputacija abejotina . Tokios " paslaugos " ,nesudarusios sutarčių su daugiabučiais , turės išnykti iš administravimo paslaugų teikimo arba iš pagrindų keisti darbo stilių . Vertinti gali tik PAGAL DARBUS . Kadangi administratoriai panašu savivaldybės klerkų yra " globojami " ir kontrolė daugiau nei abejotina , manau 3 metų kadencija administratoriams , būtų savininkams labai naudinga . Vyktų judėjimas konkurencingumo link , savininkai greičiau galėtų keisti , savivaldybė t.p. aktyviau dirbtų

Projektas

Projektas portretas
II skyrius 4str. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų teisės ir pareigos . 3. SAVININKAS TURI TEISĘ : 5) teikti pasiūlymus ir GAUTI VISĄ INFORMACIJĄ VISAIS BENDRO naudojimo objektų valdymo , naudojimo , priežiūros ,remonto , atnaujinimo ir disponavimo klausimais . 6) reikalauti atlyginti nuostolius ...7) gauti informaciją apie nustatytus mokėjimus , įmokas ir tarifus , susijusius su bendro naudojimo objektais .

Adelei , papildysiu

Adelei , papildysiu portretas
Panašu mes ne tą patį įstatymo projektą skaitėme :) LR Daugiabučių namų bendrojo valdymo objektų įstatymo projektas užtikrina daugiabučių namų savininkų apsaugą . Jo projekte numatyta , kad ViSUS su namo bendrojo naudojimo objektų VALDYMU IR IŠLAIKYMU SUSIJUSIUS SPRENDIMUS PRIIMA SAVININKAI , ir nesvarbu , kokiu būdu namas valdomas - įsteigiant bendriją , pasirenkant administratorių ar sudarant jungtinės veiklos sutartį . Geresnio projekto , kuris saugo SAVININKUS , aš nežinau , išstudijavau kiekvieną punktą .Gaila , kad sustojo jo įgyvendinimas .

Vilnius

Vilnius portretas
Panaši istorija ir pas mus. Tik įmonė iš Lietuvos. Ir pas mus net jokio konkurso nebuvo.

Pritariu Adelei

Pritariu Adelei portretas
Pridėčiau dar ir tai kad mūsų išrinktieji atstovai seime inicijuotų pataisas dėl daugiabučių administratorių atsakomybės už savo neskaidrią, nusikalstamą veiklą. Įstatymais numatytų greitesnį perėjimą pas kitą pasirinktą administratorių. Suteikt daugiau teisių gyventojams kontroliuot kur panaudojami jų pinigai ir renovacijos procesuose ir už įvairius atliekamus darbus ir kad savivaldybės , kurių funcija prižiūrėt administratorius,kontroliuot jų veiklą, nebūtų susiję su šiom įmonėm . O dabar kad dedas, gyventojai moka pinigus ir neturi teisės gaut ataskaitų už ką ir kiek?....korupcija šioj srityje aukščiausio lygio!!!

skirtas Adelei - "Ar skaitėte"

skirtas Adelei - "Ar skaitėte" portretas
Ne tik skaičiau, bet išnagrinėjau kiekvieną punktą. 2019 m. spalio 16 d. projektas "LR Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymas", paruoštas valstiečių L.Stacevičiaus ir K. Mažeikos yra korupcinio pobūdžio ir buvo laiku sustabdytas. Mano lūkesčių tikrai neatspindi ir gaila, kad Jūs taip ir nieko nesupratote. Ir kokia gali būti tarp jų konkurencija ?.. Jie visi dirba klano sistema.Jų visų tikslas - lengvai pasiekiamas pelnas. Jeigu šis įstatymo projektas būtų palaimintas, tai administratoriai būtų " atėję visiems laikams" pagal bolševikų šūkį. Ir šiuo įstatymu būtų įteisinta dar didesnė lobistų savivalė - butų savininkams vietoj "pančių" - metalinės grandinės.

Suinteresuotam

Suinteresuotam portretas
Pasakoja daugiabučio GYVENTOJAI administruojami " paslaugų " !!! Dėl " gero administravimo " net į teismus vaikšto .

Suinteresuotam

Suinteresuotam portretas
O tai be šių dviejų mieste nėra kitų, sugebančių administruoti daugiabučius be teismų ? Prastas pavyzdys . Tokie administratoriai turi " išnykti " . Gyventojai juos turi užmiršti kaip blogą sapną .

Pozityvas

Pozityvas portretas
Jūs matyt nesusidūrėme su Mano būstas. Kai susidursite su jais, suprasite kad visa ką patyrėte šiame gyvenime buvo smulkmena:).

Pozityvas

Pozityvas portretas
Aš tikiu tuom ką matau, o ne tuom ką spauda rašo. Ir jums patarčiau pačiam formuotis nuomonę o ne leisti spaudai formuoti. Neleiskite būti manipuliuojami ir klaidinami.

to- Pozityvas

to- Pozityvas portretas
Na ką čia parašėte tai pozityvo tai neįdėjote. Jei manote kad ši bendrovė dirba gerai tai tai manu kad skaitote daug fantastiniu knygučių. Ten nuėjęs niekada negausi atsakymo. Viskas yra užslėpta viskas paslėpta tik interesų kalnai. Problemos sprendžiamos arba lėtai arba iš vis nesprendžiamos. jie tai liečia jų pelną tai taip. Gyventojai jiems tik pajamų šaltinis ir manau kad skaito gyventojus avinų banda.

Jūs ne pozityvas , jūs suinteresuotas :)

Jūs ne pozityvas , jūs suinteresuotas :)  portretas
Nebandėte skaityti teksto ir kokių bėdų su " caraite rimaite " turi gyventojai ? O gal skaitėte rekvizituose atsiliepimus apie " paslaugų tiekėjus " ? :)

Pozityvas

Pozityvas portretas
Gaila kad pas žmones trūksta padorumo ir tolerancijos. Nesuprantu, kuom kaltas administratorius jei rangovas pridaręs broko bankrutuoja, o techinis prižiūrėtojas priima darbus. Kai konkursus laimi pateikę mažiausią kainą, ko galima tikėtis? Paslaugos būstui vieni geriausių iš administratorių ir kad visi taip dirbtų kaip jie dirba. Problemos sprendžiamos greitai ir profesionaliai. Bylinėtis visada galima rasti dėl ko, jei tik noro yra, visiems niekada neįtiksi. Vertinu Paslaugos būstui už jų profesionalumą ir ypač jų direktorę Rasą.

Kas dėl seimo narių

Kas dėl seimo narių portretas
Skaičiau įstatymo projekto dėl Daugiabučių namų bendro naudojimo objektų valdymo rengėjai yra Lauras Stacevičius ir Mažeika . Bilotaitės , Puteikio , Gentvilų nėra :)

Adelei , ar skaitėte

Adelei , ar skaitėte portretas
Dar " valstiečių " paruoštą įstatymo projektą , kuris manau atspindi Jūsų lūkesčius . LR Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymas . 2019 m. spalio 16 d . O 3 metų kadencija mano galva labai skatins administratorių konkurenciją nuo pirmos dienos " dirbti viešai , skaidriai, gyventojams " . O gyventojams nereikės laukti penkmečio ir klausytis savivaldybės klerkų pasakymų " keiskite administratorių " .

Adelė

Adelė portretas
Ar 5 ar 3 kadencijos administravime konkurencijos nesukurs., nes jau nuo pirmos dienos jie dirba vienu braižu pagal pasidalintą shemą visoje šalyje.

Gal seimo nariai padės?

Gal seimo nariai padės? portretas
Atsakymas - nepadės, nes tapę seimo nariais - rinkėjus pamiršta. Daugiabučių administravimo klausimu rašiau seimo nariams N.Puteikiui, Stacevičiui, S.Gentvilui, A.Bilotaitei, mėginau gauti susitikimą. Viskas tuščiai., Net atsakymų negavau. JIE, PERŽENGĘ SEIMO SLENKSTĮ, PAMIRŠTA, KAD PRIVALO TARNAUTI IR RINKĖJAMS. ABELNAI VISIEMS LIETUVOS ŽMONĖMS.

Adelė

Adelė portretas
Džiaugiuosi, kad man pavyko iššaukti diskusiją daugiabučių namų administravimo klausimu. Pasikartosiu, kad iš esmės niekas nepasikeis - 3 ar 5 metai. .Namų administravimas šiuo metu paverstas verslu ir tapo tiesioginiu plėšikavimu ( 1999 metų kovoju su šia mafijine strūktura ). Tai didžiulis mulkintojų ir sukčių vorantinklis, apraizgęs visą Lietuvą. Daugiabučių priežiūra velniškai pelningas biznis, tikra aukso gysla. Pirmiausia iš pagrindų turi būti peržiųrėta visa daugiabučių administravimo sistema. Butų savininkai lygiomis teisėmis privalo dalyvauti visuose sprendimuose, kurie susiję su bendrosios dalinės nuosavybės objektų valdymu, priežiūra, gauti visų prašomų dokumentų kopijas. Valdyti namo bendrosios nuosavybės objektus be butų savininkų sutikimo ar įgaliojimų jie neturi teisės. O bendrosios nuosavybės objektai tai namo laiptinės,palėpės, rūsiai ir t.t. Faktiškai pats daugiabutis ir yra visų namo butų savininkų nuosavybė. O nuosavybė - neliečiama. Tą aš ir turėjau omenyje.

Gal Seimo nariai padės ?

Gal Seimo nariai padės ? portretas
Įstatymus kuria ir priima Seimo nariai . Naują kadenciją pradėjo naujieji valdantieji ,tad niekas nedraudžia rašyti laiškus bet kokiu pavidalu savo atstovams Seime su pasiūlymais keisti daugiabučių gyvenamųjų namų priežiūros įstatymą .

Taip ir man gaila

Taip ir man gaila portretas
tų senųjų daugiabučių gyventojų kurie papuolę į administratorių " rankeles " nepajėgia išsivaduoti . Administratoriai, daugeliu atvejų yra nekontroliuojami , tai ką rašote apie savivaldybės klerkų atsakymus , girdėta ne kartą . Nors ko gali tikėtis ....Namas jūsų patys ir tvarkykitės . Šiai dienai kiek žinau yra atsiradę naujų daugiabučių priežūros centrų į kuriuos kreipiasi nuo administratorių pabėgę " namai " . O tik galvoju kaip senukams į akis drįs pažiūrėti ta seniūnaitė kuri " aktyvino " bendruomenę pasirinkti " caraitę " ? Štai taip , mano galva , ir menkinama gyventojų iniciatyva . Žmonės pradeda bijoti ką nors keisti . O vieno namo dar laukia renovacija , o čia tai " grobį " bus atnešusi " aktyvintoja " .

Aš gyvenu pietinėje

Aš gyvenu pietinėje portretas
Klaipėdoje . Mes turime bendriją . Išrinkome pirmininkę , turime valdybą , kurioje dirba bendrijos narys nuo kiekvieno namo . Vyksta susirinkimai , pristatomi dokumentai kurie svarbūs gyventojams . Aiškinama dėl kiekvieno pokyčio . Pristatomi planai , ataskaitos , audito išvados . Kiekvienas dokumentas apie namą yra viešai prieinamas . Duoti visi telefonai į ką kreiptis jei iškilo problemos , pirmininkas turi priėmimo valandas . Jei klausimas liečia tik vieną namą , pirmininkas susirinkimą daro to namo gyventojams , prie laiptinės . Svarstome , tariamės ir priimame sprendimus . Taip , gyventojų aktyvumo norėtųsi didesnio . Vyksta balsavimai raštu . Geriau ir būti negali . Pirmininką, pasibaigus kadencijai ,visuotiniame vėl renkame , renkame ir valdybą . Pirmininkas VIENAS jokių sprendimų nepriima . Konkurso dalyvių paraiškas tikrina sudarytos komisijos nariai ir namo gyventojų atstovai .

Toks likimas ?!

Toks likimas ?! portretas
Parduoti ir išduoti liko daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkai.Gabūs ,,berniukai ,, įsigijo vištą ,dedančią auksinius kiaušinius . Butų savininkai per ilgus dešimtmečius įpratę ,kad kažkas rūpinosi jų gyvenamaisiais namais (geriau ar blogiau )iki šiol dar tiki ,kad verslininkai tik administruos ,NETURĖDAMI SAU NAUDOS . Begalinis PAČIŲ butų savininkų pasyvumas leido administratoriams įžūliai elgtis su tikraisiais butų savininkais . Bejėgiai (?!) Savivaldybės tarnautojai, kurie PRIVALO prižiūrėti kaip dirba administratoriai ,greitai tapo JŲ užtarėjais ir gynėjais. Dažnai pasakoma ,jei nepatinka administratorius ,tai KEISKITE (į tokį patį ?!), kurkite bendriją (o ,jeigu name didžioji dalis senjorų gyvena ?).Nors didżioji žmonių dalis gyvena daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose ,BET valdżios institucijos tiek vietinė valdžia, tiek centrinė valdžia NUSIPLOVĖ nuo tų reikalų : JŪSŲ nuosavybė ,JŪS ir tvarkykitės !

Aistre

Aistre portretas
Bendrijose nera geriau, musu bendrija uzgrobe ir valdo policija, pareigunai pirmininke paskyre pareiguno zmona, buvusia pirmininke tampe po teismus ir terorizavo tol kol ja nuvare i kapus, apsišaukele vykdo nereikalingus darbus vagia pinigus, surašo fiktyvias sutartis uz pavogtus pinigus vazineja po uzsienio kurortus, reikalauti protokolu ir apskaitos dokumentu beprasmiška vsio zakkonno

Adelei , papildysiu

Adelei , papildysiu portretas
manau 3 kadencijos metai skatintų konkurenciją ir tarp administratorių " dirbti gyventojų labui " , realiai sudėlioti įkainius ir t.t. Veiksmas tarp konkuruojančių , mano galva , būtų labai naudingas daugiabučių gyventojams . O dabar užsėdo toks administratorius 5 metams , pasibaigus terminui kada gyventojai gali keisti administratorių per namus " prasibėga " koks seniūnaitis " aktyvindamas bendruomenę " ar šiaip koks suinteresuotas asmuo ir dar 5 metus gali " šienauti " namą . Tik vienas kitas buto savininkas drįsta skaičiuoti kam ir už ką moka pinigus , o daugelis per laiką sako , ai nieko nepadarysi , ar ką aš čia galiu vienas ....

Adelei ką siūlote ?

Adelei ką siūlote ? portretas
Kaip nustatyti kuris administratorius bus sąžiningas ir dirbs butų savininkams ? Pasverti " sąžinę " ? Todėl lieku prie savo nuomonės 3 metai kadencija , nes TIK DARBU galima nustatyti ar administratorius dirba butų savininkams . Kitų būdų nežinau . 3 metai būtų optimalus laikas per kurį butų savininkai galėtų įvertinti ir nebūtų " apiplėšti " . Po 3 metų būtų skelbiamas konkursas . Tenkina gyventojus - lieka dirbti , ne - gyventojai galės rinktis kitą . Nesupratau , ką rašote apie Konstituciją ir ką ji turi bendro su mano ar jūsų butu ir administratoriumi ? Mano bute administratorius - pirmininkas nešeimininkauja nei daro remontą nei lemputes keičia :) Pajuokavau , nes tikrai nesupratau , o man rūpi . Paaiškinkite ar konkrečiai pasiūlykite pokyčius . Ačiū . Tai , kaip dirba visokios " paslaugos " , mano galva yra skandalas .

Adelė

Adelė portretas
Šiame straipsnyje kalbama apie daugiabučių administratorius, kurie savivaldybės institucijos sprendimu yra paskirti tik administruoti daugiabutį, t.y. užtikrinti namo bendrojo naudojimo objektų priežiūrą ir įgyvendinti namo butų savininkų su bendrąja nuosavybe susijusius sprendimus ir pavedimus, atstovaujant jiems ( Civilinio kodekso 4.85 .str.). Administravimo nuostatų III sk. 7 p. - ADMINISTRATORIUS PRIVALO: 7.1. Nuostatuose nurodytas funkcijas ir pareigas atlikti apdairiai, sąžiningai ir tik naudos gavėjų, t.y. butų savininkų interesais. Tačiau viskas yra atvirkščiai. Savivaliauja ir šeimininkauja butų savininkų bendrosios dalinės nuosavybės objektuose, kaip savo asmeninėje kišenėje. LR Konstitucijos 23 str. - ŽMOGAUS NUOSAVYBĖ NELIEČIAMA. O apie tai niekas neprisimena ir nekalba. Administravimo terminas - 3 ar 5 metai nieko nepakeis. Taisytinas yra daugiabučių administravimas.

NU NU

NU NU portretas
Nu baisu. Tie Paslaugos būstui tikriausiai mano esantys aukščiau už gyventojus.

tai p a v y z d y s , kaip SAVIVALDYBĖS specialistai

tai p a v y z d y s , kaip SAVIVALDYBĖS specialistai portretas
n u s i k a l s t a m a i tarnauja b r o k d a r i a m s-nesąžiningiems VERSLININKAMS--a p i p l ė š i a n t gyventojus ir tai ne vienintelis atvejas Klaipėdoje.---BŪTINAS į s t a t y m a s patraukti savivaldybės s p e c i a l i s t u s VISAPUSIŠKAI a t s a k o m y b e i

Vaida

Vaida portretas
Jau antri metai kai renovuotas RUMPISKES - 18 namas ,negauname jokiu dokumentu .Nieko nezinome apie esama padeti . Negi reikes teistis su "MANO BUSTAS " ??????? Kas Klaipedoje turetu rupintis valdu prieziura ,nes matosi kad jos nesusitvarko su darbais ??????????

Bendrovė Paslaugos būstui

Bendrovė Paslaugos būstui portretas
daro ką nori ir kaip nori.

na nežinau kas dėl Petro tiesos ir kas vyko jūsų bendrijoje

na nežinau kas dėl Petro tiesos ir kas vyko jūsų bendrijoje portretas
taip kaip nepažįstų ir Eikčio , bet aš žinau , kad buvo LR daugiabučių namų savininkų įstatymo pakeitimas įst. ( Žin. 2012-04-28 Nr 50-2440 ) 3 str . NUMATĖ , jog iki šio įstatymo įsigaliojimo ĮSTEIGTOS IR VEIKIANČIOS daugiabučių namų bendrijos , garažų .......ir kiti juridiniai asmenys , įsteigti ir veikiantys pagal Daugiabučių namų savininkų įstatymą SAVO ĮSTATUS turi SUDERINTI SU NAUJOS REDAKCIJOS DAUGIABUČIŲ NAMŲ SAVININKŲ BENDRIJŲ REIKALAVIMUS . PAKEISTI BENDRIJOS ĮSTATAI TURI BŪTI PEREGISTRUOTI Juridinių asmenų registro tvarkytojui . Dėl naujos redakcijos įstatymo , kuriame buvo pokyčių , savo įstatus reikėjo pakeisti daugeliui . įstatus paprastai juristai tikrina , o jūs pažįstate nors vieną kuris dirbtų už dyką ? o tų kliedesių dėl pašalinimo net komentuoti nesinori , jei skaitei įstatymą kuris reglamentuoja bendrijų veiklą .

Petras kalba tiesa

Petras kalba tiesa portretas
tas "teisininkas' uz pinigus susitares su policijos pareigūno zmona - bendrijos pirmininke sukūre naujus bendrijos, istatus ir išdriso iš bendrijos po 20 metu pašalinti uz tiesa kovojancius 89 narius, išdrisus paviešinti faktus kreipesi i prokurore, bet faktu paneikti jam nepavyko, zmones bekite nuo šio tipo.

Liudna

Liudna portretas
Nepasiduokit,mano giminaitis kai renovavo penkiaauksti,pats viską sekė ir matavo,tikrino medžiagų kiekį ir tt.renovuotuojai pyko skunde ,bet jis laimėjo ir žmonėms po 3000 eurų sutaupę!!!

Inga

Inga portretas
Teismuose irgi virtuvė tokia, kad sprendžia užkulisiuose... Advotas, teisėjas, antstolis žiūri kaip į grobį, iš kurio daugiau išmuš bapkių. Juk tam ir renkasi tokias profesijas, o ne gelbėti kažką. Kaip ir veterinarai, tik pelnas. Aišku vienetai yra ir dorų, bet tik vienetai.

......

...... portretas
Kiek pamenu bendrijos pirmininką renka bendrijos nariai 3 metų kadencijai . Jai pasibaigus vyksta rinkimai gerai dirba daugumos sprendimu išrenkamas tas pats , blogai - renkamas naujas . Todėl ir manau tokį terminą - kadencijai reikia numatyti ir administratoriams , nes 5 metai per daug , jei dirba taip kaip " paslaugos ar kiti būstai " .

Skratas

Skratas portretas
Bendrovė Paslaugos būstui nebūdami Klevų 6 administratoriumi kai perduota naujam administratoriui siuntė gyventojams sąskaitas ir pardavinėjo į teismą. Taip pat suklastojo protokolą ir įteisino nelegalias statybas paveldo name. Akcininkas berods tebėra tas pats konservatorius. Keista kad jis taip leidžia veikti ir siautėti. Neteks klientų, žmonės atsijungus.

Ne viena tokia

Ne viena tokia portretas
Panašiai buvo ir mūsų pirmininke. Ji bylinėjosi su gyventoja, pareikalavusia tokių dokumentų, atsisakiusia mokėti. Ir pralaimėjo, nes pirmininkė vadovauja jau 16 metus, tesimo i6laidas dengia mūsų bendrija,,.

Nieko sau ...

Nieko sau ... portretas
Jei TEISMAS pasisakė , kad INFORMACIJOS SAVININKAI YRA TO NAMO BUTŲ SAVININKAI apie kokią konfidencialią informaciją, kurios NEGALI ŽINOTI butų savininkai , vyksta kalba ? Ką slepia visokios " paslaugų rimaitės " ? Prisigyvenome ...tarkim aš info savininkas , aš kaip buto savininkas kuris moką už paslaugas už renovaciją , moku " rimaitėms " algą , o jos ,kada aš noriu patikrinti informaciją apie savo pinigus , atsako - ne ? Net kopijos negaliu turėti , kad ramiai grįžus namo pastudijuoti ? Nieko sau...." paslaugos būstui " :)))

Kai kuriems klaipėdiečiams

Kai kuriems klaipėdiečiams portretas
Mano Būstas Klaipėda, UAB,mano manymu,tikras KOŠMARAS. Dare šildymo sistemos renovacijai ir gerokai pasipinigavo.O mums nera jokio taupymo tik nesibaigiančios papildomos išlaidos del tos dvivamzdės šildymo sistemos. Neimanoma susisiekti su jais, i el. laiškus taip pat neatsakynėja.

Petrui

Petrui portretas
o kodėl nereikėtų keisti " caraičių rimaičių " ? Manau visi daugiabučių gyventojai norėtų žinoti kaip naudojami jų sunešti pinigėliai ? Be " rimaičių " yra ir kitų administratorių ar bendrijų pirmininkų , kurie dirba atsakingai , teikia informaciją . Gal todėl renovacijų daugelis ir bijo dėl tokių " carų " ? Gyventojai padaryti tik mokėtojais . Aš už kaitą .

O Petras

O Petras portretas
pletkininkas ? Fui....Dėkit faktus .

O aš manau

O aš manau portretas
jei ir vienas gyventojas NORI ŽINOTI kaip vyksta renovacija ar kaip naudojami JO ASMENINIAI PINIGAI . Viskas , " rimaitėms " net klausimų neturėtų kilti , o tuo labiau argumentuoti " tik 3 " nori žinoti !!! Manau , jei gyventojas būtų gavęs atsakymus , tada nereikėtų ieškoti draugijos " rėkimui " . O administrotorės " rimaitės " to nesuvokia ir nori , kad gyventojai tik mokėtų ? Joooo....

Anonimas

Anonimas portretas
ir kas sugalvojo neisverstus is anglu kalbos zodzius brukt i lt kalba,juk atnaujinti busta gerai skamba

Petras

Petras portretas
tai kad p.Ektis kaip rase klazkada Klaipedoje norejo uzimti namo bendrijos Vytauto gatveje pirmininko vieta tai dabar matyt tikisi tapti Paslaugu busto administratorium

Nenuostabu,

Nenuostabu, portretas
kad žmonės , kuriems ne tas pats kokioje aplinkoje jie gyvena ,yra vadinami ,,brudais,, ,,šliužais,, ir kitokiais ,,gražiais,, epitetais . Mūsų visuomenėje tai nėra naujiena : ,,runkeliai,, ,,kirmėlynas ,, ,, vatnikai ,, ir t. t. VISADA nori būti teisūs tie , kurie garsiausiai rėkia (tikriausia, KIEKVIENAS daugiabutis namas SAVO rėksnį).

Aleks

Aleks portretas
Na kaip visada Paslaugos būstui neteikia niekam jokių dokumentų. Paprašius gauni atsakymą, kad tai komercinė paslaptis. Prokurorai negina viešo intereso. Tesime rasti teisybės nėra galimybės. Kainos remonto darbams fantastiškos. Daro ką nori ir kaip nori.

Mano nuomone

Mano nuomone portretas
norint pažaboti administratorius būtina trumpinti jų " darbo laiką " . Dabar kiek ? 5 m ? Ir tik pasibaigus šiam laikui savivaldybė , jei gyventojai nėra pareiškę noro anksčiau keisti administratoriaus , vykdo naują apklausą ir gyventojai renkasi . Na per 5 metus gali gyventojus taip " apturėti " , kad gali prarasti butą . 3 metai būtų realesnis terminas . Gyventojai matytų kaip dirba naujas administratorius , jei gerai , po 3m vėl jį renkasi . Netenkina jo paslaugos renkasi kitą . Manau tik taip galima priversti administratorius dirbti sąžiningai , konkurencingai ir geriau už kitą kompaniją . Per 3 metus išlys ir geri ir blogi darbai , o tokios " rimaitės " gal suvoks , kad ją išlaiko daugiabučio gyventojai !!

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko negali buti blogiau kaip boba stroikei. Kodel TP proejktas priklauso valstybej? Valstybe uz ji sumokejo ar gyventojai? Ir kodel negali tureti kopijos? Kieno reikalavimas buvo laimeti maziausia kaina? Gyventoju kas nors klause? Ir kodel tokia instancija kaip bustas su savo advokatais sutartyje nenumate ivykdimo arba bankines garnatijso ir draudimo?

Daugiabučio gyventoja

Daugiabučio gyventoja portretas
Daugiabučių administratoriai - savivalės demoralizuotas klanas, kuris grumiasi dėl asmeninės gerovės, sotaus kąsnio ir neuždirbtų gėrybių.Daugiabutis yra butų savininkų nuosavybė, bet jame šeimininkauja tik administratorius, o butų savininkai paversti vergais be jokios teisės. Jų. teisė tik mokėti ir mokėti. Viskas įslaptinta,neteikiamios jokių dokumentų kopijos. Namų renovacija stumiama buldozeriu. Administratoriai į talką pasitelkia ne tik seniūnaičius, bet ką nors ir iš pačių gyventojų tarpo, kurie, kaip šliuzai, laksto po butus ir prašinėja parašų. Atvirai pasakius,šiandieninėje Lietuvoje mafija yra įsiviešpatavusi visose šakose. Tai net rodo R.Rimaitės "tvirtas" įsitikinimas; TIK PABANDYKITE MANE DUOTI Į TEISMĄ,NIEKO NELAIMĖSITE". Matote, kokia aš "dievaitė". Nepasiduokite ir drąsiai kovokite. Laikas išsivalyti nuo tokių veikėjų, kaip rimaitės ir panašių į jas.

Kokią išeitį

Kokią išeitį portretas
NE ,,BRUDAI,, pasiūlys ,kad butų savininkai kas mėnesį NEMOKĖTŲ už paslaugas ,kurios buvo atliktos tik popieriuose ir auksinėmis kainomis ?! Pabandykite gauti dokumentus iš ,,mylimų,, administratorių .!

pagarba Petrui

pagarba Petrui portretas
nejaugi neatsiras Lietuvoje zmogaus, kuris pastatytu i vieta ši praradusi sazine ,,teisininka" A.Ekti

Petrui neskaitėt straipsnio ?

Petrui neskaitėt straipsnio ? portretas
Gyventojai kreipėsi į teisininkus . Bendrijos nėra , jei namas turi administratorių " Paslaugas būstui " .

Petras

Petras portretas
Nu geras ir vel tas teisininkas p.Ektis kisasi i bendrijos reikalus

?

? portretas
O kaip patikrinti sąžinę ? Jei net dokumentų negali žmonės gauti ? Sutinku , kad namai mūsų turtas ir mes turime juos prižiūrėti , gaila , kad dėl tokių " paslaugių " administratorių ir " aktyvintojų " gyventojai pradeda bijoti įsivelti štai į tokias beprasmiškas kovas . Kurios kainuoja ir nervus , ir sveikatą , ir laiką ,ir pinigus .

Ar čia tos pačios

Ar čia tos pačios portretas
" paslaugos būstui " kurias siūlė - " aktyvino bendruomenę " seniūnaitė dar dviems namams kurie keičia administratorių ? :) Taikos pr ir Sausio 15 ?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Taigi piliečiai , šis straipsnis ne apie renovaciją ,o apie budrumą. Miegokite , niekonm nesidomėkite , nesirūpinkite būsto saugumu tiek nuo vagių ,tiek nuo šaltos žiemos , t.y. nesirenovuokite ir, vagys ateis į Jūsų butą ir paėmę su lova nunes į Kuršių marias bemiegantį saldžiai , ir paleis plaukti.... Visur reikalingas budrumas tiek vairuojant automobilį , tiek dalinant pinigus vargšams iš "Paslaugos būstui" ar kitaip persivadinusiai įmonei , kurie gyventojų klozetus paverčia auksiniais išlaidų jų naudai atžvilgiu.

Ir taip blogai ir kitaip blogai

Ir taip blogai ir kitaip blogai portretas
Kai kuriems žmonėms yra labai gera gyventi nugyventuose daugiabučiuose namuose : svarbiausia ,kad už nieką nereikėtų mokėti . Daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai turi puikią galimybę kas mėnesį skaičiuoti už a,la įvykusias avarijas ,nurašinėti iš sąskaitų kaupiamąsias lėšas už ,,atliktus,, darbus . Kai DIRBAMA NĘSAŽININGAI ,tai ir renovacija yra BLOGAI ,bet tai nereiškia ,kad reikėtų laukti ,kol namai visai susidėvės ir vistiek reikės tvarkyti : PRIVATI NUOSAVYBĖ ir taškas .

Pirmiem dviem

Pirmiem dviem portretas
Renovacija - gerai! Už tai ir skiria ES lėšas. Korupcija - blogai! O ES į tai nesikiša, o tautiečiai kaip veršiai bėga iš Lietuvos...

Ramass

Ramass portretas
O. Kaip keista , kad toks straipsnis praėjo cenzūrą. Pažiūrėkite kas laukia kiekvieno , kuris žavisi renovacijomis. Supraskit , kad tai legali pinigų plovykla , kuri naudą neša tik bankams ir administruojančios bendrovėms.

Pirmam

Pirmam portretas
Ne, straipsnis apie tokius, kaip tu, kurie patys nežino ko nori. Kam reikia kopijų? kad pardavinėti informaciją? Aš nesutinku. O renovacija yra gėris kiekvienam normaliam savininkui. Sutriai nėra normalūs.

Šitas straipsnis skirtas visiem BRUDAM norintiem renovuotis

Šitas straipsnis skirtas visiem BRUDAM norintiem renovuotis portretas
Tik persiskaitykit atidžiai visą šitą straipsnį jūs prakeikti brudai , tai gal tada atšals jūsu makaulės ir praeis noras renovuotis. Jum tik renovuotis ir daugiau nieko nė bum , bum , kas laukia ir kas bus, ar pridarys broko ar reiks kreiptis į teismus ir mokėt ne tik už renovaciją , bet ir už teismo išlaidas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių