Į Etikos komisijos posėdį atvyko su filmuotoju

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kas jie komisijos nariai ?Nepanašu . Nemate dokumentų , neįsigilinus į padėtį , mėtosi replikomis kurios panašios į padlaižiavimą merui . Tai kas jie .

Emma23

Emma23 portretas
Kviečiu jus į privatų sеkso klubą - www.vplan.com/emma23 Tai geriausia vieta susirasti sеkso partnerį!

Tikiuosi komisija įskaitys -

Tikiuosi komisija įskaitys - portretas
BŪTŲ GALIMA ĮTARTI..... Mano nuomone ponui Straupui reikėjo pagalvoti , nes aš pradedu įtarti norą ,, užtildyti ,, miesto tarybos narę L.Girskienę .

Na kas dėl balticumo , jei

Na kas dėl balticumo , jei portretas
ne ši jų savininkų piaro akcija , tai gal dar būčiau grįžusi kaip žiūrovas , bet dabar , ponai , mano kaip miestiečio, akyse žlugote ir tai padarėte savo rankomis , o ne Girskienės . Reputaciją susidirbote patys . Žurnalistų tai neliečia . Tai ,,kvarbatai ,, - balticumas,,, gauna,, pinigus iš savivaldybės t.y MŪSŲ MIESTIEČIŲ pinigai , o Girskienė yra išrinkta tų pačių miestiečių į miesto tarybą , todėl balticumo ponai ir turi aiškintis kam iki cento naudoja ir MANO lėšas , man tas jų ,,užsišokimas ,, ir sukėlė abejones dėl skaidrumo . Girskienė teisi , palaikau . Gavai klaipėdiečių pinigų tai ir pasiaiškink kur išleidai . Norėjote skandalo - turite , bet praradote dar vieną jūsų paslaugos pirkėją .

PREZIDENTINIS VALDYMAS

PREZIDENTINIS VALDYMAS portretas
reikalingas Klaipedoje ,del korupcines smarves.Viskas valdziai zinoma ,nes visur yra parasai ir tvirtinimai ,ir Seime buvo primti smarves istatymai ,kur tada buvo liberalai ,juk smarves standartai tai neatitinka Europos Sajungos standartu.Griausiai tai pakviesti nepriklausomus ekspertus ,kad jie pripumpuotus smarves maisus nuveztu i Briuseli ir parlamente ten ja paleistu.Jk normu tai nevirsij a,gali pauostyti.Ir greiciau visa mero komanda i atsarga.Kas atlygins zmoniems padaryta sveikatai zala.Juk jautriausi tai mazi vaikai ir nescios mamytes.O jie cia vis suka uodegas.Pasodino patareju vandenu direktoriu ir nei gedos nei sarmatos ,kaip liaudis sako.Kur dingo skirti pinigai nukenksminti smarve.Matyt ne vienas limuzinu prisipirko ar vila susirente ,gal kokia ir pana aprupino gyvenamu plotu.Dar ramina kad prades kokius tai stogus daryti nuo smarves ,juokdariai ,reikia Vilniui isikisti ir Prezidentui.Jau apsilo kojas ,ka jis nezino ,kad ir siaurineje dalyje smirda ir metalai laksto i buta

???

??? portretas
Lerva.

Kvarbatai

Kvarbatai portretas
tu net teksto nesupranti ? Kur nors sakinys , kad Girskienė anot tavęs ,,spjaudo ant žurnalistų .. ? Aš supratau , kad ,, savų,, būrelis , kurie sėkmingai sotėjo nuo klaipėdiečių pinigų , pajuto pavojų , kad ,,,draugystė gali būti suskaičiuota ,, . Todėl ėmė vadukai ir apskundė ? Kodėl nesikreipė tiesiai į Girskienę dėl situacijos ? Manau , todėl, kad jiems nereikia ,,išsiaiškinti,,, o reikia viešai Girskienę patampyti ir miestiečiams demonstruoti ,, kokia bloga tarybos narė,, . Pinigai visagaliai ir noro jų atsisakyti nėra ? Elementaru .Žurnalistai čia iš vis ne prie ko , jei nesupratai ? Jiems dėkojama .

Oi kvarbata

Oi kvarbata portretas
ilgaliežuve , kur skaitei kad STT aiškino ,, Balticumo ,, ryšius ? ) ? Girdėjai , bet nežinai apie ką ? Ir dar kalbi apie teisinę valstybę ?

kvarbata

kvarbata portretas
Ligita Girskienė iš STT yra gavusi atsakymą, jog savivaldybės veiklos viešinimo sutartis su Balticum yra skaidri, be korupcinių rizikų. Bet ši Klaipėdos miesto tarybos narė vis tiek iš minimos bendrovės posėdyje reikalavo ataskaitos, jog atlieka užduotis sąžiningai ir sutarties nepažeidžia. Taigi, žiniasklaidos priemonė Girskienei asmeniškai turi įrodinėti tai, ką jau įrodė STT. Ponia užmiršo teisinės valstybės principą - kol nėra įrodyta priešingai,galioja nekaltumo prezumpcija. Jei Girskienė viešai kaltina nebūtais dalykais žiniasklaidą(dabar "Balticum", anksčiau- "Klaipėdą"), turi pati pateikti visuomenei ir miesto tarybos Etikos komisijai neginčijamus jų kaltės įrodymus. Kitaip - ji tuščiagarbė ilgaliežuvė, vardan savireklamos viešais pasisakymais spjaudanti ant žurnalistų.

paplauski

paplauski portretas
tikiesi ant skandalo su smarve ir Ligita išvažiuoti i platesnius savo gerovės vandenis taip kaip Maldeikienė išvažiavo ant andronovos traukinio sprando?

as

as portretas
Idomu kiek Baltikum te.moka ne viso proto Tapinas ,jei jis nebus pasalintas is ekrano tiesiog susikuoperuosim ir nutrauksim sutartis ir jiokiu netesybu nemokesim nes negalime ziureti ir klausytis to durnelio

Gediminas Paplauskas

Gediminas Paplauskas portretas
youtube > tZE5LzCCnlk - Etikos komisijos video protokolas

?

? portretas
is salies ....ten kur tikra tiesa ..2 ?))) Aš remiuosi faktais , o neginu , bet tau bukenai nesuvokti ? Nesudėlioji elementarių dalykų , tai gal ne tas knygas skaitei ? Pradėk nuo lietuviškos abėcėlės )))

jop

jop portretas
turi teismo nutartį su tokiais teiginiais? jei ne , turėtum keliauti į teismą dėl šmeižto , o Girskienė galėtų tave nupurtyti kaip griūšią . Bet tu gi bailys , net savo vardą bijai parašyti , o šmeiži ? Paskui tokie guodžiasi , kad policija pradeda tyrimus .

is salies ...

is salies ... portretas
Kiek vienas zmogus manipuliatorius uzvire zmoniu galvose neteisingo mastymo, kad tiesiog nemastant, bukai ja ginti. Manipuliatorius , ta ir daro.Nebeatrenkama, kur tiesa , kur melas ? Smegenys sumanipuiuoti.Kad suvokt ir mastyt protingai, ne viena knygele reiktu paskaityti. Bepigu, vienaip ar kitaip komentuoti, kai esi anonimu,taves niekas nemato. Protingu portalu savininkai leistu tik su tikromis pavardemis, kai , kurie jau ta daro.

Pagaliau , vakar

Pagaliau , vakar portretas
vyko ir Kontrolės komiteto posėdis , pirmininkė Girskienė jame buvo kalbama ar efektyviai naudojami miestiečių pinigai viešinimo sandoriams ir pavesta atlikti kontrolę . Ačiū komiteto nariams , kad pagaliau imtasi ,,skaičiuoti,, miestiečių pinigus.

jop

jop portretas
Girskiene 100% aferiste ir melage.

)))

))) portretas
Na kai pragydai apie ,, rusus,, Grigeo ....supratau , tokių nuskriaustų likimo - dvasios ubagų, teikia gailėtis ir jei dar įmanoma gydyti , o ne dislaikinti )))) ir kaip siaurapročiai moka rėkti ir kokiais skambiais žodžiais ,, tikra tiesa,, ....silpna galvelė labai silpna )))

Tu ne ,, tikra tiesa ,, o

Tu ne ,, tikra tiesa ,, o portretas
ATVIRAS MELAS , nes VAKAR seime vyko pirmas balsavimas dėl aplinkosauginių įstatymų pataisų projektų ir seimas pasakė ,, už ,, . Vyriausybė,, valstiečių, jei buki nežino , jau buvo pritarusi liepos mėn . Liko dar vienas balsavimas . Nebuvo konservatorės Bilotaitės ir socdemės Šiaulienės , rinktų Klaipėdoje . PAKEITIMAI VYKSTA ir išdrįso tik ši valdančioji dauguma . Buvę net piršto nepajudino . Taigi , niekingi šmeižikai ir bukiai , jūsų ,,proto ,, galios man akivaizdžios

Oi nelengvas bukų gyvenimas

Oi nelengvas bukų gyvenimas portretas
Oi nelengvas ) Prasivėdinkite nuo neapykantos padoriems žmonėms ir paskaitykite kokias priima pataisas , jos taikomos VISIEMS TARŠIEMS verslams . Bet ne , bukenos sugeba tik purvu taškytis . Mano nuomone į politiką ir turi eiti tie žmonės , kurie dirba kaip ponia Girskienė . Ačiū jai , o ją dergiantys - duskite savo neapykantoje ir smarvėje .

tikra ties 2

tikra ties 2 portretas
Visi kazkaip pamirso pagrindine tema, kad imone Grigeo smardina Klaipeda, kad valstieciu zaliasis rajono meras sia tema visai vyniojasi, kad su tuo susijes ir , kad apskritai visa aplinka pradedant aplinkos ministru ir kitais is Vilniaus... sia tema nori numuilitiir tam padeda Girskiene, kuri uzsiima pliatku bobu lygiu, kur tda viskas pakasta? Suinteresuoti asmenys viska uzglaisto, kad tema nueitu i antra plana. Na, dabar komentuokite ir dislaikinkite, kad , tai netiesa.

Palaikom

Palaikom portretas
Saunuole, kad atsivedė filmuotoje, nes žurnaliūgos paskui nesąmonių prirašo ir kapstytis. Dabar žodis į žodį parašyta.

Raugintas Šūdas

Raugintas Šūdas portretas
Kažkaip tai reikia gi pasireklamuoti, juk nauji rinkimai ateina. Ir į Seimą gali pavykti prasmukti, ir dar kokį pažaliavusį saviškį į mero kėdę prakišti, jeigu dabartinį pavyktų išversti. Nors vargu bau, bet mėginti juk galima, jei gerus kozirius pasirinkus ;). Oi, nelengvas tų politikierių gyvenimas, oi, nelengvas kryžius - tarnystė liaudžiai.

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
Kazkaip visi pamirso, o to ir siekia si moteriske, kad sitos imones, kurios smardina Klaipeda butu pamirstos, kad demesys nusikreiptu kitur, gal vykdo aukstesne valstieciu uzduoti, nes kiti punigeliai, o jei gerai vykdys, tai gal ir vietele Vilniuje atsiras. Tokius skandalus mokejo visos rusu tarnybos. Nepamirskite pagrindiniu smardintuju ir neusivelkite manipuluatores pinkles, nes cia kiti siekuai.

TIKRAI

TIKRAI portretas
Si moteriske valdoma valstieciu gaujos to ir siekia, kad Vaitku pastatytu ir valdytu miesta Karbauskio rankomis, kad apskritai maisytu smegenus klaipedieciams, ko siekua visa valstieciyu partija vedama Karbauskio.

Anonimas

Anonimas portretas
Sekmadieni visi i mitinga prie savivaldybes pries Grubliausko liberastine gauja. Vyti ta atmata is mero kedes. Tiek metu mes jam mokam tokius pinigus (+ dar kysiai is ,,verslinyku,,) o jisai NIEKO NEDARO miestieciu savo rinkeju labui. VYTI ZIURKE. I mitinga.

Akivaizdu ,

Akivaizdu , portretas
kad TIK BENDROMIS jėgomis galima pasiekti rezultatų ! Sakoma : daug rankų didżią naštą pakelia.. Kiek metų buvo smardinama Klaipėda ir visi tik rankomis skėsčioti tegalėjo ,kol nesusibūrė grupė aktyvių żmonių ir tūkstančiai juos palaikančių.

Ačiū, ponia Girskiene,

Ačiū, ponia Girskiene,  portretas
Šiandien seime buvo padarytas dar vienas žingsnis aplinkosauginiams įstatymo projektams . Seimas pritarė , dar liepą vyriausybės pritartiems pakeitimams . Iš Klaipėdoje rinktų seimūnų nebuvo konservatorės Bilotaitės ir socialdemokratės Šiaulienės . Kiti balsavo ,,už,, . Laukiame antro balsavimo . Na ir kas gali paprieštarauti , kad susivienijimas ne jėga . Ačiū visiems dalyvavusiems eitynėse .

Ar ne GĖDA

Ar ne GĖDA portretas
komentatoriui rašyti ,,LOTI "?Gal vis dėlto NUSTOKIME pagaliau vienas kitą bent viešojoje erdvėje įžeidinėti ?! Kiek ilgai p.LIGITA bus terorizuojama dėl savo aktyvios veiklos ir principingumo ?!

Neverk RK ,

Neverk RK , portretas
atėjo ir pačio eilė būti ,,suskaičiuotam )) Bijai , todėl dergi ? )))) Bijok , o mes Ligitą palaikysime , gana ,,draugauti ,, už mūsų pinigus .

RK.

RK. portretas
Na ką, istorija kartojasi kaip farsas. Pirmoje savo kadencijoje skandalingai pagarsėjusi Girskienė toliau eina melo ir populizmo keliu. Apgailėtina....

Laikykis, Ligita

Laikykis, Ligita portretas
Jau tas Judas Alvidas geriau patylėtų, o dirbtų savo KOMITETE, nes kol kas kaip politikas ir komiteto pirmininkas yra PONAS NULIS... O dar ir nulinė moralė. Ligitos komanda , jo bendraminčiai puikūs, o miestiečiai jau nebe tie "akli kačiukai". mato, kais kaip Taryboje dirba.. Amžini seni nepakeičiami Mentoriai Klaipėdos valdžioje.

Na ir ,, žurnalistika ,,

Na ir ,, žurnalistika ,, portretas
Kur pažeidusio įstatymą Grubliausko komandos nario Razbadausko nuotraukytė ? Kur žurnalistinis objektyvumas ? Ar negėda ?

Faktams , juokaujate ar nesuvokiate ?

Faktams , juokaujate ar nesuvokiate ? portretas
Nuo kada SAVIVALDYBĖS komiteto nariai gali PRIVATAUS uab prašyti dokumentų ? ) Privatūs iš menuomenės , gaudami finansavimą iš miesto biudžeto , drįsta prisidengti konfidencialumu )) Negirdėjote ? Aš supratau L.Girskienė kaip komiteto pirmininkė dokumentus GAVO SAVIVALDYBĖJE . Taigi , dabar Straupas tegul ir paaiškina kas buvo atlikta už tuos pinigus , miestiečių pinigus ) Elementaru .

?

? portretas
negimsta puteikis 2?

pirma pasitikrinkit faktus

pirma pasitikrinkit faktus portretas
Pakalbėkime faktais. Jeigu Ligita taip susirūpino viešinimo pinigais, tai kodėl prieš komentuodama nepaprašė informacijos iš Balticum TV kaip Kontrolės komiteto, Tarybos narė? Kodėl pirmiausia yra "postinama", o po to vartomasi, kad "ne taip supratau, man pasirodė". Televizija ir prašo įvertinti ar toks elgesys buvo ETIŠKAS. Pirma reikia faktus susitikrinti, o tada žiūrėti, ar gali LOTI, o ne atvirkščiai.

Man kaip klaipėdiečiui ir

Man kaip klaipėdiečiui ir portretas
rinkėjui ši reportažas labai reikalingas , pone Šimkau . Aš noriu ir girdėti ir matyti kaip politikai dirba , man keista , kad nesuprantate . Dar man keista , kad poniai Simonavičiūtei , ilgametei savivaldybės darbuotojai , tarybos narei nei karto nekilo minčių dėl savivaldybės viešinimo sandorių. Deja netikiu , kad nežinote apie ,, savų ,, būrelius puoselėjamus abipusiai naudingomis sutartimis . Labai gerai , kad Ligita viską filmuoja .

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip, visą savivaldybės komandą su Grubliausku priešakyje nebegali toliau vadovauti miestui. Pareikšti nepasitikėjimą ir nauji rinkimai būtini.

Turbūt filmavo

Turbūt filmavo portretas
toks gedimnas?Vietoj Ligitos juo nepasitikėčiau.Labai nekoks žmogus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Tarptautinis folkloro festivalis savaitgalį nuspalvins Palangą
  Tarptautinis folkloro festivalis savaitgalį nuspalvins Palangą

  Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – šiandien, rugsėjo 20 d., kurorte prasideda tris dienas truks...

 • Indo pretenzijos Klaipėdos universitetui atmestos
  Indo pretenzijos Klaipėdos universitetui atmestos

  Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė sprendimą civilinėje byloje, kurioje Klaipėdos universiteto absolventas iš Indijos norėjo prisiteisti įmoką už studijas. Baigiantis teismo procesui užsienietis padidino savo reikalavimą iki 38 milijonų e...

  6
 • „Blogi vaikinai“: nuo provokacijų iki hipnozės
  „Blogi vaikinai“: nuo provokacijų iki hipnozės

  Provokacijos, eksperimentai, perversmai, šurmulys, hipnozė – tai muziką kuriančių „blogų vaikinų“ duona. Jie – Johnas Cage’as, Steve’as Reichas, Charlesas Ivesas ir kiti – amerikiečių kompozitoriai, kuri...

 • Klaipėdietis siekia prisiteisti žalą iš valstybės
  Klaipėdietis siekia prisiteisti žalą iš valstybės

  Klaipėdietis Grigorij Pavlov siekia prisiteisti iš valstybės žalos atlyginimą už aštuonerių metų kančias iki buvo galutinai išteisintas. ...

  6
 • VII Klaipėdos knygų mugė stebins netikėtumais
  VII Klaipėdos knygų mugė stebins netikėtumais

  Spalvinga, netikėta, pilna staigmenų – tokia laukia VII Klaipėdos knygų mugė. Spalio 3–5 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje įsikurs skirtingi kūrėjai, intriguos skirtingi knygos formatai, ypatin...

  1
 • „Kamineros grupę“ kontroliuos toliau
  „Kamineros grupę“ kontroliuos toliau

  Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje vėl linksniuota bendrovės "Kamineros grupė" veikla, dėl kurios ne vienerius metus skundžiasi Smeltės kvartalo gyventojai. Dauguma taršą, tvarką ir triukš...

  3
 • Amžinosios nakties lakštingalos „Giesmė ateičiai“
  Amžinosios nakties lakštingalos „Giesmė ateičiai“

  Koncertų rengėjai turi pasirinkimo teisę, ar programose atlikti populiarius, madingus kūrinius ir kviesti minias žmonių sutraukiančius atlikėjus, ar pristatyti tai, kas aktualu, vertinga ir tikra. Festivalis „Permainų muzika“ atsiliepia ...

 • Korupcijos detektorius pasiekė Klaipėdą
  Korupcijos detektorius pasiekė Klaipėdą

  Nuo pavasario Lietuvoje vykstanti prevencinė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akcija prieš korupciją vakar pasiekė ir Klaipėdą. Aikštėje prie paminklo "Arka" buvo pastatytas simbolinis korupcijos detektorius, kurį išba...

 • Dėl beglobių kačių – aistros
  Dėl beglobių kačių – aistros

  Kačių karai uostamiestyje tęsiasi. Vieni klaipėdiečiai mūru stoja už beglobių gyvūnų saugojimą, šėrimą, namelių jiems įrengimą, kiti kategoriškai kratosi jų kaimynystės. Už beglobių kačių kastravimą atsakingas "Nuaras&...

  3
 • Ar žengs pramonė į Baltijos jūrą?
  Ar žengs pramonė į Baltijos jūrą?

  Pagal šiuo metu pradėtą svarstyti šalies bendrojo plano koncepciją Lietuva rengiasi žengti ne tik į jūrą, bet ir iš esmės tvarkyti vidaus vandens kelius. ...

  5
Daugiau straipsnių