Grožio, stiliaus ir mados parodose – karščiausios naujienos

Penktadienį Klaipėdos "Švyturio" arenoje startavo visą savaitgalį vyksiančios tradicinės grožio, mados ir stiliaus parodos "Grožis 2019" ir "Stiliuz 2019". Organizatoriai kviečia lankytojus susipažinti su naujausiomis grožio industrijos tendencijoms ir tinkamai pasiruošti šaltajam sezonui.

Būgnais ir plojimais atidaryta jubiliejinė, jau penkioliktoji bendrovės "Expo Vakarai" organizuojama grožio, stiliaus ir mados paroda.

"Šiandien (penktadienį – I.A.) mes atidarome ne parodą, bet labai gražų gimtadienį. Penkioliktasis gimtadienis, kuriame mūsų kompanija, jei neklystu, dalyvauja kasmet, esame nuolatiniai lankytojai. Visų pirma, be bendrovės "Expo Vakarai" neturėtume galimybės atvažiuoti į Žemaitiją pristatyti tiek profesionalams, tiek kolegoms įvairių naujienų", – kalbėjo parodų industrinio partnerio, grožio prekių tinklo "Cascada" atstovė Svetlana Naturjeva.

Žodį tarė ir dešimties metų jubiliejų švenčiančios Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Žodį tarė ir dešimties metų jubiliejų švenčiančios Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

"Sveikinu "Expo Vakarai" komandą, kuri vis randa jėgų pritraukti ne tik Vakarų Lietuvos grožio specialistus, bet ir žmones iš sostinės, iš Kauno, iš kitų regioninių miestų. Visus kviečiu plačiau atverti pinigines, leisti sau pasimėgauti rudeniniu šeštadieniu, sekmadieniu. Nebeskaičiuokime tų pinigų, skaičiuokime laimės valandas, nes tik mes patys esame savo gyvenimo ir džiaugsmingų nuotaikų kūrėjai", – įsitikinusi J.Mačiulienė.

Bendrovės "Expo Vakarai" valdybos narė, asociacijos "Mano miestas Klaipėda" Prezidentų klubo narė Indrė Butvilė kvietė pasinaudoti parodų teikiamomis galimybėmis ir priminė, kad šiais metais pagrindinis renginio akcentas – unikalumas.

"Kviečiame kiekvieną mūsų čia atrasti savo unikalų grožį, unikalų stilių", – sakė I.Butvilė.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Tris dienas – nuo penktadieni iki sekmadienio – truksiantis renginys į uostamiestį sukvietė gausybę grožio industrijos profesionalų skleisti žinią apie grožį ir jo svarbą žmogaus gyvenime.

Šįkart organizatoriai kviečia lankytojus atrasti savąjį unikalumą.

Visą savaitgalį "Švyturio" arenos erdvėse vyks įvairūs seminarai ir mokymai grožio sričių profesionalams bei mėgėjams, naujausių produktų pristatymai, bus atliekamos įvairios nemokamos grožio procedūros.

Parodos dalyviai žada ir patrauklias pristatomų gaminių kainas, todėl šiųmetė paroda – neabejotinai puiki proga pasiruošti jau įsibėgėjančiam rudeniui bei artėjančiai žiemai, o gal net ir pagalvoti apie žiemos švenčių dovanas.

Parodos veiks spalio 18–20 d. (šeštadienį nuo 10 iki 19 val., sekmadienį – 10–17 val.)NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių