„Grigeo Klaipėdos“ Kuršių marių taršos byla atidedama iki rugsėjo

Šį penktadienį turėjęs prasidėti bylos dėl kartono gamybos įmonės „Grigeo Klaipėda“ Kuršių marių taršos nagrinėjimas atidėtas iki rugsėjo. „Grigeo Klaipėdos“ atstovų teigimu, tokį sprendimą Šiaulių apygardos teismas priėmė atsižvelgęs į bylos šalių prašymus.

Pasak Šiaulių apygardos teismo atstovo Vytauto Jončo, bylos nagrinėjimas buvo atidėtas, nes to paprašė neįvardintų trijų ginamųjų advokatai.

„Yra trijų advokatų prašymai atidėti bylos nagrinėjimą: vienas iš jų to prašė dėl ligos, kitas nenurodė priežasčių, o trečiasis pranešė, jog neseniai ėmėsi ginti vieną iš kaltinamųjų, todėl nespėjo susipažinti su byla“, – BNS sakė teismo atstovas.

Pagal teismo skelbiamą išankstinį šios bylos nagrinėjimo grafiką artimiausias teismo posėdis numatytas rugsėjo 13 dieną, o vėliau posėdžiai iki pat Naujųjų metų turėtų vyktų kas mėnesį.

Klaipėdos apylinkės prokuratūra baudžiamąją bylą teismui perdavė šių metų sausį. Joje kaltinimai pareikšti „Grigeo Klaipėdai“ ir keturiolikai esamų bei buvusių įmonės darbuotojų.

Tarp kaltinamųjų yra pagrindinis „Grigeo“ grupės akcininkas Gintautas Pangonis bei „Grigeo Klaipėdos“ vadovas Tomas Eikinas.

Kaltinimai byloje pareikšti dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir disponavimo jais bei aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimų. G. Pangonis, T. Eikinas ir dar trys ankstesni „Grigeo Klaipėdos“ vadovai kaltinami tuo, kad veikdami organizuotoje grupėje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, sistemingai pažeidinėjo teisės aktų nustatytas aplinkos apsaugos taisykles bei klastojo dokumentus.

Už taršą atsakingiems asmenims gali grėsti iki septynerių metų nelaisvės, o „Grigeo Klaipėdai“ gali būti apribota veikla, įmonė gali būti likviduota, jai gali grėsti iki 5 mln. eurų bauda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuvos TEMIDĖS ,

Lietuvos TEMIDĖS , portretas
tęs s p e k t a k l į iki senaties.--Juk už tai nereikia ATSAKYTI, už tai ,TOKIEMS, v a l s t y b ė net dar padidina atlyginimą,-- sako, jog Lietuva yra stebūklų š a l i s , nes " TEISINGUMĄ" vykdančių STEBŪKLADARIŲ darbą kontroliuoja "dievai", kurie į s i t a i s ę PREZIDENTŪROJE, kaip MEŠKOS miega.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Manau, kad ne su visais reikalingais žmonėmis pavyko susitikti, pasikalbėti...

Anonimas

Anonimas portretas
tai viskas jau palaidota kaip masiulio, jurbarko, venskienes bylos, tai susimastikite, kur gyvenat apie karus, pandemijas kas mus valdo kas durina
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių