„Grigeo Klaipėda“ netrukus galės atnaujinti veiklą

Nuo gegužės vidurio neveikianti kartono gamybos įmonė „Grigeo Klaipėda“ netrukus galės atnaujinti veiklą – bendrovė „Klaipėdos vanduo“ teigia įsitikinusi, jog „Grigeo Klaipėda“ atliko visus darbus, reikalingus priimti nuotekas ir atnaujinti fabriko veiklą.

„Klaipėdos vandens“ vadovas Benitas Jonikas pranešė gavęs specialistų patvirtinimą, jog „Grigeo Klaipėda“ įvykdė prisijungimo sąlygas.

„Gavau „Klaipėdos vandens“ darbuotojų patvirtinimą, kad „Grigeo Klaipėda“ įvykdė prisijungimo sąlygas – pastatė automatinius mėginių semtuvus, užtikrino galimybę dėl duomenų perdavimo ir yra pasiruošę pasirašyti laikiną sutartį“, – BNS sakė B. Jonikas.

„Vienam mėnesiui priimsime ribinius kiekius jų teršalų“, – pridūrė jis.

Anot B. Joniko, sutartį su „Grigeo Klaipėda“ planuojama pasirašyti dar penktadienį.

„Planuojame šiandien pasirašyti sutartį, tai jie realiai galės per kažkurį laiką pasileisti savo fabriką, gamybą. Mes esame pasiruošę priimti jų nuotekas su mėnesiniu limitu“ – sakė „Klaipėdos vandens“ vadovas.

„Klaipėdos vandens“ įrenginiai nuo sausio valant ir „Grigeo Klaipėdos“ teršalus dirbo beveik maksimaliais pajėgumais, o tarša viršijo normas, sutartas prisijungimo sąlygose. Gegužės viduryje įmonei atsisakius toliau valyti kartono fabriko nuotekas, jis buvo priverstas stabdyti veiklą.   

Pati „Grigeo Klaipėda“ sako, kad „kiekviena prastovos valanda įmonei kainuoja tūkstančius eurų“.

„Grigeo Klaipėda“ naują sutartį dėl nuotekų priėmimo galės pasirašyti tik trumpam laikotarpiui. B. Jonikas anksčiau yra sakęs, kad ilgalaikė sutartis galės būti sudaryta tik tada, kai kartono bendrovė atliks pirminį nuotekų valymą savo valykloje Dumpiuose.

Šia valykla „Grigeo Klaipėda“ negali naudotis, nes ji areštuota. Bendrovė Klaipėdos apygardos prokurorų prašė pakeisti šį sprendimą, tačiau prašymas buvo atmestas.

Prokurorų sprendimus, neleidžiančius naudotis valykla Dumpiuose, „Grigeo Klaipėda“ apskundė teismui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Blinda

Blinda portretas
Kada isgirsime baudziamaji nuosprendi? Byla cia yra aiski, kodel dar niekas nepasodintas uz zmoniu nuodijima?

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Jooooooooooooooo  \\\\\...///// portretas
Susimokėjo kam reikia ir toliau 'šiks'.

Anie

Anie portretas
dabar turėtu savo 10 metu uždarbi atiduoti Valstybei.Senis tai nesėdi
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių