Greičio kontrolė mieste – be tolerancijos?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nustatykite normalu greitį miesto ribose,dabar neaišku kokiu greičiu galima važiuoti .Važiuoji mieste 50 km.kiek leista,aplinkiniai ,pravažiuojantys atsisuka su perkreiptais veidais,atsieit trukdome .Kodel šiuo klausimu nėra jokiu paaiškinimu,ar jau galima važiuoti 60 km.,kur buvo 50 km.mieste.

tam>Kęstas< \\\\\\...//////------

tam&gt;Kęstas&lt;  \\\\\\...//////------ portretas
----Ar tau sprest del kito gyvybės.Matai Dievas.----už jų gyvybę atsako jie pays--??--??.Ar nenuvaževai į lankas biče.Kvailiau nesumislys niekas.

>>anoninui<<<

&gt;&gt;anoninui&lt;&lt;&lt; portretas
Oi klysti,broleli, klysti.Matyt tolaiu savo Tėvynės niekur nebuvai.Lietuvoj ypač mažai radarų,tai negerai.

Vylamo

Vylamo portretas
Taip greitis turi buti tinkamas pagal eismo salygas. Daug vietu yra kur saugiai galima vaziuoti didesniu uz 50 km. siulau grizti prie 60 km.

Anonimas

Anonimas portretas
Turbūt nei vienoje ES valstybėje nėra tiek radarų, policininkų su nežymėtais automobiliais ir pan.... Laisva Lietuva....

Rura

Rura portretas
jau baigtas pagaminti 1,5kW lazerinis policijos kamerų "gesintuvas". Veikia maždaug iš 3km, taip kad užsisakykit atsargines, nes esamos netrukus ims neįtikėtinai dažnai gesti ... :) Na kas jums dar 3-4 milijonai, šmipštas :)

KĘSTAS

KĘSTAS portretas
Va va , tik tiek ir tesugebate. Pinigus išsvaidote ten ,kur visiškai nebūtina .Žmonės ir taip kuo toliau tuo labiau supranta,kad už jų gyvybes atsako jie patys.Geriau paruoškite detalų, mašinų parkavimo planą gyvenamuosiuose rajonuose ir šiaip mieste. Bet čia reikia galvą sukti o kam to reikia ...pripirkai greičio matavimo aparatų , pinigus iššvaistei ir šventa.Ne tuo keliu einama. Ir keista ,kad nei meras nei administracija to nesupranta ir leidžia šitaip dykaduoniauti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Manau mieste reikia keisti važiavimo greiti iš 50 į 60 ,nes negali važiuoti leistinu greičių ,dėl kitų vairuotojų.Jie tiesiog terorizuoja kelyje tą ,kuris važiuoja mieste 50 km.

Kestutis

Kestutis portretas
Bet raso, kaip ju tikslas TIK nubausti!

Mr x

Mr x portretas
parvaziuojant nuo avitelos link akropolio pirma juosta ir planuojant suk i desine, i vetrunge, tai negi pries matuokli reik rikiuotis i antra juosta ir vel po to i pirma ir cia vien del to, kad nebutum uzfiksuotas? siaip KET nera tiksliai apibrezta prie kiek metru iki posukio galima rikiuotis i A juosta

Mr X

Mr X portretas
Labai gerai, kad Mokyklos g.pastatė matuoklį, tai normaliai gali užkilti piko metu ant tilto, ir į Mokyklos g. įvažiuoti, lengviau iš Mokyklos rajono išvažiuoti, o ir avarijos būdavo žiaurios jei įvykdavo ant tilto. Seniai reikėjo.

Anonimas

Anonimas portretas
Atsakymas Babulijai.

Cvxc

Cvxc portretas
Poimanskis genijus

Nelakstykit

Nelakstykit portretas
Nematau jokios bedos,miestas nelabai didelis,cia ne Vilnius,vaziuojant 50 galima visa pravaziuot per pusvalandi,taigi vaziuokim leistinu greiciu ir nebus baudu.

As

As portretas
Pritariu, reikia isvis uzdrausti eisma klaipedoje, palikt tik dviracius ir matuoti greiti, kad nevirsytu 10 km/h. Nes gali nukristi ir susizeisti. svarbiausia yra issaugoti zmoniu gyvybes.

ss

ss portretas
Ka čia smulkinates uždrauskit isvis eisma

Babulia

Babulia portretas
Taikos gatve dabar dauguma ant 40 vaziuoja. Dienos metu ten ir taip kamstis, nieks nelaksto, o vakare bijo vaziuot net ant 50 nes sunku islaikyti stabilu greiti arba turi nuolat ziuret i spidometra. Taigi visi vaziuoja ant 40.

X

X portretas
Nemanau, kad tose vietose reikalingi radarai,, tikrai statomi ne pagal autoivykiu statistika, o kur pravazumas didziausias ir galimybe valstybei pasipinigauti. Sakote nevirsyk greicio ir nebusi nubaustas,, taciau protingas vairuotojas pasirenka saugu greiti pats, taigi nesvarbu kokiu greiciu vaziuosi, bet jei sukelsi eismo ivyki ir nebus kitos priezasties, vistiek bus traktuojama, kad vairuotojas nepasirinko saugaus greicio (nors ir greitis buvo 30 kai leidziama 50).

klausimas

klausimas portretas
o kur netolerancija vairuotojams su kiaurais duslintuvais? Kodėl pvz. Šiauliuose tokius triukšmo skleidėjus vairuotojus baudžia, o Klaipėdoje ne?

G

G portretas
Jūs gal pateikite statistiką kiek toje vietoje kur pastatyti radarai sumažėjo autoįvykių. Juk deklaravote, kad būtent dėl to juos statote, o ne kad baudas susirinkt. Sakysite, nebuvo autoįvykiu? Bet jų nebuvo ir iki radarų pastatymo!

Klaipėda

Klaipėda portretas
pezalai, pakalbekim geriau apie pinigus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių