Gargždų daugiafunkcio sporto centro statyboms – startas

  • Teksto dydis:

Daugiau nei dešimtmetį Klaipėdos rajono gyventojų lauktas projektas – Gargždų daugiafunkcis sporto centras – virsta realybe. Vakar Gargžduose, kur po pustrečių metų iškils moderni sporto salė ir baseinas, įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms, žyminti realių statybos darbų pradžią.

„Ko gero, nesuklysiu pavadinęs šią dieną istorine visam Klaipėdos rajonui ir, žinoma, Gargždams. Daugybę metų diskutuota dėl šio projekto reikalingumo gyventojams, dydžio, vertės, vietos, kur jis turėtų stovėti, tačiau šiandien, įkasdami kapsulę ateities kartoms, galime drąsiai sakyti – daugiafunkcis sporto centras Gargžduose bus, o mūsų rajono gyventojai, sportininkai, vaikai vos po kelerių metų turės visas galimybes treniruotis, sportuoti, mokytis plaukti ir, be abejo, atsipalaiduoti moderniame sporto ir pramogų komplekse“, – teigė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Prieš keturis mėnesius, lapkričio 9-ąją, su generaliniu statybos rangovu bendrove „Infes“ buvo pasirašyta 29,2 mln. eurų vertės sutartis dėl Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybos. Šiuo metu statybvietėje jau atliekami žemės darbai, kasama duobė baseinui, ruošiamasi pamatų įrengimui.

Per pustrečių metų nuo sutarties pasirašymo S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje iškils šiuolaikiškas sporto ir pramogų kompleksas. Bus pastatyti du pastatai, sutvarkytas sklypas, įrengiant visas reikalingas komunikacijas, automobilių stovėjimo aikštelę, takus, viešąsias erdves.

Viename pastate bus įrengtas baseinas su SPA zona. Baseinas turės keturis 25 m ilgio takelius, tribūnas, rūbines, administracines patalpas, SPA zoną su pirtimis, sūkurine vonia. Baseinas bus su pakeliamu dugnu, kad čia galėtų vykti ne tik plaukimo, bet ir šuolių į vandenį nuo tramplino treniruotės bei varžybos. Baseino dugno gylis sieks iki 4 metrų.

Kitame pastate bus įrengta universali sporto salė. Ji atitiks LKL reikalavimus, tad krepšinio komanda „Gargždai“, šiemet iškopusi į LKL, turės savo namus, kur galės treniruotis bei žaisti namų varžybas. Čia taip pat treniruosis ir varžysis rajono tinklininkai, salės futbolo komanda bei kiti sportininkai. O ir gyventojai turės galimybę stebėti aukščiausio lygio varžybas neišvykdami iš savo rajono.

„Rajone labai trūksta sporto bazių, o baseino apskritai neturime. Tad Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybos gyventojai labai laukė. Rajono sportininkai turi turėti vietą treniruotis ir varžytis, mokiniai – mokytis plaukti, gyventojai – pailsėti po darbų. Matau, kad rangovas yra pajėgus, supranta projekto svarbą, ir viliuosi, kad visus darbus pavyks įgyvendinti sklandžiai“, – teigė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Simbolinės kapsulės įkasimo ceremonijoje dalyvavo ir daugiafunkcį statysiančios bendrovės „Infes“ generalinis direktorius Arvydas Markevičius.

„Komanda yra tikrai suinteresuota pastatyti šį objektą kuo greičiau, tad tikimės, kad visi kartu su savivaldybe galėsime greitai priimti sprendimus, spręsti kylančius klausimus, užtikrinti finansavimą ir sparčiai judėsime pirmyn“ – sakė A. Markevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

O kas ten sportuos?

O kas ten sportuos?  portretas
Gavę nuolatinį gyvenimo leidimą pabėgėliai? Lietuvia taigi jau beveik išnyko

biblioteka

biblioteka portretas
o ne kunigas meru patapo? žalko.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių