Gargždų centre esantis paštas apkarto: dėl jo likimo gyventojai pareiškė nuomonę

Pačiame Gargždų centre esantis paštas gargždiškiams apkarto. Apklausoje dalyvavę gyventojai pareiškė, kad norėtų, jog pastatas būtų nugriautas.

Paštas iš miesto centro ruošiasi išsikraustyti, tad Klaipėdos rajono savivaldybė klausė gyventojų, ar šie pritartų pašto pastato išpirkimui ir nugriovimui, ar norėtų, kad pastatas liktų?

Iš viso apklausoje dalyvavo 680 gyventojų. 560 žmonių pasisakė už pastato išpirkimą ir nugriovimą. 111 gyventojų turėjo priešingą nuomonę.

Iki apklausos organizavimo paštą buvo siūloma įsigyti už 250 tūkst. eurų sumą.

„Bet vėliau sulaukėme skambučio, patikslino kainą. Jau prašoma 390 tūkst. eurų“, – pašto vadovų įgeidžius Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pagarsino rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždiškiai pašto nugriovimui pritarė dėl to, kad miesto centre trūksta vietos automobilių stovėjimui. Vietoje silikatinių plytų sovietinių laikų pastato būtų galima įrengti aikštelę.

Kita priežastis – atverti Gargždų bažnyčios vaizdą.

Paštas pastatytas tuo laiku, kai sovietiniais statiniais valdžia mėgino uždengti katalikų maldos namus.

„Kai aš buvau vicemere, už paštą buvo prašyta 170 tūkst. eurų. Nežinau, ar paštas inkrustavo aukso plytas, ar kažkas ten nutiko?“ – replikavo tarybos narė Audronė Balnionienė.

Klaipėdos rajono meras B. Markauskas patikino, kad derybos dar vyks.

„Keliame sau tikslą nupirkti pastatą“, – patvirtino B. Markauskas.

Vis dėlto pirmiausia savivaldybė kvies turto vertintojus, kad nepriklausomi ekspertai įvardintų sumą, kurios realiai vertas šis statinys.


Šiame straipsnyje: Gargždų paštaspaštas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Aborigenui

Aborigenui  portretas
Bažnyčia atstatyta senojoje vietoje, paštas skeltagiu laikais pastatytas miesto aikštėje,buvo dar ir garažai,jau nugriauti

kaip pisamas protas vietiniams aborigenams

kaip pisamas protas vietiniams aborigenams portretas
VIKIPEDIJA-1988 m. pradėta ruoštis naujos bažnyčios statybai ir 1989 m. senosios bažnyčios istorinėje vietoje pradėta statyti nauja bažnyčia (architektas Vladas Lučinskas). Bažnyčia pastatyta 1990 m., pašventinta 1992 m. per Šv. Kalėdas. tai kaip tas paštas pastatytas skeltanagių burliokų laikais užstoja žydų monstrą, taip ir sakykit, kad kažkokie žulikai nusižiūrėjo viečike ir dabar pudrina smegenis rašinėdami užsakytus straipsnius
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių