Ekspedicija baigta: burlaivis „Brabander“ švartavosi Klaipėdos uoste

Šeštadienio rytą Kruizinių laivų terminale švartavosi Klaipėdos universiteto burlaivis „Brabander“, kuris į savo uostą grįžo po 11 savaičių ekspedicijos aplink Islandiją ir atgal. Tai buvo ilgiausia šio laivo kelionė per pastaruosius 10 metų.

„Už mūsų jaunas dieneles pakelkime taures“, – aidėjo burlaivio įgulos daina nuo „Brabander“ denio, artėjančio prie Klaipėdos Kruizinių laivų terminalo krantinės.

Laivas į kelionę aplink Islandijos salą išlydėtas lygiai prie 11 savaičių. Pasak kapitono Valdemaro Vizbaro, nuplaukta daugiau nei 4 tūkst. jūrmylių ir tai buvo ilgiausia šio burlaivio kelionė per pastaruosius 10 metų.

Laivo įgulos krante laukė būrelis entuziastų, šeimos narių, bičiulių. Komanda pasitikta su lietuviška duona ir druska bei dainomis ir šokiais.

„Kokia laukia artimiausia kelionė? Tai bus kelionė namo“, – paklaustas apie tolimesnius planus, humoro nestokojo kapitonas V.Vizbaras, kuris negalėjo atsidžiaugti vykusią ekspedicija, esą visą kelionę buvo puikus oras, išvengta štormų ir kitų ekstremalių situacijų.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Iš TS – LKD -iistės O. Kyšininnkkienės nuotykių albumėlio_1

Iš TS – LKD -iistės O. Kyšininnkkienės nuotykių albumėlio_1 portretas
Tad - būk TS – LKD -iiisstu ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, oonyytės kyšininnkkytės kloonnai! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!__Kaune teista už kyšininkavimą, TS – LKD - narė(!), oonna- dannutė griciennė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos "išlupti" iš "garsiosios vadybininkės" prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, „direktoriauja“ kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką!

Iš TS – LKD -iistės O. Kyšininnkkienės nuotykių albumėlio_2

Iš TS – LKD -iistės O. Kyšininnkkienės nuotykių albumėlio_2 portretas
! O ko nesėdėt, jei už nugaros „šlovingosios“ TS – LKD -iiistų partijos bendraminčiai, oonnytės kyšininnkkytėss kklonnai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Šitiek niekšybių prikrėsta!! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia - sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį - lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems!

na vistiek

na vistiek portretas
man burlaivio vardas nelietuviškas nors nusišauk.Nepriprantu ir gana-taip ir peršasi kad vokiečiai plaukia
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių