Džiaugsmas keliaujantiems: sugrįžta kalėdiniai traukiniai

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ turi gerų žinių pasiilgusiems kalėdinių traukinių. Nuo gruodžio 2 d. sugrįžta praėjusiais metais itin didelio susidomėjimo sulaukę šventiškai papuošti traukiniai. Keleivių patogumui jie kursuos maršrutais Vilnius–Klaipėda ir Vilnius–Kaunas iki sausio 8 d.

Siekiant įgyvendinti tvaresnius sprendimus, dalis traukiniuose naudojamų dekoracijų bus naudojamos antrą kartą.

„Praėjusiais metais traukiniai susilaukė išskirtinio dėmesio, todėl ir šiemet tęsiame šią iniciatyvą. Tokie projektai ne tik atneša džiaugsmo nuolat traukiniais keliaujantiems žmonėms, bet ir paskatina juos išbandyti įprastai nuosavu transportu besinaudojančius žmones. Norime, kad šventinė nuotaika vykstančius tarp didžiųjų šalies miestų lydėtų visos kelionės metu nuo pat įlipimo į traukinį, o ši patirtis paskatintų po šalį judėti su mumis dažniau“, – teigia „LTG Link“ verslo vystymo ir rinkodaros vadovė Dovilė Aleksandravičienė.

Praėjusiais metais kalėdiniais traukiniais vyko apie 32 tūkst. žmonių. Iš jų beveik 6 tūkst. gyventojų paskatino iškeisti nuosavas transporto priemones į keliones traukiniais. Šiemet nelikus su COVID-19 pandemija susijusių ribojimų tikimasi pritraukti dar daugiau keleivių.

„Kurdami šių metų traukinių dekoracijas siekėme išlaikyti ir sustiprinti praėjusiais metais keleivių dėmesį prikausčiusią šventinių traukinių dvasią. Senovinių traukinių įkvėpti raštai ir apšvietimas, sendaikčių krautuvėlėse ar kino studijose atrasti daiktai – tikiuosi, kad visa tai keleiviams leis pasinerti į malonius prisiminimus ir kartu šiemet sukurti naujus. Projektui reikalingas detales renkamės sąmoningai ir siekdami tvaresnių sprendimų, todėl dalis jų galėjo būti panaudotos ir antrą kartą. Į ir iš Klaipėdos kursuosiantis traukinys išsiskirs tęsiamu praėjusių metų konceptu, o Kauno kryptimi kursuojantis – bus šviesesnis ir turėtų pritraukti mažųjų keleivių dėmesį“, – teigia šventinę pasaką traukiniuose antrą kartą sukūręs M. Petruškevičius.

„LTG Link“ nuotr.

Keleivių patogumui šiemet internetu arba mobiliąja programėle bilietus įsigyjantys keleiviai sistemoje galės matyti, kuriais maršrutų Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Klaipėda reisais kursuos šventiniai traukiniai bei kurie vagonai bus papuošti – jie bus pažymėti specialia kalėdinio traukinio ir eglutės ikonėle. Į Klaipėdą vykstančiame traukinyje bus papuoštas antras traukinio sąstato vagonas, o į Kauną vykstančiame traukinyje bus papuošti visi trys vagonai.

Šiemet maršrutu Vilnius–Kaunas šventiniai traukiniai įprastai kursuos kasdien šešis kartus per dieną, t. y. tris kartus pirmyn ir tris kartus atgal. Į ir iš Klaipėdos kalėdinis traukinys taip pat kiekvieną dieną vyks du kartus per dieną, t. y. vieną kartą papuoštu traukiniu bus galima vykti pirmyn, ir vieną – atgal.

Siekiant sudaryti sąlygas bilietus įsigyti kuo patogiau, juos į pageidaujamus reisus galima įsigyti iki traukinio išvykimo likus 30 dienų. Į populiariausius reisus bilietai dažnai būna išpirkti dar prieš keletą dienų, o į šventinius traukinius, ypač savaitgaliais, – ir prieš savaitę, todėl bendrovė kviečia keliones planuoti iš anksto.

Daugiau informacijos apie šventinius traukinius bei jų tvarkaraštį informacija pateikiama bendrovės puslapyje www.LTGLink.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Asta

Asta portretas
Melas! Nieko panasaus nera, paprasta pigi dirbtine baisi girlianda uzdeta ir tiek. Apgavikai, vagys

anonimui

anonimui portretas
Nekalbėk už Lietuvą,kabai juokini.

puiku

puiku portretas
Važiuosime,šaunu,ačiū,jokių boikotų,labaipuiki naujiena,iškeisime automobilį į traaaukinį.Pirmyn.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių