Dūmų detektoriai – naujas pasipelnymo šaltinis

Xcfvg

Xcfvg portretas
Sumontuoti jie seniai,tačiau į butą neisileisiu iš principo.Padarė biznį prekybą detektoriais.O jų montuoti visai nereikia,ji galima persinešti ten kur reikia manau jis yra reikalingesnis.

Nieko vertas daiktas

Nieko vertas daiktas portretas
Nebūtina,kad veiktų.Tu nusipirk ir pritvirtink prie lubų ,tik ne virtuvėj.Gali tualete.nauda vienoda.Va man kas pasakytų,kam jis man,jeigu nerūkau maustą gamindamas nepasitraukiu nuo viryklės?O kažin ar nuo durnų minčių gaisrai nekyla?Galvoju,kad įpareigoti gali žmones tik jeigu tas š nieko nekainuoja.

taip

taip portretas
Norėjau būti sąmoningu, supratau, kad reikia nusipirkti dūmų detektorių.Einu į Senukus, jų keletas rūšių.Katrą pirkt, nieks negali informuoti, net pardavėjai.Perku vidutinį pagal kainą, ne brangiausią ir ne pigiausią.Parsinešu, bandau pagal instrukciją ...Aš veiku, o detektorius neveikia....Ką daryt? Kiek dar turėsiu pirkti, kad užtaikyčiau , kad veiktų?

O jeigu

O jeigu portretas
Zmogus nuomuojasi ka tada jam daryt

Rita

Rita portretas
Įeiti į butą niekas neturi teisės,tačiau noriu patarti,dūmų detektorių pritvirtinti galima su dvipusę lipnia juostą.Nesudėtinga ir pagalbos nereikia ,tuo labiau mokėti.Tik nusipirkti putlios,dvipusės lipnios juostos. Reikia padaryti pagalvėlę ,kad pasiektų plokštumą,ant kurios prispausite,laiko gerai ,išbandyta.Senikuose tokios yra.

Tomas

Tomas portretas
Ar jau yra pateiktas sarasas tu detektoriu kurie kitose salyse yra SUKELE gaisrus, o gal kaip tik jais ir siekiama atsikratyti Lietuvoje?

Jonaits

Jonaits portretas
O ugniagesiai, be jokio iskvietimo ir be policijos, turi teise verstis i buta ir kazka tikrinti? Nemanau :D

Tikrai nepirksiu , nors ir 1 eurą kainuotu

Tikrai nepirksiu , nors ir 1 eurą kainuotu portretas
Aš ir taip centus skaičiuoju, jau geriau vaikam bulkutę nupirksiu arba bananų negu išmesčiau 5 eurus ant detektoriaus. Tegu bagočiai perka, jie turi pinigų, ir turto turi, tai tegu jie ir saugojasi kad nesudegtu

visiems

visiems portretas
bet čia skaitant komentarus matosi kokie LT žmonės "atsilupę" yra, JAV ar kitose išsivysčiusiose šalyse, daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose yra net automatinė gesinimo sistema ir ten jokios dėžutės ar kažkas pan. netrukdo, visi suprantu, kad tai jų saugumui padidinti, o čia žiūriu trukdo, kad reikia įsirengti, kad matosi, kad kažkas švaisto savo laiką ir jiem primena apie saugumą ir t.t., bet kodėl niekas net nebando sakyt, kad bent taip po truputį save darome protingesniais ir bandome rūpintis savo bei kitų gyvybėmis ir sveikata. reziume - mažiau skųskites ir džiaukitės, kad šalia jūsų dar yra patys brangiausi žmonės, jūsų šeima

ech

ech portretas
nuvarem i Bangini ir nupirkom ta dezute uz 7.99 eur, didoka ta dezute,dvipuse lipne juosta prie lubu priklijavom...

šančiokas

šančiokas portretas
Aš galiu suprasti,kad jie reikalingi privačiuose namuose,kur šildomasi malkom ar kažkuo kitu.Bet nafiga man,daugiabutyje,su elektrine indukcine virykle?Ir nepradėkit malti šūdo apie prisvilusia košę.Tai akivaizdūs kažkieno finansiniai interesai.Įsivaizduokit,kiek pinigų išgeneruos šis projektas.Teisiniai aktai,įkurtos tarnybos,patikrinimai,ataskaitos,statistika ir t.t.O realiai visiems dzin,ar jie veiks ar ne.

gesintuvas

gesintuvas portretas
visur vakaru pasaulyje yra jie,niekas nekelia klausimu.baterijai issikrovus pradeda pypseti(pakeisk mane).tai elementarus dalykai,bet lietuvoje net toks dalykas,be sarsalo negali praeiti,o kiek gyvybiu isgelbes,ir turto.na o laisva rinka,tai......

AK

AK portretas
Taigi, išsibaigs baterijos, ir bus ramybė.

Tam "akivaizdu"

Tam "akivaizdu" portretas
Parašyk, už kiek tu ateitum pas mane į namus ir sumontuotum tą nelemtą daviklį ? Jeigu pigiau nei už 8 eur. - užsisakau iš karto.

Tam "Xcfvg"

Tam "Xcfvg" portretas
Žiūrėk, neprisišnekėk. :)

Loreta

Loreta portretas
Žinoma ,kad su valdžios žinia ir kitų istitucijų kaip p.Miliuvienės išgalvojimais sukurta kaina.Valdžia turėtų pasirūpinti žmonių saugumu ir sudėti nemokamai dūmų detektorius.Rūpinasi savo naudai ir tiek.Lygtai Lietuva Europs sąjungoje .Rūpinasi tik žmonių piniginėmis ir kiek dar nulupti.... Neturintys i dar bus baudžiami irgi baudomis,nustatytomis pasižiūrėjus į debesis.

X

X portretas
Sekantis žingsnis, kiekviename bute po gesintuvą ir kasmetinė jų patikra.

roze

roze portretas
kokiai partijai priklauso tie detektoriai turbut liberalams nes jie prisigalvoja pasipelnyti visada nieko gal name jis ir butinas bet butuose jo nereikia

Anonimas

Anonimas portretas
Runkeliai, svolociu valdzia suka milijonini bizni, o jus kaip zasinai girgsit kad tai pades gaisro atveju. NEPADES. I sita svolociu bizni itrauke ir draudimo kompanijas kaip spaudimo ir teroro iranki. Atsikvosekit.

Sigitas

Sigitas portretas
RK.Prieš 9 minute -ai . Tiesiog kvailas klausimas kas, kas, kas. Reikia būti samoningesnėms, o apatiškiems. Įvykus gaisrui bus vėlu klausimus uždavinėti. Tuo labiau apdraudus būtą nuo įvykių kaip tik bus akcentuojama ar tinkamai yra įrengtos saugos priemonės. O jeigu nėra tai apie draudimo nuostoliams skirtus pinigus tiesiog užmirškit.

Xcfvg

Xcfvg portretas
Gaisrai vyksta apleistose namuose,butuose,kas tenai sumontuos dumų detektorius .Kaip bus su benamiais bus,kas jais pasirūpins kad nesudegtu.Juk jie dega dažniausiai apleistuose ,ne gyvenamuose patalpose.

Pilietis

Pilietis portretas
Niekada nebūnu savaitgaliais namuose,taip kad įeiti į butą neturės galimybės.Ir ne tik savaitgaliais ,bet ir paprastomis dienomis.Sekmės švaistyti biudžeto pinigus.Sugalvojo vasaros sezonui prasukti biznį ir biudžeto pinigus sumažinti.Vagys,manau S.Skvernelis turėtų STT,FNTT tarnybas įpareigoti patikrinti tuos ” gyventojų gelbėtojus”,kuo jie užsiima ir kas tuo bizniu suinteresuoti.

RK.

RK. portretas
Juokingi žmonės - "o kas, jei manęs nebus namie", "o, kas iš to, jei neprijungta prie gaisrininkų sistemos", "kokia nauda, jei nerekomenduoja virtuvėse"... Supraskite - šis daviklis yra skirtas išgelbėti jūsų niekingas gyvybes, o ne baldus ar sienas. Suveiks daviklis - bėgsite lauk ir liksite gyvi. Ar jūsų ir jūsų šeimos narių gyvybės vertos 8 eurų? Panašu, kad ne.

oba

oba portretas
o estetinis vaizdas kambariu bute su dezutem lubose... Tipo nerekomenduoja virtuvese,tai kas is jo naudos...

Anonimas

Anonimas portretas
as dabar esu Vokietijoje,niekas detektoriu nedovanoja.Senukai patys pirko-vienas 10eu,10metu veikia,nereikia keisti baterijos.Lipdukas tvirtinimui 2.49.Nelaimes atveju be jutiklio draudimas gali nemoketi.

Anonimas

Anonimas portretas
PAGRINDINIŲ PINIGŲ PASKIRSTYMAS (walterchristine001@gmail.com) whatsapp: 001-484-831-7681 Turiu kapitalą, kuris bus naudojamas trumpalaikiam ir ilguoju laikotarpiu paskolinti nuo 2000 iki 900 000 eurų visiems, kurie nori gauti šią paskolą. 2% palūkanų per metus pagal parengtą sumą, nes būtent aš nesu pažeidęs grąžinimo aktą. Galite mokėti maksimumą nuo 3 iki 25 metų, priklausomai nuo pasiruošimo kiekio. Tai yra už jus matyti mėnesinius mokėjimus. Aš prašau jus kaip ranka rašytą patvirtintą skolos pripažinimo ir net kai kuriuos dokumentus pateikti. Conctatti: walterchristine001@gmail.com Conctatti: walterchristine001@gmail.com

cha

cha portretas
uuo o jai namie nieko nera...

Anonimas

Anonimas portretas
dumu detektoriai tik kaimuose aktualus...kai prigere uzmiega lovose su cigarete dantyse...

Eglutė šaunuolė!

Eglutė šaunuolė! portretas
Noriu pamatyti senjotę ir senjorą užlipusį ant kėdės ir pasiekentį lubas jai pasieks iškarto į rekordų knygą.

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Kokiam seimunui eis milijonai pelno už jų nupirktus detektorius? Ar detektoriai sujungti su gaisrine tarnyba? Ar jie tik del sukčių pasipelnimo?

o prekybcentriu

o prekybcentriu portretas
Makaronu kabinimas-tipo,pelnas tik 2-3 procentai,pagal toki vilimauska,o paskui pist ir nuperka Bulgarijoje visa prekybos,o Svedijoje vaistiniu tinkla.O Vasiliauskas kaip visuomet stovi issiziojes,o nausedos ir maciuliai toliau ciulba apie kainu pakelima

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Tai visur taip-o greitos paskolos-visos,,kontoros,,pliurpe,kad nerealiai mazi procentai,o kad sutarties sudarymas nuo 100 litu iskilo iki 400 euru,tai siaip,nutylima. Arba siuksliu konteineriu cirkai

vot teip

vot teip portretas
čia Benderių šalis kur Benderiais iš dangaus lyja ir nėr jokios apsaugos nuo Benderiško lietaus paprastam Lietuvos mužikui

Ro

Ro portretas
Kad pasipelnymo saltinis tai 100%pirmi didieji prekybos centrai isima kronas,nors jos buna komplektacijoj,kad pirktumet atskirai,antra antkainis 300%ir daugiau..ir patikekit manim zinau ka kalbu,nes ir pats juos pardavineju. Daugumos rinkoje esanciu detektoriu savikaina nesiekia 4euru be PVM.

P.Loretai,

P.Loretai, portretas
Bet juk ne p.B.Miliuviene tas dūmų detektorių kainas nustatė,tai proga prekybininkams kuo daugiau uždirbti pinigų,o ir paslaugų teikėjas naudojasi situacija,o gal pavyks ,, nulupti"dvigubai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas is to detektoriaus.Gerai pagavo duma sucype.Isimk batareika ir kabes ant durniaus.

mo

mo portretas
kas is detektoriaus jei buni darbe, vistiek namas sudega. Cia tik pasipelnijima iziuriu ir kazkieno savanaudiskus interesus prastumt detektorius. Kaime, kur patys sildosi namus, stovi krosnys, tai gal ir naudinga, bet daugiabuti ...

motas

motas portretas
Dar po poros metu reikes zarna,gesintuva,ir gaisrininko apranga pirkt!O davikliai tik pradzia!

As

As portretas
Mes su vyru nusipirkom ir patys prisitvitinom ir niekam ne aciu

Būtų gerai,

Būtų gerai, portretas
Kad visi daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai nemokamai visiems pritaisytu dūmų detektorius,nes už eksploataciją gyventojai nemažai sumoka pinigų,o padarytų darbų iš šių lėšų nematyti,nes už kiekvieną padarytą darbą gyventojai moka patys.Tada nereikėtų galvoti, kokį čia aktą sukurpus,kad būtų galima pateisinti surinktas lėšas.Žinoma,tai tik drambliuko svajonė ,argi administratoriai praleis tokią progą pasipelnyti, priešingu atveju ar jie to imtųsi.Padedame,mes geri...

Loreta

Loreta portretas
Vokietijoje nė cento nekainuoja nei dūmų detektorius ,nei jo įrengimas.Tik neturintys patikrinimo metu moka baudas ir įrengimo dieną privalo būti namuose.O Lietuvoje siaubas net 8 eurai....be žodžių.Pasipelnys ponia Miliuvienė ir tie kurie išgalvojo tą mokestį iš skurdžiai gyvenenčių žmonių.

paskutiniams dviems

paskutiniams dviems portretas
Aišku, kad užeis į jūsų namus. Jūsų lavonus gi reikės kažkam išnešti, negi manote, kad teismo leidimo lauks?

i duda

i duda portretas
jo uzeisite jus i mano namus! Pameginkite!!!

ss

ss portretas
siųskite tos tikrintojus ant 3 raidžių ..be teismo leidimą i jusu buta ne turi teises jokie " tikrintojai " užeiti

,,Mimiui"

,,Mimiui" portretas
Taip,detektorius ne gesintuvas,bet jeigu kils gaisras (neduok Dieve),tai gaisrininkai užlies ne vieną butą ir kaimynai paprašys kompensuoti remonto išlaidas,o gal tas detektorius dar ir išgelbės žmonių gyvybes.Gerai kol viskas gerai,o jei ne,juk yra sakoma,kad vagis nors sienas lentynas palieka,o gaisras tai nieko ir dar sakoma,kad saugokis pats ir Dievas saugos.

Akivaizdu,

Akivaizdu, portretas
Kaip UAB,,Vites valdos"lupa pinigėlius iš gyventojų,jei už dviejų varžteliu prisukima ima 8 eurus.Žinoma, viską galima paaiškinti laisva rinka,bet kur atrasti padoruma, sąžiningumą?Godumas aptemdė protą.Jei dar tą dūmų detektorių galima pritaisyti pačiam arba kaimyno paprašyti,tai už sudėtingesnius darbus, gyventojai priversti administratoriams permoketi dvigubai.Taip ir,,nuplaukia"mūsų mokami pinigėliai už kartais nežinia kokius darbus, kartais atliktus, kartais ir ne.

Mimis

Mimis portretas
Jei kils gaisras, ir nebus dumu detektoriaus, turesit problemu? Ar detektorius gesintuvas? Santazuojat?

raimundas

raimundas portretas
"visi dūmų detektoriai veikia vienodai, tiek įrenginys, kainuojantis 20 eurų, tiek pirktas už 5–7 eurus" - tai sako "specialistė" ?????!!!!!!!!! Įdomu, ar dienraštis prisiims atsakomybę už klaidinančią informaciją. O Birutė, turbūt daviklį čiupinėjo tik savo karjeros pradžioje - prieš daugelį metų. Dar vienas įrodymas, kokie "SPECIALISTAI" dirba mūsų biudžetiniame sektoriuje. Privatus sektorius tokį "specialistą" jau senai būtų "išspjovęs".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių