Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui, uostamiestyje pamažu atšaukiami renginiai

Didėjant susirgimų dėl COVID-19 skaičiui, uostamiestyje pamažu atšaukiami renginiai. Klaipėdos savivaldybė išsiuntė renginius organizuojančioms įstaigoms pranešimą, kuriame rekomendavo visus suplanuotus renginius, turėjusius įvykti iki vasario 16 d., perkelti arba visai atšaukti.

Ribos žmonių skaičių

Tikėtina, kad kai kurie renginiai, esant galimybei, dar įvyks virtualioje erdvėje. Tokiu būdu bus išvengta ne tik susirgimų, bet ir galimo karantino.

Tačiau veikiausiai dėl to, kad renginių atšaukimas – tik rekomendacija, ne visos įstaigos laikosi šio pasiūlymo.

"Mes neatšaukėme renginių, nes neturime tokio įsakymo nei iš Vyriausybės, nei iš operacijų vadovo. Iš Klaipėdos savivaldybės jokių rekomendacijų dar negavome. Kol kas organizuosime visus numatytus renginius. Laikysimės saugumo reikalavimų, informuosime apie būtinybę dėvėti respiratorius ir ribosime žmonių kiekį", – kalbėjo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vedėja Airida Samavičienė.

Kalbant apie renginius, buvo išsakyta pozicija, kad savivaldybės pavaldumo įstaigose renginiai būtų perkeliami į kitas datas, o jei nėra galimybės perkelti, tada atšaukti.

Meras: turi suprasti riziką

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigė, kad kiekvienos įstaigos vadovas turėtų pažvelgti į susiklosčiusią situaciją atsakingai.

"Penktadienį administracijos direktorius išleido įsakymą dėl administracijos pozicijų, nuotolinio darbo organizavimo. Kalbant apie renginius, buvo išsakyta pozicija, kad savivaldybės pavaldumo įstaigose renginiai būtų perkeliami į kitas datas, o jei nėra galimybės perkelti, tada atšaukti. Kategoriško nurodymo atšaukti renginius dar kol kas nebuvo. Kiekviena savivaldybė žvelgia pagal savo rizikos ir grėsmių suvokimo prizmę. Klaipėdai kol kas tokio formalaus draudimo dar nėra. Patys renginių organizatoriai turėtų spręsti, suvokdami rizikas ir atsakomybes, apie atšaukimą, ribojimą ar perkėlimą", – sakė meras.

Vytautas Grubliauskas: patys renginių organizatoriai turėtų spręsti, suvokdami rizikas ir atsakomybes, apie atšaukimą, ribojimą ar perkėlimą.

Sugrįš į virtualią erdvę

Klaipėdos savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinio vedėja Sandra Joneikienė tikino, kad, pavykus suderinti, renginiai galės vykti nuotoliniu būdu.

"Gavome iš savivaldybės nurodymą riboti renginius iki vasario 15 d. Tai yra neprivaloma, bet rekomenduojama. Kadangi esame biudžetinė įstaiga, mums tai kaip ir privaloma. Mūsų direktorė nusprendė, kad, jeigu pavyks, renginiai bus nukeliami į virtualią erdvę, o tie, kurie įmanomi tik gyvai, bus atidėti. Pirmadienį ir antradienį turėję vykti mokymai, kurie galimi tik tiesioginiu būdu, buvo atšaukti", – paaiškino pašnekovė.

Klaipėdos koncertų salė savo "Facebook" paskyroje sausio 21-ąją paskelbė, kad renginiai bus perkeliami.

"Dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos ir augančio sergančiųjų skaičiaus, atsižvelgiant į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos rekomendacijas, nuo sausio 25-osios iki vasario 7-osios perkeliame repertuaro ir partnerių renginius", – nurodyta pranešime.

Klaipėdos savivaldybės etnokultūros centras taip pat informavo, kad renginiai bus atidedami iki vasario 16 d.NAUJAUSI KOMENTARAI

brainwashed

brainwashed portretas
sprogs šitas melo burbulas greitai. renginiai draudžiami, kad kuo mažiau žmonės socializuotūsi, palaužiant jų vienybę ir bijant maišto bei visuomeniškumo. Vasario 16 greitai. Ir sausio 13 dar niekas nepamiršo. Anglijoje jau paduoti į teismą žmonės, atsakingi už pandemijos "valdymą".

pensininkė

pensininkė portretas
kam rūpi sveikata tas nelenda į jokius renginius , o kam sveikata nerūpi o rūpi tik GP tas tegul linksminasi ir platina virusą , juk tokia politika

4

4 portretas
Prieš 20 metu, dėl COVID nekada ir nieko neatšaukdavo, nors susirgdavo nemažiau
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių