Dėl vandentvarkos plano – aistros: pataisos gresia didesniais mokesčiais

Grįžti į straipsnį

to Fui

to Fui portretas
Teisingai kalbi tik kad nelabai elegantiškai ta Girskienę reklamuoji. jau per visus komentarus eini. Kuklumo truputį, kuklumo..Tas vienas ar kitas teisingas žingsnis dar neparodo kad valdžiuką reikia garbint ir jam rūpi.taigi nepasiuto kaip Gražulis ir net nepaprieškaištavo pritarusiems.Mažink reklamą, bičiule. Dar du metai darbo liko;D):D)

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Neringa renka ekologinius mokesčius iš jų ir tegul tvarko savo vandentiekius, o ne į Klaipėdiečių kišenę gviešijasi.

Fui...

Fui... portretas
Seimo nariai PRIVALO SUSIGAUDYTI už ką balsuoja ! Klaipėdiečių rinkti konservatorių , liberalių atstovai balsavo " už " ! Tik Girskienė balsavo " prieš " . Aš visus seimo narius vertinu tik pagal balsavimus , o ne tai ką jie žada prieš rinkimus . Pagarba poniai Girskienei . Vot tep . Jai ne dzin kiek mes mokėsime ar kokiame vandenyje " braidysime " .

Dana

Dana portretas
Prie konservatorių nieko kito ir nelauk. Ne pirmas kartas.

>Kaip..

>Kaip.. portretas
ko čia ižeidinėji žmones? Lygtai jie ekstrasensai ir per savo telepatija žino viska tik nedaro nieko. Pati tu zombė ka nieko nebsupronti kap yr. Kuomet tokia nupirkta ir partiniu reguloujama žiniaskalida toki metami pinigai rinkimams pakreipt kur reik ka tu žmogeli čia susigaudysi su tokiais renkamaisiais katri viens per kita suokia saldžiai o ateje i seima spjaudo ant žmoniu galvu iš savo aukščio. Biški pati galvok

Blinda

Blinda portretas
Laikas zmonems priesintis tom nesibaigianciom ir valdzios nestabdomom manipuliacijom. Tas "verslo oziu" dergimasis jau atsibodo juodai.

Op

Op portretas
Krapštyti Gentvilą iš seimo. Tik mokesčius prastumti bando, jokios naudos dėl geresnio Klaipėdos miesto oro nepadarė

4

4 portretas
Ačiū politikams, tuoj iki karo prisižais

Kaip aš suprantu

Kaip aš suprantu portretas
Visiems likusiems klaipėdiečių rinktiems seimo nariams ir konservatorių , ir liberalų yra visiškai dzin kas bus su jų rinkėjais . Kokius mokės mokesčius , kokį vandenį šalia " uostys " ir net gydytis panašu nebus kaip ir kur ( nepapuls) , kada " optimizuos " Klaipėdos ligonines , kurį vėl stumia klaipėdietis konservatorius Petrošius ir likę liberkonservatos . Viena Girskienė balsavo prieš . Petrošius džiūgauja dėl to, kad seimas pritarė . Mane vis dar stebina rinkėjai , bet ne liberkonservatų , tie daugumoje bemoksliai arba zombiai , arba turintys asmeninių verslo interesų .

:)

:) portretas
O ką gali padaryti teisiniu keliu " valstiečiai " ? Patraukti " kėdę " :))) Daugumos balsų , mes rinkėjai , jiems nesuteikėme ! Burtų lazdelės " valstiečiai " neturi ! Mes kalti , nes balsuodami negalvojame . Ir liberkonservatos valdo , nes jų rinkėjas atėjo . Kas dėl opozicijos , manau per daug buvo norinčių į seimą , ir " valstiečiai " buvo dergiami jau ir būsimų kandidatų . Aš niekada nebalsuosiu už " puteikistus " kaip dabar jie vadinasi , jau ir negaliu pasakyti . Prisimenu kaip prieš rinkimus Krivickas skelbė peticiją praktiškai " prieš valstiečius " ir kurioje rašė , mūsų rinkimų Nr 6 . Ši kompanija labai prisidėjo , kad valdantieji būtų liberkonservatos . Aš jais netikiu . GALVOJAME KĄ RENKAME . Matykime darbus , o ne pažadus . Girskienė yra vienintelė Klaipėdai ir kitiems, realiai dirbanti " aplinkosaugoje " , seimo narė . Didžiuojuosi už ją balsavus.

Klpd.>O kur..

Klpd.>O kur.. portretas
Taip, savo ausim girdėjau ir akim mačiau tą seimo posėdį. Vienintelė Girskienė pasisakė ir pasakė kaip iš tikrųjų yra. O visi seimūnai net ausies nepajudino-jiems px;D) Mūsų Klaipėdos ,,žvaigždė" Simonas dirba tik taip. T.y. atvirai ir akipėšiškai prakišinėja tik tam tikrus verslo darinius remiančius įstatymus. Visi kurie jo buvo inicijuoti, yra piktinantys ir antisocialiniai. Mane stebina kad tokie niekdariai kaip Gentvilas ir Landzbergis šiandien yra praleisti į aukštus valdžios postus. Be svarstymų. Negana to, jie akivaizdžiai daro žalą valstybei ir kenkia eiliniams žmonėms!O seime ir prezidentūroje niekas nieko. Karbauskis parašinėja rašinėlius į portalus, valstietukai paragina niekdarius atsistatydinti ir viskas.Čia toks mūsų valdžios darbas savo rinkėjams:D)

Sigitas

Sigitas portretas
Kas svarbiausia "Klaipėdos vanduo" esanti Klaipėdos miesto gyventojų įmonė, o ne "masonų". Tai kodėl Klaipėdos miesto gyventojų pagrindiniai tarnautojai ir jų pavaduotojai, tarybos nariai nedaro jokių postūmių, kad tie brangimai būtų nesveikai neadekvatus?

O kur dar liberalo ministro Gentvilo rūpestis

O kur dar liberalo ministro Gentvilo rūpestis portretas
Tačiau L. Girskienė įsitikinusi, kad pataisomis yra supaprastinami reikalavimai stambioms vandentvarkos įmonėms. „Jos ir taip nesugeba tinkamai susitvarkyti su nuotekų valymu, tai priėmus šį įstatymą būtų sudarytos galimybės leisti į mūsų ežerus ir upes dar taršesnį vandenį, tai tikrai siūlau nepritarti ir apskritai turėtų būti dar sugriežtinami reikalavimai dėl nuotekų tvarkymo“, ______P.S. liberalieji norėtų , kad visokie grigėjai galėtų teršti nebaudžiami ? Tik mes greit negalėsime į jokias jūras įlipti . Tik galėsime mokėti nepakeliamus mokesčius ? Liberalieji " kovotojai " yra tik už mokesčių kėlimą ! Gerai , kad Girskienės ir opozicijos reikalavimu " taršos " mokestis auto pyšššš ,tik pasirodo teršti galės kiti ? Šlykštūs politiniai veidmainiai liberkonservatos .

>Klpd.

>Klpd. portretas
Konservams liko nebedaug. Daugiau ju Lietuvos politikoje nebeliks. O del meru, visviena sitie statytiniai, uz pakisas, dirba klanams.

Klpd.

Klpd. portretas
Dabar dar galim bent Grubliauskui akis padraskyt jei kas nepatinka - gerai įkyrėjus jis kažkiek pasijudina..:D) Bet va konservatos pasitvarkė kad tiesioginių mero rinkimų nebūtų. Merus skirs partijos ir tada galėsim pabirbinti į uodegą - darys ką norės. Į nieką nekreipdami dėmesio. Kaip dabartinė valdžia.Tik ,,nuleis iš viršaus" komandas ir viskas. Bus ,,smagu"

tegul visų pirma

tegul visų pirma portretas
atiduoda permokas kur sumokėjome dar lito laikais ir tas kur Klaipėda mokėjo(a) už rajonus kai Kl.vanduo ten pravedinėjo jiems trasas. Sunaudota ir naudojama dešimtys milijonų...Dabar tik ir kuria kaip dar vieną kailį nulupt iš žmogaus kuriam ir taip mieste gyvent.sunku.Tikrai kad ,,prie ruso "buvo geriau - imt pinigus už vandenį ar laidinį telefoną niekam net į galvą neateidavo.Iš esmės tai tas pats kaip imt mokestį už veidrodį kai vieną kartą nusiperki ir pasikabini o jis staiga pradeda reikalaut pinigų;D):D)

ŠLOVE DRAKONAMS SEDINTIEMS VALDZIOJE

ŠLOVE DRAKONAMS SEDINTIEMS VALDZIOJE portretas
APSINIUCHINE VISKA BRANGINA. IS KUR PAIMTI PINIGU, KAI SU VISAIS SUSIPYKO. LIKO TIK VISKA BRANGINTI. IR JIEMS PUIKIAI SEKASI.

Gerhardui

Gerhardui portretas
O pasirašys irgi ankstesne valdžia?

Klausimelis

Klausimelis portretas
Jie tikrai nori atsidurti konteineriuose?

Taigi , šios dienos valdantieji , labai

Taigi , šios dienos valdantieji , labai portretas
mėgsta ATŠAUKTI , PAKEISTI , VETUOTI ? Kodėl liberalas ministras Gentvilas dabar taip nedaro ar nors nesiūlo ?

Gerhard

Gerhard portretas
Pertvarka p. Grubliauskui ir p. Barbsiui pristatyta ne pirma karta. Visiems apskrities merams tokia pertvarka buvo pristatyta Klaipedos regiono pletros taryboje. Yra protokolas. Tai ne S.Gentvilo ismislas ir ateina is ankstesnes valdzios.

Tai kaip ir aišku kam " dirba "

Tai kaip ir aišku kam " dirba " portretas
klaipėdiečių išrinktas liberalas Gentvilas ? Atvirai " ponuliams " ? Kažkaip jau darosi sudėtinga net žiūrėti į liberalius . Klaipėdiečiai ,balsavę už liberalus , turėtų atgailauti .

Anonimas

Anonimas portretas
Gentvilui neprosal būtų ant savęs padirbėti,.gal susivoktu kad pinigai neauga ant medžių. Vargas su tokiais politikais.

Wow

Wow portretas
jai Neringos vandenys prijungs prie Klaipedos. Nesuprantu, mes jiems sumokam už nemokama persikelima ir dar sumokesim už "Vandenu" remonta. Kokio bi.bio ponas ministre? Kodel Klaipėdečiu saskaita ponuliai iš Neringos gaus atnaujinta infrastruktura?

Jezusmarija !!!!

Jezusmarija !!!! portretas
Kiek liberalus ministras Gentvilas " kenks " miestui ? Klaipėdos liberalieji poną į seimą delegavo .

Gentviliukui

Gentviliukui portretas
Suka mieste pamatysiu ipisiu i galva tau dažove tu.

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Vyti lauk ta "ministra". Lai "Klaipedos vandenys" vandeni kaitina iki reikiamos temperaturos! Atsuki karsta, o bega siltas vanduo. Pinigai bus nuskaiciuoti kaip uz karsta! Kas sutramdys tuos klanus?!

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia buti visiem vieningiems ir susitarus nemoketi nei vieno mokesčio,kelis monesius ,reikalaujant kad už tokį streiką nereikėtų sumokėti atbulinę data,kol bus sumažinti mokesčiai.Kitos išeities nėra.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių