Dėl šunų augintojų – gyventojų įsiūtis

gyvulys turi tureti sau skirta vieta

gyvulys turi tureti sau skirta vieta  portretas
sunu laikymo miesto daugiabuciuose turetu buti konkreti;neturi gyventi zmonems skirtame buste gyvuliai ar ateitu I galva Indijos gyventojui apsigyventi su suniu bute? ne.bet mes [tokios aukstos "kulturos"]apgyvendinam gyvulius daugiaaukshciuose namuose sukeldami kaimynams ligas,alergijas ,stresus[kad neapkandziotu mus ir musu kudikius. tai neteisinga. [o kiek neapsivalymo ir po to isizeidimu? bendri dideli namai----yra zmogui!! nuosavame name turekite shuni,karve arkli briedi bet bendrijai priklausomuose namuose turetu buti istatymu uzdrausta apgyvendinti gyvulius . myleti gyvunus tai dar nereiskia jog visi privalo taikytis su jusu gyvuliu kailiu ,su ju pleiskanom kaukimu meshlu ir kita nepriimtina netvarka reikalingas istatymas draudziantis priverstini gyvenima butuose su gyvuliais. ISTATYMAS BUTINAS BUTAI ZMONEMS BE GYVULIU

to geras patarimas

to geras patarimas portretas
Besmegeni tu . svaru ne ten kur valo , o ten kur nesiukslina . kokiu velniu as tvarkysiu svetimu kiauliu priderktas vietas . as geriau pagaves ta kiaule snukiu imurgdysiu i suda...

geras patarimas

geras patarimas portretas
yra toks durniu pasakymas :pradeknuo saves , tai va jei kam nepatinka siuksles ,suniuko kakalai , tai pasijamat maximoas maisa ,ta dideli uz 0.15 euro ir einat rinkti sudu,jei taip nedsrot dar ,tai tylekit kaip apsisike ,atsirdo matai svaros myletojai kabutese

sunininkas

sunininkas portretas
suo sika tik i gazona , jei esi daunas ir lipi nuo saligatvio i sudu zona ,tavo problemos,as tai nelipu ,ne nesu durnas

Ta Komentaras

Ta Komentaras portretas
Matyt mėgsta į šuniukų kakas ilipti,vis užstoja.Nė vienas žmogus palangėj netupėjo,šunys gi pastoviai.Surenka oi ne visi....

Pritariu Šančiai

Pritariu Šančiai portretas
Tai būt veiksminga priemonė.Tik padedant jau gali dvikojis užpulti....

Šiauliai.Gegužių 65

Šiauliai.Gegužių 65 portretas
Antros laiptinės gyventoja,daili moteryte-tavo baltas psichas kakoja...ir nueini nesurinkus.Kaimietė ?

M

M portretas
Esu šunininkė, turiu kelis šunis, bet visada susirenku šunų turtus ir šlykščiuosi tais žmonėmis, kurie eina pro savo šikantį šunį ir vaidina, kad nemato to veiksmo. ŠLYKŠTU. Gi paskui patys į tuos šūdus su savo šunimis įmina... Būčiau "už" didesnes baudas, reidus ir gaudymus tų apsišikusių šeimininkus.

ŠANČIAI

ŠANČIAI portretas
Siūlau vieną auklėjimo variantą. Na nesurinko šeimininkas savo augintinio turto negi dėlto su juo mušiesi. Garantuotai būsi nubaustas. Tad surink pats. Tik privalai būti absoliučiai tikras kas šuns šeimininkas ir kur jis gyvena. O tada nuėjai ir iškratei prie jo buto durų. Tai yra gražini turtą pagal adresą.

genute

genute portretas
kiekvienas save gerbiantis zmogus jeigu augina suny jis visada susirinks viska ka palieka jo suo.

jonas

jonas portretas
visus debrecininkus saulenes uz gyvunu nuodyjima reikia paskersti kaip kiaules.

D

D portretas
Svarbu suprasti viena, kad nei vieno neįmanoma priversti daryti tai ko jis nenori. Bausdami netapsim tvargingesni. Verčiau reikėtu rinktis kitokį būda: rinkti pinigus iš gyvūnu šeiminku, o iš ju būtu sumokėta alga tiems žmonėms, kurie tai sutvarkytu. Tuo pačiu sukurtume ir kelias darbo vietas.

D

D portretas
Labai nemalonu ir liūdna kai senyvo amžiaus žnonės vietoj to, kad džiaugtusi likusiu gyvenimu nuodija gyvūnus. Gyvename debreceno g. kur netrukus po šio išspausdinto straipsnio buvo nunuodytas taksu veislės šuniukas. Nieko neįtardamas vedžiodamas šunelį berniukas nepastebėjo kai šuo suvalgė užnuodyto maisto. Baudžiame tuos, kurie nerenka išmatu, o ar šuns nunuodyjimas neturėtu būti laikomas daug svarbesniu nusikaltimu? Pati auginu šunį, nuolat renkme išmatas, bet vos ne kiekviena karta iš pensinio amžiaus žmoniu sulaukiu bambėjimu mat šuo negali sisioti ant namo kampo nes pradės byrėti namas. Juokas pro ašaras, kur kreiptis ir kaip sugauti tokius beširdžius.

komentaras

komentaras portretas
didzioji dalis gyvenanciu centre zmoniu surenka sunu ismatas. visi prisiprato ir graziai vedzioja suniukus. Kodel Jus visi netriuksmaujate, kad meta nuorukaas ant zemes, svirktus, butelius. Tai galima? kadangi bijote, kad gausite ? O gyvunus apkaltinti lengviausia... Bukit tolerantiski, paziurekite kaip gyvna pasaulis, kaip zmones laisvai jaucia, kaip iisisi ant pieveles. kaip su sunimis eina i prekybos centrus, kaip zaidzia su vaikais. mes gyvename kalejime? vaiksciuoti galima tik nurodytais takeliais? tam tikroje zonoje? Nusiraminkit galiu gale. O Jus savo soduose ar prrie namu irgi ant pievutes nepagults? tik ant asfalato? Tvarkos tai butinia reikia - bet reikia tvarka daryti patiems- ir ne lauktil kol kazkas ateis ir sutvarkys.

Jurgita

Jurgita portretas
Slyksciausia priespavasarine tema,kiekvienais metais tas pats

Jonas01

Jonas01 portretas
O kiek šudo ekspertų susirinko vienoje vietoje.

Šunų nemylėtojams

Šunų nemylėtojams portretas
Žmonės, mielieji, viskam yra ribos. Gyvename krikščioniškoje šalyje, ne kokie papuasai esame, kaip jūs galite bent pagalvoti apie šunų žudymą nuodais??? Gal jūs sergate psichine liga? Kur jūsų žmogiškumas? Kokie dar balsavimai dėl name laikomų gyvūnų? Jūs mieli ponai net nepagalvojote, kad tas gyvūnas atsidurtų globos įstaigoje, arba jo lauktų tik mirtis? Kaip jūs susitaikytumėte su ta mintimi, kad dėl jūsų balso, dėl jūsų kaltės šuo mirė? Šuo yra gyvybė, tokia pati kaip žmogus, ar bet kuris gyvas organizmas žemėje. Matyt dar tebėra gajus tarybinis mąstymas - "nėra žmogaus - nėra problemos". Man gaila jūsų, kad augote tokioje santvarkoje, bet supraskite, kad žudyti yra negerai. Problemas reikia spręsti, bambantys ponai ir ponios, kuriuos kasdien sutinku, o nusišypsojus, paklausiate "ko šypsaisi???" Ir pabaigai, šuns šūdo į vazoną nededame, kaip nededame ir gyvūlių mėšlo, kuris ganykloje natūraliai suįra kaip ir šuns!!!!

Psichiniės ligos

Psichiniės ligos portretas
ir pašlijusių nervų požymis yra:konteinerių turinio besaikis tempimas į namus; neapykanta kaimynams, gyvūnams, augmenijai; visiškas saves izoliavimas nuo aplinkos ir visuomenės; nenorėjimas ir atpratimas bendrauti;nuolatinės mintys apie savižudybę ir pan.Žmonės, atsitokėkite ir pasistenkite save bent kiek sureguliuoti.Meditacija, mokėjimas į viską pasižiūrėti ramiai iš šalies ir saviitaigos treniruotės yra pagrindinės prasidedančių negerų dalykų šalinimo priemonės.

debrecinis

debrecinis portretas
nu palaukit pamatysiu kuris nepaima kakes makes nuo saligatvio kaip reikalas papurtysiu, o kad nera kur ismest tai cia jau jus nusisnekat gi pilna siuksliniu prie suoliuku belenkur ju yra ten prasom ir mest, o nesiteisinti jog nera kur ismest!

Klausimas

Klausimas portretas
Po Mažvydo al atnaujinimo buvo pasodinti spygliuočiai medeliai. Jie nuo šunų šlapimo nugelto ir teko pakeisti lapuočiais krūmeliais. Ir tie visi nusysioti. Šunininkai laisvai paleidžia šunis pasivaikščioti aleja. Tie sysioja ir dergia pieveles, esančias prie namų, ir medelius. Gal galima uždrausti vedžioti šunis nors vienoje gražioje miesto gatvėje?

Pilietis

Pilietis portretas
Ar galima nustatyti komentatoriaus "Saulenė" ip adresą? Raginimai / grasinimai nuodyti šunis yra nusikaltimas. Kas galite prašau padėkite, apie tokius nestabilios psichikos žmones būtina pranešti tarnyboms. Pievose prie namų laksto ne tik gyvnūnai, bet ir vaikai kurie gali būti sužaloti palietus / suvalgius užnuodytas medžiagas.

Vika

Vika portretas
saulene...nebūtų gyvos gamtos,nebūtų ir žmonijos...nereikia nieko nuodyti -"bausti" atsiradusią gyvybę.Visi mes gyvenam tiek,kiek skirta...Ko keikies...juk negyvensi su Saule.Ir visi kiti,kurie neapkenčia gyvūnų...Atsipeikėkit.žmonės...

Pritariu apklausai

Pritariu apklausai portretas
Taip gera mintis. Daugiabuciai , tai bendrabuciai. Viskas visu - stogas, laiptines, rusiai ir t.t. t, todel butina apklausa, norim sunu ar ne? kiek kartais randame primyzta ar nespejus suneliui isbegti prikakota? Valdziazm. turetu priimti nuostata ....ir nebus skandalu.

jonas

jonas portretas
saulene tave reik nuodyt tokia kale

Jonas

Jonas portretas
Turiu dideli suni susirenku as ta suda ir nematau dideliu problemu kur ji ismest bet jei bus ivesta rinkliava uz sunis tai kam tada ta suda reiks susirink. Mano manymu jei as privalesiu moket pinigus uz savo augintini ta suda kazkas susirinks ir man bus vienodai ar jis po jusu balkonu ar ne?

aš portretas
Esu iš tų, kurie susirenka po savo šuns reikalų, tačiau yra kita medalio pusė: kai gyvenau Debreceno gt. rajone, tai padaryti buvo sunkoka vakarais ir anksti ryte, mat kiemai tiek tamsūs ir tiek nepašviesti, kad jei nėra sniego, tai tamsoje nieko absoliučiai nesimato. Deja, todėl kartais palikdavau ir aš.

Saulenė

Saulenė portretas
Nuodyti šunis tokius ir aplink namus pristatyt kuolelius kur šunys net prieit bijo! Kameras sustatyt viskas nufilmuota bus nereiks niekam gaudyti reik tik noreti! Užknisa tie šunys prie būdos jiems vieta kaime , o ne mieste šlykštūs padarai! Fu

to Nemylintiems šunų

to Nemylintiems šunų portretas
nelokite, tamsta, nes ausys jau skauda. Mylėkite savo šuniuką kaip tik norite, tik kakaliuką jo susirinkite. Na, o jei tai dar ir trąša, tai į namus parsineškite ir gėles tręškite.

Nemylintiems šunų

Nemylintiems šunų portretas
Tai tokie kaip jūs, bambantys ir viskuom nepatenkinti tamstos ponai, nuodijate gyvenimą gyvūnų mylėtojams ir šiaip geresniems žmonėms. Ar jūs nešiukšlinate? O kas priskrepliuoja šaligatvius, apmėto nuorūkomis? Kodėl nebaudžia jūsų už šiukšlinimą? Kokia dar aplinkosauga? :D Ką, šūdas su polietileniniu maišeliu yra sveikiau gamtai, negu šūdas, kuris natūraliai suirs??? Ir ar jūs žinote, kiek aplinką teršiate su savo kūdikų pampersais prišiktais? Jei nemylite šunų, prašom patys išsikraustyti, nes jei man nepatinka vaikai, tai daryti balsavimą, kad name nebūtų vaikų? Ir nespankite, kad vaikai ir šunys skirtingi dalykai, nes tiek šuo tiek vaikas yra toks pats šeinos narys ir tiek pat mylimas. Tik beširdžiai šunų nekenčia, o tik įsikabinę į vaikus, kurie taip pat teršia kaip ir bet kuris individas. Tai tiek.

KADA

KADA portretas
bus namo gyventoju apklausa ar jie pageidauja .kad ju name butu laikomi sunys ir kates.Kodel vieniems laikyti sunis ir kates yra privelegija ,o kitiems ,ne.Juk viska sprendzia gyventoju apklausa.Kodel savivaldybe nera priemusi potvarkio siuo klausimu.Metu ,metais ta pati problema.Gentvilas buvo padares tas dezutes ,bet jos isnyko ,kaip nepasiteisinusios.Tas pats su sunims lakstyti aiksteles ,jos prie Simonaitytes parko dar yra ,bet niekas ten tu sunu nevedzioja ,nes ten tiek prisisiota ir prikakota ,kad liga zmogus gali gauti ,reiktu chlorkalkem ten ta zeme apdirbti ,kur sanepidstotis nieko neziuri.Jeigu bus 51 procentas nepageidaujanciu laikyti daugiabutyje sunis ir kates .tai ir viskas .Matosi ,kad ta liberali politika nieko neduoda,kaip ir su alkoholiu ir losimo namais,kiek nelaimingu seimu padare tas liberalus istatymas ,dar pamename ,kas ji siule.Tiek metu negali ispresti sunu klausimo,bijo prarasti rinkejus ,viskas galima ,tik rinkite toliau mus,ir bus viskas po senovei.

to acha patikejom suskiais

to acha patikejom suskiais portretas
Visi drasus prie kompiuterio ekrano loti, idomu ar sugebetum ta i akis pasakyti....

Acha patikejom suskiais

Acha patikejom suskiais portretas
visi susirenka bet tuoj per sudus nepereisim SUNINIAI nepiskit proto Butina primetyti uznuodytos mesos gabaliuku NUODIJI SUNI - SAUGAI GAMTA MIESTA nuo VISOKIU SARAZU

As

As portretas
Mes visada surenkame, bet didziause beda nera specialiu siuksliniu ekskrementams. Dauguma turbut nerenk,nes niekas atsiprasant "sudu" i namus nenori nestis,o siuksliniu spec.nera. arba meta i stoteliu siuksledezes.

.

. portretas
Šiukšliniu ekskrementas išvis nėra. Savo šuns žirnio dydžio ekskrementus susirenku, kai tuo tarpu didesniu šunų nesusirenka, visi pėsčiųjų takai nusėti didžiausiom krūvom.

...

... portretas
Manau kad mieste reikalinga daugiau specialiu siuksliu deziu kur butu galima ismesti sunu ismatas...

Lina

Lina portretas
Surinkti surenkam bet blet deziu sudam mesti tai galetumet pastatyti.!

Nesuprantu,

Nesuprantu, portretas
Kodel Klaipedoje nera gyvunu prieziuros paslaugu,kad butu galima,esant reikalui, atiduoti augintini uz tam tikra atlygi.Juk buna atveju,kai zmogus isvaziuoja,suserga,pasensta ir negali pasirupinti juo.Ta istaiga turetu pati atvykti paimti augintini uz tam tikra nustatyta kaina.Vilnius,Kaunas turi,o kur musu didieji gyvunu myletojai kurie nemato ismestu i gatve gyvunu?

debilai gyventojai-debilai zurnaliuksciai

debilai gyventojai-debilai zurnaliuksciai portretas
Pisa prota tie sudmaliai zurnalistai Jie kirsina gyventojus Debilai pirma pagalvokit is kur imsit tuos gaudytojus kurie gaudys tuos suninius sudu NEsurinkejus TUSCIAS SUDO MALIMAS kaip visada Iseitis-laikai suni susimoki iki1000 Eur metams Kaimynui skirti premija uz pranesima kad kaimynas laiptineje laiko neregistruota ir be kaimyno leidimo suni Staigiai butu tvarka

Nijolė

Nijolė portretas
Centre Lietuvininkų a. ir Šaulių g. kieme vedžioja šuniukus, ryte anksti arba vėlai vakare ir kai pasakai susirinkit, tai atšauna - mano šuniukai katės dydžio, katės tai nesusirenka...ar juoktis ar verkti nesuprasi...o parke priešais net ženklas yra, tačiau ir ten gali pamatyti vedžiojant šunis. Šunys nekalti, tačiau žmogeliai smegenų neturi, nori turėt auginti, bet tingi šikną pajudinti, vesti kur reikia, mat jį velnias, nors ir čia vedžioja, bet nors surinktų...

Taip

Taip portretas
Apie sunu ismatas daug atsiliepimu ir visokiu.Mano manimu cia mokestis uz sunu laikyma nieko nepakeis.Paprasciausiai cia tik zmoniu ,kurie laiko sunims apsileidimas ,kad juos nesurenka,o tikrai skirti priziuretojus ir bausti uz ismatu nesurinkima tuos zmones

Taigi

Taigi portretas
Prie Vaikų ligoninės prižiūrima graži veja šunų nutrypta, išraustos duobės. Nepadeda nei apsauginės juostos. Šunų šeimininkai paleidžia savo augintinius ir už juostų. Pievelė priteršta ir nuolat niokojama. Mamos vasarą ten paleidžia savo vaikučius. Ką veikia Vintilatė su visu savo nuolat didėjančiu skyriumi...

mes nebijom

mes nebijom portretas
jumoristai didins baudas, nors iki milijono didinkit ,niekas nebijo nes niekas nekontroliuoja ir negaudo , pas mus gatvese dar gudus sovietmetis, kodel prie kiekvienos pievos nekabo sudu maiseliai ir jiems ismesti siukslines?ir zinokit sudina ne ten kur sika o kur NEVALO , pasiziurekit kas dedasi mieste nutirpus sniegui, kiek siuksliu ,sudu ir zvyru ,O KIEK MATET DABAR SLUOJANCIU IR RENKANCIU SIUKSLES ? NE VIENO ,NIEKUR! KUR ZIURI MIESTO VALDZIA ,KUR KIEMSARGIAI KUR SLAVEJAI ,KUR NUSIKALTELIAI KURIEMS SKIRTI KOKIE DARBAI ,KUR?

taip taip

taip taip portretas
Kalbama apie mokescius uz gyvunus ir pan, jei mokes uz gyvuna bute, lauke geresnis nepasidarys, papildysit sekmingai klaipedos budzeta o aiksteliu vistiek neatsiras, juk jau buvo mokesciai, buvo ir moketoju, ar atsirado nors viena aikstele !!!!!! ne vienos !!!! tai kur tie pinigai nuplauke? gal maiseliams nemokamiems kad susirinkt kur butu, gal kiemsargiams-valytojams sumokeji? jie tiesiog dingo, norit moketi pinigus nuneskit ir idekit jiems i kisene bus tas pats. Cia ne aiksteliu reikia o zmoniu supratingumo. Jei aikstele pastatyta, ir vedasi suni ir nerenka tu kruveliu, "nes cia sunu vedziojimo aikstele", tai deja ji nera skirta palikti kruvoms, ten irgi reikia rinkti!!!!tad mokestis bus tuscias o zmones darys ta pati.

Komentatoriams

Komentatoriams portretas
Lojant ant šunų nepastebėsit, kai patys pavirsit į gyvulius. O kaime prie būdos vietą greit užims kai kurie politikai.

Andrius

Andrius portretas
Tragedija... Ryšininkų 6 namo kieme yra vaikų žaidimo aikštelė, ten šeimininkai šunis vedžioja be jokios sąžinės graužaties. Vaikai tiesiog žaidžia ekskrementų krūvose,pažaidus minėtame kieme, namo grįžta išberti. Buvo kreiptasi į viešosios tvarkos skyrių, bet rezulntato visiškai jokio, ale pažeidimų nerasta, buvo pažadėta kad labiau tikrins ir tiek. Situacija tragiška... HELP...Kaip supratau balsuoja NE tie katrie nerenka, rezultatas akivaizdus, o baudas dešinteriopai reikia didinti, kurie šeimininkai nesilaiko taisyklių ir jokiu išlygų.

Хз

Хз portretas
Ir Kur ta maisiuka su sudu as turiu nesti? Gal i namus ir per balkona kaimynui? Tegu pastato konteinerius skirtus ekskrimentams ir maisus pakabina, kaip visoje civilizuotoje EU,o ne baudas kuria!

TAURALAUKIS

TAURALAUKIS portretas
Debesu 25 a.- ar sudrausmins miesto tvarkdariai šuns šeimininkus?? Kiek galime klausytis šuns skalijimą ??

Tiesiog nuomone...

Tiesiog nuomone... portretas
Straipsniai apie gyvunu ismatas kiemuose sulyg sniego nutirpimu kiekvienais metais dienrasciuose atsiranda, nieko naujo. Dabar tiem pikciurnom kurie aiskina kad reikia grazinti mokesti uz gyvunu laikyma, prasau paaiskinti uz ka ji ivesti: as nusiperku suni/kate skiepiju, maitinu ir priziuriu uz SAVO lesas is nieko neprasau ir tai mano pasirinkimas tureti gyvuna ar ne tai uz ka man tas mokestis? Buvo mokestis ivestas ir taip pat buvo pripazinta kad mokestis buvo renkamas neteisetai. Savivaldybe naikina zaliuosius plotus juos net nezada atkurti palieka kelmus kiemuose, naikina vaiku zaidimu aiksteles...persasi isvada jog savivaldybes klierkai per daug uzsieme klaipedos kiemu naikinimu ir pinigu plovimu vietoj to, jog kiemus is tikruju tvarkyti kiek metu buvo zadama mieste ivesti vedziojimu aiksteles, sunu ekskrementu dezes bet iki siol nera nieko realiai padaryta. Tai kol savivaldybe neprades dirbti tiesioginio savo darbo tol zmones ir bus ipareigoti toliau elgtis taip kaip elgiasi.

Anonimas

Anonimas portretas
baisūs tinginiai tie ŠUNINKAI tingi susirinkt savo šunū"šūdus", bet dar veda prie kaimynų sklypo toliau nuo savo namų

VANDA

VANDA portretas
Nors turiu šuniuką mažą, bet mane nervina apdirbti takai, šaligatviai, neįsivaizduoju aš tų žmonių lygio, kurie leidžia šuniui kakoti ant šaligatvio ir ramiai nueiti. SIŪLAU FOTOGRAFUOTI TŲ ŠUNŲ SAVININKUS IR SIŲSTI Į LAIKRAŠČIO PIRMĄ PUSLAPĮ, PER PORĄ MĖN. SITUACIJA PASIKEIS.

Renata

Renata portretas
Aš dažnai nupaveiksluoju tokius mylėtojus ir manau ,kad jie turėtų būti baudžiami, reikėtų įsteigti prižiūrėtojų etatus, kurie nuolat vaikščiotų ir fiksuotų tokius, vietoj išrašytų baudas. Taip ,kaip fiksuojamos nevietoje paliktos mašinos, manau ,kad tie prižiūrėtojai patys užsidirbtų atlygius iš surinktų baudų. Pas mus sukuriamas įstatymas, kuris neveikia.

Almis

Almis portretas
As auginu suni. Visada surenku ismatas. Bet vienas bet - kodel neirengiat specialiu siukslyniu kaip visoj Europoj? Kol ju nera, zmogus pilna teise turi nerinkti.

Drejus33

Drejus33 portretas
To Baisu Tai tavo ir i tave panasiu vieta prie budos. Kas nemyli sunu, to zmogum negalima vadinti. Nes tokie yra patys pikciausi sutverimai ir skaudziausiai kanda

Amžina kova

Amžina kova portretas
Tarp Meilės ir Neapykantos šunims - amžina kova. Galiu tik tiek pasakyti - geriau jau kakutis dirvoje, negu neapykanta ir tulžis žmogaus širdyje, kas įtakoja visas iš to sekančias pasekmes: ligas ir mirtį. Neįsivaizduoju, kaip galima taip neapkęsti nekaltų, ištikimų, gražių ir meilių bei atsidavusių žmonėms padarėlių - šunų? Tik visiška menkysta, ligotas psichiškai ir Meilės niekam nejaučiantis žmogus lieja tulžį ant Pasaulio harmoningų sutvėrimų, kurie lygiai taip pat kaip ir žmonės turi teisę gyventi mūsų Pasaulyje. Pasaulis nėra sutvertas tik žmonėms, Pasaulyje daugybė gyvybės rūšių, kurios visos privalo harmoningai sutarti ir bendra išsitekti. Gaila nemąstančių ir kenčiančių dėl Meilės stokos gyvūnams.

Baisu

Baisu portretas
Suns vieta saugoti,t.y. prie grandines budoje, o ne lovoje su jo blusomis vartytis.....o nuo blusu niekaip, ne visi priziuri, o lauke neissaugosi. O kad nera tvarkos, tai tiesa. Visi sunys privalo buti registruoti,tureti ""cipsus"" ir mokestis. Savivaldybeje sedi 438 zmones.....protu nesuvokiama, ka gali veikti? Ne veltui sios dienos Vakaru ekspreso laikr.V. Pakalniskis atvirauja, kad ""net piestuka nupirkti nera paprasta"", stai koks suvesejes biurokratizmas......o po gatves vakscioti ir daryti tvarka nesinori, tai geriau viska panaikinti ir ....toliau sedeti prie komp. ir vaidinti baisiai uzmta......

:)

:) portretas
nepamirškit dar bausti bobules, kurios po balkonais šeria dešimtis katinų. :) Tie katinai ne tik šika ir myža, bet ir ligas nešioja. fuj

Vika

Vika portretas
Turiu šuniuką,kuris kakiuką padaro dydžiu lyg rankos mažasis pirštelis....surenku.Prasiveda "veršį",šuo pavaro krūvą...šeimininkas lyg niekur nieko...nueina ...tą krūvą palieka.Šlykštu,kai nutirpsta sniegas ir tos sukrautos krūvos -"apsinuogina"...

Rasa

Rasa portretas
Kuncų gatvės kieme stovi speciali šiukšlinė šunų š...., bet jau gerą menesi ji visiskai pilna. Kas turetu pasirupinti jos isvalymu?

Anonimas

Anonimas portretas
nezinau, kodel savivaldybe nepasiima pinigu, visos pieveles nusiktos, o blogiausia, kad didzioji dalis sunu savininku, mano, kad cia "nieko tokio" trasos.

Noja

Noja portretas
Mažvydo al. prie namo Nr 13 (kur kabo A Žalio atminimo lenta) po namo rekonstrukcijos atsodinta žolė. Ta veja tapo šunų vedžiojimo vieta. Aptvėrus veją Mažvydo al. "stop" juosta, ji būna kasdien nutraukta, o šunys ir toliau sėkmingai teršia miesto centrą. Šunininkai į pastabas gyventojų nereaguoja. Ką daryti?

gyventojas

gyventojas portretas
Žolynų gt.gyvenamų namų kvartale ir šunys ir katinai palieka savo šūdus,pasakai jo šeimininkui,tai dar iškolioja,kokie visi mandrūs,tikrai persirengę tikrintojai eitų patys vedžioti šunis ir tikrintų,kas nesurenka Š....,du tūkst.bauda

kaunietė

kaunietė portretas
tikrai labai atsibodo kieme šunų išmatos, į lauką išėjęs turi galvą nuleidęs stebėti kur statai koją, nes išmatų pilna net ant takelių.Laiptinės pilnos šunų plaukų. Šunų mūsų laiptinėje kai kurie laiko net po kelis ir išvedę prie laiptinės gyvūnams leidžia atlikti gamtinius reikalus. Visiška betvarkė. A.Smetonos al. išėjęs pasivaikščioti iki pat šilo matai krūvas išmatų ir tik vienas kitas išmatas surenka, nors šiukšliadėžės stovi.

DNSB

DNSB portretas
Tikrintojai, užsukite į Paupius,pamatysite kiek šunų ir kiek išmatų.Savininkams gali sakyti kiek tik nori,jie sugeba kreivai nusišypsoti.

katukas

katukas portretas
kates nesika lauke, uz ka butu tas mokestis?

PRIE RUSO BUVO GERIAU

PRIE RUSO BUVO GERIAU portretas
KOdel pas mus tokia betvarke visose srityse ,atsakymas paprastas ,kalta ta vadinama demokratija ,nes dar joje atsidureme per anksti.Singapure draudziama ivezti kramtoma guma ir metyti jos popierelius bei spjaudyti .Gausi didele bauda.DRaudziam rukyti mieste ir parkuose ir kt.ir metyti nuorukas.VIsas miestas blizga.Bet taip nebuvo.TEn zmones buvo laikai ,kai gamtinius reikalus darydavo liftuose ir net ten santykiaudo ,ko ir dabar pas mus pasitaiko.KOdel prie ruso ,totalitarinio rezimo galejo zmones laikyti gyvunus tik sutikus laiptines gyventojams ar net visiems aikstelems gyventojams.Dabar kodel kitiems zmoniems pazeidziamos ju teises svariai ir kulturingai gyventi ,juk namo laiptinese sunys ir privaro ir liftuose ,niekas ten neisvalo.Arba sunys trikdo ramybe is pat ryto ir nakti kaukia ,juk butuose tai yra ligoniu ,vaiku mazu ir senu zmoniu.KItas dalykas ,tai tie zmones su savo sunimis vedzioja juos po galtves tie laksto visur aisku tuose savo ir kitu ekskrementuose patys issitepa.

XxX

XxX portretas
Išeitis yra tik turi dirbti miesto priežiūros skyrius ir dirbti lauke, pačiame mieste, o ne sėdėti užsidarę kabinetuose. Baudą už nesurinktus š... dėti kaip minimum 500 eurų. Kaip pradės vaikščioti, važinėtis po daugiabučių rajonus ir prižiūrėti tvarką tada ir bus tvarka. Kai gaus tokias baudas, o ir pastoviai bus tikrinama, tai manau ir reikalai pagerės. O kai baudos keletą eurų, tikrintojai sėdi kabinetuose, tai niekas ir nebijo.

ne ubagas dvasinis

ne ubagas dvasinis portretas
Siulau ivesti mokesti po 2000 euru i metus kaip sveicarijoje , tai suns su ziburiu nepamatysi , vivsi laimingi , sypsosi , o cia runkeliai silpnaprociai su savo sunim vienoj lovoj miega nuomotuose butuose ir sikdina kur pakliuvo .

Marina

Marina portretas
o gal pagaliau atkreipkime dėmesį į girtuoklius, kurie teršia kiemus, parkus ir t.t. Štai Kauno gatvės ažuolyne pijokai atlieka savo gamtinius reikalus plikais užpakaliais, į praeivius net nekreipia dėmesio. Ar jie susirenka savo krūveles?Daugiabučiuose - alkoholio parduotuvės, aplink jas girtuokliai. Kada jos bus uždarytos??? Sausio 15 -osios g. 24 taškas - viso kvartalo alkoholikų traukos centras, o mūsų vaikai, eidami į Sendvario mokyklą, visa tai mato.

gal

gal portretas
Pradėkite ne nuo baudų, o nuo investicijų. Pastatykite prie kiekvieno namo kampo šiukšlių dėžę. Jokinga situacija kai žmogus vienoje rankoje laiko pavadėlį, kitoje maišelį. Žvalgosi, kur mesti. O dėžė tik prie suoliuko. O ten tie patys skundikai nepatenkinti. Niekam nesinori grožėtis gamtą ir uostyti maišelių turinį.

Inga

Inga portretas
tvarka turi buti, taciau nereikia postringauti apie sunu ismatu zala gamtai,kas yra totali nesamone - zmogus savo buvimu zalos daug daugiau pridaro. kol nepradesime nuo paciu saves tvarkos laikytis tol jokios baudos ar mokesciai nieko nepakeis, niekas negali privaciame bute uzdrausti laikyti gyvuni, taciau jis neturi kelti nepatogumu aplinkiiniems, taciau iki tokio supratingumo dar tolokai ...

m

m portretas
mokestis uz gyvunus sudu nesurinks, manau nieko nepadarysi, kai tokia zmoniu kultura.

butinai

butinai portretas
Visus šunis reikia registruoti. Turi būti mokamas mažiausiai 10 eurų mokestis.

Pilietis

Pilietis portretas
Manau turi būti sugrąžinta rinkliava už šuns arba katės laikymą daugiabutyje.Tada manau susimąstytų gyvūnų laikytojai.Nusibodo įžulių,netvarkingų gyvūnų ”mylėtojų” įžūlumas aplinkiniams.Manau kad viešosios tvarkos inspektoriai turėtų operatyviau reaguoti į gyventojų pranešimus ir bausti baudomis už tai, kad daugiabučių gyventojai, laikydami gyvūnus ,pažeidžia gyvūnų laikymo įstatymus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Myliu guvūnus,tačiau daugiabučiuose laikyti juos uždrausčiau.Šunų fekalijomis aplink namus nubarstyta.Prie kiekvieno šuns arba jo šeimininko nepastatysi saugotoją,kuris stebėtų ar surinko šuns fekslijas ar paliko.Sniegui tirpstant matosi krūvos prikrauta ,šlikštu pro šona praeiti ir žiūrėk kad neiliptum eidamas.Žmonės prarade protą,jiems leisti laikyti gyvūnus daugiabučiuose negalima.Manau turi būti uždrausta.Jie juk nepaiso, nors faktiškai šuniui laikyti daugiabutyje ,reikia gauti sutikima ,šalia gyvenančių kaimynų.

nors

nors portretas
ir myliu gyvūnus,bet mane taip pat piktina , kad žmonės vedžiodami savo augintinius nesurenka krūvelių ir siutina kai dar atveda šunis iš kitų namų ir dergia aplinką prie mūsų namo.Vienintelė išeitis kovoti su netvarkingais augintinių savininkais tai padidinti baudas ir kad patruliuotų aplinkosaugininkai.Taip pat reik,kad patys gyventojai aktyviai kovotų su tokiais piktadariais juos fotografuojant.Beje tokiems,kaip straipsnį verkšlenantiems, reik pirma apsikuopti patiems aplink konteinerius.O '' Kauno švara '' apsileido,nes darbuotojai ištuštinę konteinerius nesurenka išbarstytų šiukšlių,taip pat keista,kad niekur nėra aikštelių su tvorele konteinerių statymui.Ir kodėl Kauno meras nereikalauja iš '' Kauno švaros '' tvarkos ?

Tik rinkliava

Tik rinkliava portretas
gali atbaidyt meilę šunims. Ir Kaune ne geresnė padėtis. Kaunas irgi paverstas šunynų. Tik šliaužioja su šunynais visuos kampuos ir šikina kur papuola. Jeigu galėtu tai daugiabūčiuose laikytu karves, kiaules, avis, ožkas, nes į miestus suvažiave puse kaimiečių.

As

As portretas
Šuo yra suo, bet kas su konteineriais darosi aplink 50metru tas pat lyg lapių sąvartyne ir tai mielieji inteligentiški dvikojai daro.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių