Dėl senojo poliklinikos pastato – skundai

Grįžti į straipsnį

O kaip vidaus foto?

O kaip vidaus foto? portretas
O nepagalvojate, kodėl nėra nei vienos foto vidaus patalpų? Ogi todėl, kad jos, kaip daugelyje kitų poliklinikų, niekuo - ne prastesnės.

Jone

Jone portretas
Mano vaikystes siaubo pastatas.. stomatologija;)))..atsimenu vaiku skyrių ir sienas pieštas animaciniais personažais,eiles prie kabineto ir dantu grąžtą,kuriuo taip grezdavo,kad galva tratedavo;))))) nuostabi vaikyste ..

Skyndai nedomino

Skyndai nedomino portretas
Tikrai, laiptai baisūs, pavojingi... Upač senyviems ir neįgaliems. Gal ir vėl į postą besiveržiantis pensininkas Grublaiuskas tos problemos nežinojo? Nejuokinkit...

E

E portretas
Na busimasis sklypo savininkas turbut valdziai yra seniai zinomas, visi aukcionai tai zaidimai skirti parodyti paprastiems mirtingesiems, dabar kad kuo didesnis bus pastato nuvertinimas, turbut visomis išgalemis tuo ir siekiama, jau ir griuva,kuo greiciau parduokim kad maziau reiks perkant moketi, ir daugiau klius kai kam i kišene

Budelis

Budelis portretas
Viskas apleista ir merdeja... Kada tuos gyvulius prades sodinti su viso privogto turto konfiskacija?

geda

geda portretas
akad tookius pastatus griaunama. nelieka Klaipėdos .. o teereikia suremontuoti.

Patalpos

Patalpos portretas
palyginus su kitom med.įstaigom, yra prabangios ir geros. Visur erdvu, rami energetika, švaru..Gerai įsikomponuoja į gatvės aplinką. Palyginus su privačių poliklinikų kišeninėm ,,dušylkom" tai gėrėkis - neatsigėrėk. Na o paslaugos..Ką paslaugos..Kaip visur. Todėl manau, kad greit šio pastato neliks jeigu jau pradėjo laikraštis varyt negatyvą - kažkas uždėjo akį..

Dogma

Dogma portretas
Kur turto bankas, ten ,,prawalas'. Kada išvaikys tą spekuliantų lizdą pakibinimat?

Loreta

Loreta portretas
Tai ne atsakymas, tai primityvūs atsikalbinėjimai. Poliklinika, teritorinė ligoninių kasa visa tai įstaigos susijusios su sveikata, turi būti patogiai prieinamos visoms gyventojų grupėms tame tarpe ir negalią turintiem žmonėms. Su tokiu pandusu signalizuojama gyventojams žinia, kad jie yra atsakingiems valdininkams nusispjauti. Niekas nežino, kada bus pastatytas naujas pastatas. Bet visiems žinoma, kad tai gali begalybę tęstis, (geriausi pavyzdžiai Atgimimo aikštės rekonstrukcija, naujos mokyklos šiaurinėje miesto dalyje statyba, senojo turgaus teritorija ir t. t. ). Vadinasi iki to negalią turintiems reikės įvažiuoti ir išvažiuoti į polikliniką kaip į neįkopiamą viršūnę? Gal institucijoms esančioms pastate reiktų ženklą uždėti, kad negalią turintys patys atsako už save bandymą įvažiuoti į įstaigą, ir geriau būtų, kad išvis nabandytų patekti tenai?

Efa

Efa portretas
O tik reiketu seimyniskai sutvarkyti laiptus kainuotu visai nedaug ,,,tik noro ner .....koks valdzios neveiklumas

klaipedieciai

klaipedieciai portretas
I merus rinksime ne siaip koki bulvona,o ta zmogu ... kuris pazades,kad senosios poliklinikos vietoje iskils NAUJA POLIKLINIKA ! ! !

Anonimas

Anonimas portretas
kaip tarybiniais laikais.. 'dalijosi skundėsi klaipėdiečiai.... ps.. idomu kas ten bus statoma prekybos centras ar gyvenamasis?

Berta

Berta portretas
centras skanus kasnelis vertelgoms,nuvarys pastatą iki pašiūrės lygio,tada parduos ir pastatys eilinį stiklainį - prekybcentrį arba biurus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių