Dėl prie namo suniokoto šaligatvio – konfliktas

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Vairuotojas paprastas darbuotojas kuriam yra pasakyta,nuvaziuok nuvesk pasikrauk ir isvesk,paskambint vadovui ir sakyti,kad neuztenka gatves pravaziuoti ar pasukti tai pasirodysi niekam tikes,o uzkliusi stovinti automobili tai dar blogiau,taip kad pries kaltindami vairuotoja pamastykite kiek yra jo kaltes,kad jis vairuoja neskraidanti sunkvezimi

Jei Aleksejunaite

Jei Aleksejunaite portretas
Kaune nera problemu kurias reiketu paviešint nei su saligatviais nei su parkavimu nei per zalias zonas vazinejanciom siuksliavezem?nei nuo rudens neisveztais lapu maisais? Na aisku nukopijuoji is Klaipedos laikrascio teksta ir prasom ale straipsnis gatavas !!! Kada jus zurnaliugos pradesit rasyt apie savo miesta ir rajona o gal savivaldybe pamokejo i prieki kad nieko berasytumet?

VITALKA

VITALKA portretas
SKUNDIKU IR APSIŠAUKELIU ŠALYS.

...

... portretas
Rekėtų po to navicko kiemą pasisukinėti su buldozeriu, gal įgaus kiek protelio.

Saulius

Saulius portretas
Šalia 65A namo prie šiukšlinių vaikšto studentai moksleiviai takeliu kurį iš kilnojo medžių šaknys. Galima dantis išsimušti

D.

D. portretas
Na, kol kas dar nėra - bent jau Lietuvoje - "skraidančių" sunkvežimių ir šiukšliavežių mašinų . Visi kiemai ( kur galima, ir,ypač,kur negalima) užstatyti asmeniniais gyventojų automobiliais, o paskui patys skundžiasi, kad kažkas "šaligatvius laužo" ! Kiek šeimoj žmonių , tiek ir lengvųjų automobilių joje ( kartais net daugiau ), o stovėjimo aikštelės tai "nepaaugo", nes kiemo plotas yra ribotas... Nei greitoji, nei gaisrinė, nei ta pati šiukšliavežė negali normaliai važiuoti ten, kur reikalinga. Pirma "apsigraibykim" patys savo valdose ir daiktuose, o paskui kaltinkim vairuotojus, kurie tik vykdo savo pareigas ! Geriau "skalpuokim" valdininkus, reikškim pretenzijas ir išsakykim pasiūlymus ,kad galima būtų ir gyventojams komfortiškai gyventi, ir tarnybos galėtų atlikti savo tiesiogines pareigas be kliūčių.

A.V

A.V portretas
Klaipėdoje yra tapusi norma važinėti šaligatviais. Policija į tai nereaguoja tai ir visi nauduojasi tai. Važinėja ir sunknevežiai ir lengvosios ant ką tik naujo patiesto šaligatvio kurį neužilgo reikės per tiesti. Čia yra savivaldybės ir policijos darbo rezultatas.

O Kratc?

O Kratc? portretas
O kaip šiukšliavežiai kur šaligatviais važinėja??? Naujom trinkelem... nėra kas rupinasi miestu. Nėra. Svarbu Melnrage susitvarkyt o kiti ph...

Čia tas darželis

Čia tas darželis portretas
Šermukšnėlė ???? Čia tas darželis kur i piesčiuju taka pasodino medžius? Ir plyteles išrausė ?????

Sigitas

Sigitas portretas
Tai kad Klaipėdos miesto daugiabučių namų kiemai yra perpildyti nuosavais ir privačių įmonių automobiliais, tai faktas. Taip pat yra faktas kad kai kuriuos šeimos turi net po du automobilius ir juos parkuojasi prie savo daugiabučio namo ribų, ar kitame kiemų teritorijoje. Dėl daugiabučio kiemų teritorijų "prigrūstais" automobiliais ir sudaro sunkumų gaisrininkams, statybininkams ir spec. autotransportui vykdyti darbo atlikimo veiksmus. Faktas yra ir tai, kad ne visi daugiabučio namo gyventojai turi nuosavus automobilius. Todėl labai blogai, kad dėl tų kai kurių gyventojų kurie turi automobilius dėka dabar yra mažinami-naikinami žali plotai ir vietoj jų įrengiamos parkavimo vietos. Na o tos parkavimo vietos yra rengiamos Klaipėdos miesto gyventojų lėšomis. Senai yra aišku ir įrodyta, kad Klaipėdos miesto daugiabučių namų teritorijose reikia statyti daugiaaukščius garažus.

ttt

ttt portretas
Neteisinu. 95 procentų kaltės tenka savivaldybei, kuri nepasirūpino judėjimo schema remonto metu, nepastatė laikinų ribojimo ženklų. Dar didesnis savivaldybės apsileidimas, kad nerengia stovėjimo aikštelių, neplatina kiemo kelių.

vilius

vilius portretas
beda ta,kad visi merai nesirupina kur žmonems statyti savo auto,įtai Kaune Krabas studentu gatveje vietoj stovejimo aikšteles ibruko 3 namus,tai Sruogos gatve sausakimša.ar ne metas rusu tarną teisti ir lauk iš meru

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
30 metu dziazo ir vis tiek nera kur statyti auto prie namu... Gal geriau vietoj vieno koncerto 5 namu aiksteles sutvarkyti?

to hehe

to hehe portretas
Klaipėdos mieste jau galimai per daug visokiu zenklu ženkliukų.. tiesiogstulpu ir sviesoforu miskas...

Hehe

Hehe portretas
"Sunkiasvoriam automobiliui esą trukdė prie daugiabučio namo sustatyti gyventojų automobiliai." Prajuokino tas "esą", nes nuotraukose akivaizdžiai trukdo. Netrukdytų, šaligatvių nevažiuotų. Įdomu kada atsiras ženklai "stovėti draudžiama" ir bus kitas straipsnis apie gyventojų pasipiktinimą :)

Kaip?

Kaip?  portretas
O rimtai pvz kaip privažiuoti gaisrinėi? Jei kas nutiktų, pas mus rajone, šiukšlės 3ia savaitę neisvezamos, jie negali privažiuoti dėl ne taip sustatytų mašinų!!! Mums ką daryt paprastiems???????

PSD vezdu trenktas ir prievarta nuvarytas i banka vergaut

PSD vezdu trenktas ir prievarta nuvarytas i banka vergaut portretas
ka sukurt dideli BVP reikia dirbt greitai produktyviai efektyviai....valdzia reikalauja rezultatu ir tik rezultatu...a salutiniai reiskiniai ju pasekmes anu nejaudina... ne atlikai darbo - algos negausi...netik vaikai badaus, bet i nebus is ko moket elektros aferistams, atsius raginima ka sumoket susikaupusia PSD skola negalesi netai ka pas daktara nenueisi bet dar ir valdzia baslius kaisios i tavo laisves...noredamas pabegt is LAZO priespaudos negalesi net paso pasikeist...geroves valstybes valdininkai zino ka sankcijos rusams veikia i veikia puikiai...kka cia da apmokestint ? kuri mokesti pakelt ? ka cia uzdraudus ?

LABAI SAUNU KAI YRA GYVENTOJU

LABAI SAUNU KAI YRA GYVENTOJU portretas
kurie ne tik turi akis ir viska mato bet ir turedami galva sugeba su ja mastyti.

Arvydas

Arvydas portretas
Cia ne kam kitam o "saunuoliams " projaktuotojams reikia dekoti.

tikras kaunietis

tikras kaunietis  portretas
ir mano gintajame mieste pilna tokiu kvailiu kurie pritaria kai yra niokojamas visu turtas nes patys tokie niokotojiai esa.Kaune ypac KAUNO SVARA imones sunkesvoriu automobiliu vairuotojiai megsta gadinti salia namu esanti gyventoju turta ,jiems i gyventoju perspejimus tai nedaryti tik nusispjauti.Jei kam idomu turiu nemaza vaizdo irasu kaip ju transportas niokoja turta.Tad apibendrinant KVAILYS JIS VISUR KVAILYS.

jus netikejot?

jus netikejot? portretas
va net straipsnije rasoma: "Kaltas – ožys"

senis

senis portretas
aš galėčiau nusipirkt karvę nes parduotuvėje viskas brangu ,bet neturiu kur jos laikyt už tad ir neperku ,taip turėtu būt ir su mašinom neturi kur laikyt negali jos turėt ir problema būtu išspresta juk kažkoks dėdė netūri rūpintis kur tau ja padėt.

Eismo taisyklės

Eismo taisyklės portretas
Draudžiama parkuoti automobilį jei lieka siauresnis nei 3 metrų tarpas pravažiavimui. Jei gyventojai taip nori, tai, įvardijant konkrečiai tuos norinčiuosius, policija turėtų pašalinti visus automobilius, kurie trukdo pravažiuoti sunkvežimiui, t.y. išvežti juos į saugomą aikštelę kaip trukdančius eismui. Tie nepatenkintieji to nori?

Nu

Nu portretas
Tai reikia džiaugtis, kad sugadins ir taip jau tragiškos būklės sovietinį palikimą, gal atstatys į šiuolaikišką.

S.S.S.

S.S.S. portretas
manyčiau, kad gyventojai prisidarys dar blogiau sau. Rangovas negalėdamas vykdyti normaliai darbų per užsakovą ir savivaldybę išgaus leidimą ir sustatys visur draudžiančius stovėti ženklus. Tada kentės tik gyventojai...

neblogai

neblogai portretas
Klaipėdiečiai nėra abejingi netgi tokiems dalykams. Pas mus Vilniuje tai gerokai sunkesni nei galėtų traktoriai valydami sniegą visus šaligatvius išlaužo, netgi bordiūrus išvarto ir miesto valdžiai tai kažkodėl neužkliūva.

Darbų projektas yra?

Darbų projektas yra? portretas
Jei taip, tai kodėl jame neįvertintos privažiavimo galimybėsi ir tam būtina technika. Rangovas turėjo pareikalauti iš savivaldybės tinkamai pasiruošti, sustatyti draudžiančius stovėti gatvėje ženklus, jei kitaip neįmanoma.

Anonimas

Anonimas portretas
Apie Brt bus straipsnis?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių