Bus renkamas saugiausias uostamiesčio rajonas

 • Teksto dydis:

Antradienį Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas ir Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisaras Alfonsas Motuzas pasirašė bendradarbiavimo įgyvendinant projektą „Saugus kaimynas – saugus aš“ sutartį.

Projekto tikslas – skatinti visuomenės aktyvumą, pilietiškumą, bendradarbiavimą su policijos ir savivaldos darbuotojais nusikalstamumo prevencijos bei saugios aplinkos kūrimo srityje.

Savivaldybės administracijos direktorius S. Budinas pasidžiaugė, jog Klaipėdoje bendradarbiavimas tarp vietos valdžios ir policijos vyksta labai sklandžiai, todėl tikimasi, jog ir gyventojai aktyviau įsijungs į saugesnio miesto kūrimo procesą.

Klaipėdos savivaldybė pasirašytoje sutartyje įsipareigoja padėti organizuoti Klaipėdos miesto saugių kaimynysčių grupių narių mokymus, diskusijas, bendradarbiauti su gyventojais, vietos bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, valstybės institucijomis, skatinti visuomenės narius veiksmingais būdais prisidėti prie saugios kaimynystės veiklos įgyvendinimo juos supančioje aplinkoje.

Projektas bus vykdomas iki 2018 m. pabaigos ir per numatytą laikotarpį iš savivaldybės biudžeto jam bus skirta 10800 eurų.

Vykdant šį projektą bus atlikta mieste veikiančių „Saugios kaimynystės“ grupių veiklos analizė, kuri leis nustatyti tokių grupių bei policijos rėmėjų veiklos prioritetus konkrečiuose teritorijose.

Bus išrinkta ir paskelbta šių metų „Saugiausios kaimynystės“ grupė, o 2017 metais bus renkamas saugiausias uostamiesčio rajonas. Šiuo metu Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje yra įkurtos 63 saugios kaimynystės grupės.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisaras Alfonsas Motuzas saugios kaimynystės projektą įvertino kaip gerosios darbo praktikos pavyzdį tarp policijos ir vietos bendruomenės.

„Saugios kaimynystės“ projekto įgyvendinimas garantuos glaudesnį visų dalyvių bendradarbiavimą, tinkamą viešosios tvarkos užtikrinimą bei saugesnę gyvenamąją aplinką Klaipėdos mieste.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Prie laiptinės grįžtantį iš darbo sumušė ir apiplėšė kaimyno sūnų. Tai tėvas pasigavo. Policija paleido, bylą nutraukė. Parašius skundą į prokuratūrą, byla buvo atnaujinta. Apie kokį bendradarbiavimą pezate klaunai neraliuoti? Reikia pliusuko? Nebeturit ką veikti? Eikit šieno ravėti.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Saugios kaiminystės grupės jau buvo sovietmečiu. Rezultatas nulis. Dabar vėl apklijavo lipdukais. Kai narkomanai koridoriuje 7 a išdaužė laiptinės stiklą, neiškentęs paskambinau apie 3 val. 112. Paaiškinau, kad padėsiu špingalėtus sulaikyti. Tegul vienas pol. lipa laiptais kitas liftu. Tai pasikėlė aukščiau, kad šie pabėgtų. Susitikau su policininkais. Per raciją pranešė, kad nustatė iš kurio buto skambino, lyg aš būčiau skambindamas neprisistatęs. Baikit juokinti su savo tomis grupėmis. Mano tel. 8 662 33770.

veini jouka

veini jouka portretas
visos sitos atseit priemones- laiko gaisimas, popieriu gaminimas. Pamaniau sau: kaip as galeciau padidinti sauguma pvz. zardeje? Zmoniu nepakeisi, pijokams siknu neispardysi. gali gedint juos, kad nelaktu priskrete prie "padjezdo" reikjaviko g. 1 paskutinio, gali paauklet kazkoki bekulturi dieda besikeikianti ruskais devynauksciais matais, kai pasakai, kad savo autobusa pasistate ant paskutinio likusio krumo, gali bandyt skambint 112 pamacius amzinai prie prudo i buteli isiklijavusius veikejus, ale kas is to, ar tai pakeis negru mastyma ar morale? Viskas tik kalbos ir popieriu gaminimas. Popierine valstybe....
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių