Bręsta skandalas – vairuotojai ruošiasi ieškiniui

Grįžti į straipsnį

Juozas

Juozas portretas
Man atejo 13 baudu visos po6€ smagu.

...

... portretas
Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti greičio apribojimo teisėtumą. Tai užmiesčio kelias, kuriame leidžiamas 90 km/h greitis. Jokių posūkių ar pavojingų sankryžų nėra. Bloga asfalto būklė negali būti pretekstas apribojimams,- kelią reikia taisyti, o ne prikaišioti greičio apribojimo ženklų. Nesityčiokit iš žmonių, nes gali blogai baigtis.

Justina

Justina portretas
Ir aš gavau baudą, rugsėjo 4 dieną....kur kreiptis, kad ją panaikintų? Iš VMI pranešomą gavau gruodžio 28 d. ir kškart sumokėjau.

Vairininkas

Vairininkas portretas
Pagal tai, kad pats esu gavęs 2 protokolus - už rugsėjo mėn.6 ir 7 dienas esant nustatytam 53 km/val maksimaliam greičiui,tikimybė, kad ribojamas greitis 50 km/val buvo radaruose nustatytas jau pirmomis rugsėjo dienomis.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
50km/h buvo nuo rugsėjo vidurio ir tai labai trumpą laiko tarpą ir kiek pamenu pirmiau perprogramavo radarus tik paskui ženklus pakeitė, įvažiuojantys ir išvažiuojantys iš LEZ nepapuldavo į greičio matuoklių zoną ir lėkdavo 90km/h. Kadangi greičio skirtumas didelis, kaktomuša garantuota laikant 50km/h tai jie, tai pastebėjo ir vėl gražino ženklus 70km/h

Inovacija

Inovacija portretas
Tame kelio ruože greitį ribojantys ženklai naudojami vietoje kelio remonto.

H

H portretas
Policija akla ar tik kabinėtuose sėdėdama nieko nemato .

A

A portretas
Aš irgi gavau už rugsėjo 4 d. Sumokėjau ta 12 Eur, bet įdomu kaip bus toliau. Iš tiesu ten painiava. Bet čia tiek kur rašo kaip gali būti vidutinis greitis 53 km/h turbut į mokykla nėjo. Tai jei vienam 4,5 km ruože 4 km atkarpoje bus nustaytas 50 km/h greitis ir tam paciam ruože 0,5 km atkarpoje bus nustatytas 70 km/h greitis, tai vidutinis greitis nebus visam 4,5 km ruože 60 km/h. Vidutinis greitis ruože priklauso ne tik nuo greičių įvairovės, bet ir nuo atstumų. Todel vidutinis gali būti ir 53 km/h ir 57 km/h. Gal tiesiog į skirtingas puses buvo nustatyti ne vienodi atstumai kuriuose leidžiamas 70 km/h greitis. Nesamones šnekėdami ir nemokėdami paprasčiausios matematikos tik dar labiau žmones klaidina.

Vairininkas

Vairininkas portretas
Labai gerai būtų, kad turintys vaizdo registratorius atsilieptų ir įvestų aiškumą kada ir kokie greitį ribojantys ženklai stovėjo šiame ruože. Klaidas padarę ar piktybiškai įvedę sumaištį kelyje niekada nepripažins.

Aloyzas

Aloyzas portretas
Gal kas prisimena rugsejo4d. tebebuvo greiti ribojantis ženklas siame ruoze,nes as irgi gruodžio 27d.su ta pačia traktuote kaip ir visiems gavau 6euru bauda

arunas

arunas portretas
iseitis yra reikia viska filmuoti registratoriais ir krauti y jutube ir taip kad nesusektu viska komentuoti anglu kalba kad visas pasaulis suprastu poveikis bus geras

Medalio pusė

Medalio pusė portretas
Man tai pastoviai kyla klausimai, kodėl ribojamas greitis keliuose, kur gali normaliai važiuoti PVZ 90 km/h. Pas kokius skandinavus (į ką musiškiai pastoviai lyginasi) nerasi ženklų 40 kur gali važiuot 90/70. Tragedija darosi tame, kad turėdami gerus automobilius žmonės tiesiog pradeda "miegot" prie vairo, pastoviai stebiu vaizdą su vingiuojančiais po kelią vairuotojais, tai jie "pavyzdingi" laikos nustatyto greičio, bet nėra kas veikt tai varinėja po mesengerį ar feisbuką, tai gaunasi ne greitis pavojingas, o eismo dirbtinis stabdymas pavojingas.

As

As portretas
Aš Numerius Uzklijuoju Ir Vaziuoju

Vairininkas

Vairininkas portretas
Atsakingi už ženklų pastatymą minimoje atkarpoje turėtų nurodyti, kuriuo laikotarpiu buvo pastatyti 50km\val ribojantis ženklas , nes jau rugsėjo pirmomis dienomis greičio matuokliai buvo nustatyti šiam greičiui, nes baudos už viršytą greitį rašomos jau nuo pat rugsėjo pradžios.

Kodel

Kodel portretas
pas mus skiriama bauda pagal kazkoki popiergali be foto!? Ir kaip galima pilieciui apsiginti,kai pranesima gauni po keliu menesiu!? Su slyksciu grasinimu,kad "veliau mokesi dvigubai"!? Kur teise ir laisve gintis!?

sveiki

sveiki portretas
keista, kodel kalbina spauda Vakaru regiono vadova keliu prieziuros AB, kodel ne Klaipedos regiono vadova, kuris tiesiogiai atsakingas uz klaipedos regiona...? beje ten tie vadovai su naujais automobiliais i namus vazinejasi ir uz nuoma kelis eurus moka,,,gal kas gali patikrinti ar cia teisybe? jei gerai supratau, tai cia vadovu nekompetencija, visiskas nulis, prisdarbina per pazistamus taip ir gaunasi...kodel? todel kad nesuderine su direkcija keicia zenklus kaip nori...stai ir viskas.

atsiminkit vieną dalyką gauja vaidinanti valdžia

atsiminkit vieną dalyką gauja vaidinanti valdžia portretas
labai vieninga vien dėl to, kad kartu varto babkes ir persipise tarp saves, vieną paklibinsis jis pakiš visus, nes jie bailiai, jei jūs apsijungsit tai būsit jėga, nes atsiras ir advokatų ir prokurorų normalių, kurie šitą švale norės išvalyti, ne visi parsidave

Kaip

Kaip portretas
H.Manto g 30, kaip su auto neviršyti tokio greičio

To vardenis pavardenis

To vardenis pavardenis portretas
O kodel buvai ta paklusni avele ir sumokejai pripazindamas savo kaltuma? :)))

Vardenis Pavardenis

Vardenis Pavardenis portretas
O kaip gi su tais, kurie jau sumokėjo tą nesąmoningą baudą ? Taip ir liks pašalpa valstybei ? Neteisėta vien jau tai, kad baudos rašomos po 3-4 mėnesių nuo užfiksavimo. Kas gali po šitiek laiko bent prisiminti, kur ir kada jis važiavo ?

Seilius

Seilius portretas
Šiame kelio ruože reikėtų daugiau kamerų ir bauduoti visus erelius kurie ten nuolat viršyja 70 km/h ir sukeldami pavojingas situacijas lenkia kitus dalyvius per ištisinę. Ir prie Jakų žiedo važiuojant nuo KL daug pažeidimų su persisikiavimu juostose. Kamerų please..!!

Siaubas

Siaubas portretas
Bardakas.

VGMS

VGMS portretas
Mesti lauk atsakingą vadovą už šį kelio ruožą, kuris visiškai neprižiūrimas ir dar iškelti baužiamąją bylą už duomenų klastojimą dėl VGMS

x

x portretas
floridoi parase ieskini ir visas kameras panaikino miami !! kameras tai eilinis valstybes ranku i vartotoju kysenes kysimas ! yra statistika rusioje ir lietuvoje mirciu ant keliu mazeja nuo 90x metu.. tai rusioje galima vaziuoti 60 km h! o be baudu ne iki 69 o iki 79 nuo 2015 metu. o mirciu ant keliu vis mazeja ! isvada tokia kad ne nuo kmh priklauso !

Komentaras

Komentaras portretas
Tai tik vienas atvejis,o kiek jų per visą šalį?Šaunuoliai Žemaičiai,pastatė klizma.

Aleksandr

Aleksandr portretas
"Vairuotojams kilo klausimas – kodėl kurį laiką pabuvę atviri, staiga ženklai buvo apvynioti?" Cia jus biski nesamone parasete. Iki rugsejo 23 virs puse to ruozo stovejo zenklai 70

Komentaras

Komentaras portretas
"Kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovė" - o kiek dar visokių kitokių skyrių toje kontoroje, kuri sukelia tokį erzelį ir nepatogumus? Kiek dar tuose skyriuose kėdes trina veltėdžiai, krapštantys nosis ir už vairuotojus sprendžiantys, kokiu greičiu galima važiuoti? Kam tuomet reikalingi sunkiai įsigyjami ir brangiai kainuojantys vairuotojų pažymėjimai, jei pats vairuotojas negali spręsti, kur, kada ir kokiu greičiu važiuoti? Būtų labai malonu ir pamokoma, kad visas neteisingai skirtas baudas padengtų valdininkai, dėl kurių kaltės susidarė tokia situacija.

Tai va,

Tai va, portretas
bendrapilieciai! Laisve - tai kai tave 2lkina kas nori ir kaip nori!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių