Biurokratinėse pinklėse: Kalėdas šventė be klerkų leidimo

Komentatoriams pagal paliepima

Komentatoriams pagal paliepima portretas
Matosi komentarai iš to paties būrio, kuriems vaikai visai nerupi

Anonimas

Anonimas portretas
Žmogus O kodėl jokių reikalavimų nėra kai mergaitės vežamos pedofilams linksmintis per naktį ? Kodėl jokių pažimų nereikia jas pardavinėjant lytiniam išnaudojimui ?

To Kristinai

To Kristinai portretas
O tai gal manote, kad leidimą turi suteikti kitą dieną po prašymo pateikimo? Nepatikrinus žmogaus pas kurį bus svečiuojamasi?

Kristinai

Kristinai portretas
Pati rašai kad procesas užtruko veik mėnesį ir pačiai tai atrodo normalu? Pas pačią tiesiog pasibaisėtinas suvokimas kas yra norma.

Kristina

Kristina portretas
Nesuprantu, ar čia man sekasi, bet nei karto neturėjau nesklandumų nei su vaikų teisėmis, nei su socialinėmis darbuotojomis. Nei dėl svečiavimo teisės suteikimo, nei dėl įvaikinimo. Visada viskas vyko labai sklandžiai. Prieš kreipiantis visada susižinodavau didžiąją dalį informacijos internete. Jei kildavo koks nors neaiškumas, rašydavau el. paštu ar skambindavau ir visada maloniai viskas būdavo paaiškinta. Reikiamas medicinines pažymas gavome per porą dienų (galutinę pažymą su sveikatos būklės išvada, beje, išdavė šeimos gydytoja). Ir, bijau pameluoti, bet visas procesas dėl svečiavimosi teisės suteikimo prieš metus mums užtruko trumpiau nei mėnesį. Na nebent, per metus įvyko labai daug pokyčių.

Algis

Algis portretas
Rasykit visu tu valdininku pavardes ir pridekit kas ju virsininkai, gal tada pajudes ledai. Dabar gaunasi niekas uz nieka neatsakingas. Visur tik anonimai.

Buki robotai valdininkai

Buki robotai valdininkai portretas
Baisu, kokia klaiki buksuojanti biurokratinė mašinaĄĄĄ Džiaugiuosi už tą nuostabią ponią Vilmą, nuėjusią Kryžiaus kelią, kad pradžiugintų paauglę. O detaliai aprašytas kelias rogo: KIEK PAREIGYBIŲ YRA TOJE PAČIOJE SAVIVALDYBĖJE, NEREIKALINGŲ, KAD VALDININKAI YRA BUKI SRAIGTELIAI. Nenorintys nieko keisti, neturintys savo proto. Pagarba Globos namų vadovei ir nuostabiai poniai Vilmai.

Tas pats ir Kaune

Tas pats ir Kaune portretas
padarė "tipo reformą", piarinosi, gyrėsi.. Vaikus sukišo į butus, bet niekas nepergyvena, jei jie nelanko mokyklos, bastosi naktimis, mažamečiai geria, rūko.

to V.Mažeikienė

to V.Mažeikienė portretas
"Negavau reikalingos pažymos, todėl geruoju susitariau su vaikų globos namų direktore-ir negavo oficialaus dokumento, patvirtinančio, kad gali parsivesti į namus mergaitę-gales direktore globos namu dabar pasiaiskinti..

Profesorius

Profesorius portretas
Tikrasis pseudo reformos veidas,kai vaikai lieka paskutinėje vietoje, svarbu biurokratai etatų gauna...o vieniši vaikai tik statistinis vienetas...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių