Quantcast

Benamiams griežtos taisyklės netinka

Grįžti į straipsnį

Absurdas

Absurdas portretas
Visi rėkia "žmogaus teisės, žmogaus teisės". Įdomu, o kieno teisės svarbesnės - valkatos ar padoraus žmogaus? Jeigu nerūkančio teisės yra viršesnės, tai kodėl asocialai turi pranašumų prieš kitus ar bent jau lygūs?

Paslikas

Paslikas portretas
Štai jie ir yra tikrieji suverenai bei skiepo priešininkai .Nakvynės namai=====kal4jimas . Nemokami skiepai----nuodas .Socialinė darbuotoja------šnipė įkyrioji. Valdžia , nelįsk į jų nepakartojamą asmeninį gyvenimą. Bet jeigu įpiltum .............

Anonimas

Anonimas portretas
GEROVĖS VALSTYBĖ

Blaivykla

Blaivykla portretas
Žinoma, gyvenime gali visko kiekvienam nutikti. Todėl liaudis sako: "Neišsižadėk terbos ir tiurmos". Tačiau negali padėti žmogui, jei jis pats sau nenori padėti. Dažnas benamis yra alkoholikas ar narkomanas. Jis neturi valios keistis. Tokiam padėti sunkiausia, tačiau padėti galima. Tiesiog reikiaper prievartą tokius gydyti. Gal kokie nors komunistuojantys žmogaus teisių gynėjai, apsimetėliai ir ims klykti, bet jiems galima parodyti va tokią špygą ir pasiųsti toli toli... Labai paprastas atsakymas - visuomenė neturi teisės nieko nedaryti, kai mato žmogų lėtai vykdantį savižudybę. Taip pat visuomenė turi gintis nuo potencialių nusikaltėlių, taikyti prevencines programas. Narkomanai, alkoholikai, negalėdami apsirūpinti kvaišalais, svaigalais vagia, plėšia žmones, net sužaloja arba žudo. Taip, tas jų gydymas yra beviltiškas, daug kainuojantis. Bet ar mažai kainuoja žala, kurią jie daro visuomenei? Ot gydymo metu benamiai bus pavalgę, šiltai išsimiegoję ir nekels grėsmės visuomenei.

Galerijos

Daugiau straipsnių