Baudos sukėlė šoką: klaipėdiečiai ne savo valia buvo priversti pažeidinėti taisykles

Kovokit su balsavusiais už juos

Kovokit su balsavusiais už juos portretas
Balsavusiems už grubliauskinių gaują bus gera pamoka.

Anonimas

Anonimas portretas
centre viskas apmokestinta jeigu nepastebejai

Mannetaspats

Mannetaspats portretas
O nekam taip ir ne isauna i galva: atejo laikas rinktis peticijos. Kada pietineje miesto dalyje prades valdzia ruosti vietos masimom statyti. Juk ir ten gyvena mokesčiu mokėtojai. O visi darbai kaz kodel viksta tik centre

Lolas

Lolas portretas
Pinigų valstybei niekada nebus per daug, tai ruoškitės bapkės kloti.

jo

jo portretas
kada žmogus mokės sažiningai visus mokesčius,tada visos valdžios dirbs žmogui

Anonimas

Anonimas portretas
Kada miesto valdzia ims dirbti zmogui, o ne savo kisenei?

Nusikaltėlė

Nusikaltėlė portretas
Sausio mėn. nubaudė už mašinos pastatymą ant "žolyno'', o kur statyti? ir toliau statome ,nes Simonaitytės raj. sugrūsti vien devyniaukščiai, o vadinamas žolynas -tai niekada nešienautas piktžolynas ir purvynas.

>> to dar

>> to dar portretas
Pats durnas! Kas sugalvojo, kad mažieji centai - ne pinigai ir netinka mokėjimams, tam kaušius nurauti reikia ir po kaklu pakabinti, kad ilgai atsimintų, jog ir pats mažiausias centas yra pinigas ir privalo būti priimamas mokėjimams. O mokestis už parkavimą turi būti skaičiuojamas nuo 1 cento (na, velniai jus griebtų, nuo 5, bet smulkieji centai vis tiek PRIVALO būti priimami). O tai galite susilaukti, kad koks smarkuolis Pupų Dėdė ipykęs praeis pro tuos jūsų parkomatus su Matu Dalba ir galėsite rinkti mokesčius anusus atkišę vietoje parkomatų snukių.

Ricardas

Ricardas portretas
Per sunkmetį neplieskit iš žmonių.Nebukit zulikai.

Chi

Chi portretas
Pezalai.., nuo kada jums nerūpi kelio ženklai? Jeigu porą dienų buvo atlaidžiai žiūrima į automobilių statymą po draudžiamu ženklu, tai nereiškia, kad ir po mėnesio taip išsidirbinėsite. Bl.t nė juokas neima, kiek nupušusių vairuotojų pas mus..

klp

klp portretas
buduliai visai nuo proto nuvažiavo.Gal karantino metu nepaisykim jokių ženklų,taisyklių.Juk karantinas.Jei ministrui protas važiuoja,tai nieko nuostabaus,kad ir paprastam kaimo runkeliui,atvykusiam gyventi į miestą.Juk savo kaime jis galėjo statyti mašiną kur norėjo

Mmm

Mmm portretas
Imt velniop tyoa zenklus. Uztenka jau visa mogiliovo gatve sugadinta.

to darui

to darui portretas
jei taip visi apsisukinėdami tylės tai greit kainą galėsim padaugint iš 2 ar 3

to dar

to dar portretas
ar tu idiotas ar tik apsimeti.Nenori mokėti,apsisuki ir važiuoji.Dar parduotuvėj paprašyk,kad pieno duotų pusę pakelio,nes tau pilno nereikia

ha

ha portretas
nuo kada miesto pinigai dalinami žmonėms.Visai nukvako runkeliai nuo karantino

dar

dar portretas
prie molo atvažiavom su šeima pusvalandžiui auto stovėjimo kaina 1 h - 30 cnt ,įmečiau 20 sako per maža suma ,o jei man nereikia 1 valandos ,kodėl turiu permokėt????

Anonimas

Anonimas portretas
Kada miesto pinigai bus skiriami zmonems, o ne valdininku bukagalviskiems "tyrimams" ir visokioms "analizems:?

Teisus

Teisus portretas
Ženklas yra ženklas, laikytis taisyklių reikia.

aha

aha portretas
buduliai privatizuokitės žemes prie namų ir pasidarykit parkavimo aikšteles,ar žaidimo.Ir nereiks ant nieko loti.Būsit patys sau šeimininkai

Nėra ženklo

Nėra ženklo portretas
Nėra pažeidimo... Ar aišku?

Ramass

Ramass portretas
Baikit juokus. Gyvenu Mogiliovo g. rajone ir kaskart randu vietos kur palikti automobili nepazeidziant taisykles. Tik visiski lodoriai palieka draudziamose vietose ar dar blogiau lipa ant saligatvio , kad tik du zingsniai iki laiptines butu.

Jonas

Jonas portretas
Viskas gerai taisyklės yra taisyklės klausimas kodėl kažkas turėtų įrenginėti aikšteles jaigu galite įsigyti automobilį tai susidekite pinigus ir isirenkite tą aikštelę juk niekas nedraudžia ,bet norinčių juk nėra.

Jooooo

Jooooo portretas
Taip taip mus nuskriaude-nubaude oi oi. NeXui ant šalygatviu parkotis, išvaževimu iš kiemu užstatineti žaliu veju arti. Karantinas matai jiems Da kutvela tas karantinas kiekviena vakara buvo/yra nera kur statyti auto bet tai nereiškia Kur noriu! Ir pakakoti ant kitu.

naglas

naglas portretas
runkeliai,parodykit dar kuriame mieste valdžia leido nepaisyti ženklų.Prieš perkant mašinas,reikia pagalvoti kur statysite .Gal ir greičio ribojimus panaikinkim karantino metu

Budelis

Budelis portretas
Kada irengines aiksteles? Kiekviename kieme turi buti normali aikstele. Kada zmonems truks nervai?!

AK

AK portretas
Ne jums šitas miestas, ša!

miesto valdžiai

miesto valdžiai portretas
Nuimkit visai tuos ženklus, nes esate visiškai neįgalūs spręsti šią problemą racionaliai. Štai ir gaunasi pseudi akių užmerkinėjimai. Keliate ironišką šypseną, kostiuomuoti "kompetetingieji".

KM

KM portretas
Jau senai Klaipėdoj klesti kontrolierių baudžiava. Baudos už parkingą labai geras pelno šaltinis savivaldybei, todėl ir rašo baudos lapelius be jokio žmogiškumo. Gėda!!!

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
viena sneka kita daro nenustebkit jug bananu salis

Tokie laikai

Tokie laikai portretas
Šio ženklo Klaipėdoje senai jau niekas nebepaiso, nuo tų laikų, kai policija nusprendė reaguoti tik gavus pranešėjo raštišką skundą.

T

T portretas
Šitai valdžiai nusispjauti ant jūsų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių