Ąžuolyno giraitė sulaukė pastabų: kodėl pušaitės susodintos į balą?

Tarp Kauno ir Paryžiaus Komunos gatvių esanti Ąžuolyno giraitė sulaukė gyventojų pastabų. Žmonėms kyla klausimų dėl baloje mirkstančių pušaičių. Rangovai aiškina, kad medžių vandenyje nepaliks.

Rangos darbus šiame parke atlieka įmonė "Kavesta". Ąžuolyno giraitė turi būti baigta įrengti iki gruodžio.

Viso projekto įgyvendinimo vertė – 2,59 mln. eurų, papildomų darbų padaryta už 65 tūkst. eurų.

Įmonės "Kavesta" statybos darbų vadovas Aivaras Misius sakė, kad gyventojai akylai stebi pokyčius. Ne kartą sulaukta ir žmonių pastabų.

Kai bus stipri velėna, vanduo gersis į gruntą ir nesilaikys paviršiuje.

"Aš ir pats stebiu bei fotografuoju tam tikras vietas. Nieko tokio, kad žmonės nufotografavo. Mes tą vietą žinome ir problemą spręsime", – tikino A. Misius.

Įmonės darbuotojai pušeles yra susodinę šiek tiek aukščiau.

"Ten yra molingas gruntas, todėl pakėlėme šaknų lygį. Šioje vietoje teks atvežti grunto ir pakelti įdubą. Padarysime nuolydžius, ir vanduo nutekės takelių link. Ne, takai po vandeniu neturėtų atsirasti", – tikino statybų darbų vadovas.

Pasak A. Misiaus, vanduo paviršiuje laikosi dar ir todėl, kad žolė yra neseniai pasėta.

"Žemė buvo voluota, velėnos šaknynas nesusiformavęs, todėl vanduo prastai geriasi į gruntą. Kai bus stipri velėna, vanduo gersis į gruntą ir nesilaikys paviršiuje", – aiškino A. Misius.

Skaitytojo nuotr.

Tarp Paryžiaus Komunos ir Kauno gatvių esantis parkas buvo įrengtas prieš keturis dešimtmečius, tačiau iš esmės jis nebuvo tvarkytas.

Parko atnaujinimo projektu buvo suplanuoti ne tik apželdinimo darbai. Čia sutvarkyti seni ir įrengti nauji pėsčiųjų takai. Įrengtos žaidimų ir sporto zonos, numatyta šunų vedžiojimo aikštelė.

Šioje poilsio zonoje turėtų būti saugiau net ir sutemus, nes įrengta nauja apšvietimo sistema bei vaizdo kameros.

Prie aktyvaus laisvalaikio zonos baigiamos įrengti vaikų sporto – riedutininkų ir daugiafunkcės aikštelės.NAUJAUSI KOMENTARAI

ax

ax portretas
Prieš kelis metus už Debreceno prekybos centro, maždaug lapkritį, irgi baloje buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Nusprendėme, kad reikėjo "įsisavinti" pinigus. Po metų aikštelės neliko...

Nene

Nene portretas
Mieste labai daug matau neprigijusių medelių ir niekas jų nepersodina, kas už tai atsakingas? Kas atsakingas už tai kad pinigai kaip to pušaitės į balą? Ar šitam mieste yra kažkia valdžia?

Magyla

Magyla portretas
Nesijaudinkit, čia ypatingos importinės pušaitės. Jos gali augti ir pelkėje. Na, jei nenorės, pakeis kitomis. Pinigų yra!
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių