Atlikus auditą bendrovėje „Neringos vanduo“ kurorto valdžia kreipėsi į teisėsaugą

 • Teksto dydis:

Neringos administracija kreipėsi į teisėsaugą, kuriai perdavė bendrovėje „Neringos vanduo“ atlikto audito medžiagą, kai abipusiu sutarimu atleidus buvusį vadovą Dangerą Aleksandrovą įmonėje pasigesta tam tikrų daiktų bei dokumentų.

„Administracija jau kreipėsi, nes auditorės išvadose buvo rekomendacija kreiptis“, – BNS sakė Neringos meras Darius Jasaitis.

Anot jo, su D. Aleksandrovu abiem pusėms sutarus buvo atsisveikinta pernai lapkritį. Meras neslepia, kad tokiam sprendimui įtakos turėjo žinia, kad buvęs įmonės vadovas santuoką vasarą registravo darbo metu.

Savivaldybėje sudaryta komisija buvo siūliusi skirti įspėjimą, nes vadovas nesilaikė teisės aktų reikalavimų ir nesikreipė į darbdavį dėl kasmetinių atostogų ar tikslinių atostogų suteikimo, nuotolinio darbo.

„Pagrinde įvyko dėl vestuvių, nes ir direktorius, ir visi kiti buvo apkaltinti, kad apie vestuves merui buvo pranešęs, bet aš sakiau – ne meras jūsų vadovas. Jis, pamenu, skambino, negalėjau kalbėti, bet meras gi nežino, ar tuokėsi dirbdamas. Tikėjau, kad teisiškai susitvarkė, bet buvau apkaltintas, kad žinojau. Galėjo vyriškai pasakyt  – esu kaltas, nepykit, bet apkaltino kitus“, – sakė meras.

Anot Neringos mero, D. Aleksandrovui nustojus eiti minėtas pareigas darbuotojai užsiminė apie trūkstamus dokumentus bei tam tikrus daiktus, už kuriuos atsakingi kiti kolegos.

„Dabar nerandame dokumentų, pavedimų, sutarčių. Nežinom, kur, kada ir kokią sąskaitą dar gausime. Yra daiktai, kurie nupirkti ir įmonėje turi būti, bet nėra – pradedant kopėčiomis, kompiuteriais, telefonais, atmintinėmis už 28 tūkstančius. Po audito dar buvom patalpose – trūksta veidrodžio, gyvatuko ir panašiai, o mes tiesiog pasitikėjome žmogumi ir atsisveikinome“, – kalbėjo meras.

D. Jasaitis teigė, jog buvo geranoriškai kreiptasi į buvusį vadovą prašant grąžinti trūkstamus daiktus arba nurodyti, kur juos rasti, tačiau gautas atsakymas, jog jų derėtų ieškoti pas kolegas ir priminė, kad šalys išsiskirstė pasirašiusios, kad neturės viena kitai pretenzijų.

D. Aleksandrovas į BNS skambutį neatsiliepė ir neperskambino.

Feisbuke esančioje grupėje „Mūsų Neringa“ jis praėjusią savaitę paskelbė įrašą, kad po portale „Atvira Klaipėda“ pasirodžiusios publikacijos šią savaitę kreipėsi į merą ir administraciją, kad jam būtų pateikta audito išvada.

„Kai tik ją gausiu – pakomentuosiu kiekvieną punktą. Neringos savivaldybėje taikoma įdomi praktika, kai asmuo kuriam atliekami kažkokie tyrimai nieko nežino, o jam pranešama per žiniasklaidą“, – skelbė buvęs vadovas.

Komentaruose D. Aleksandrovas taip pat skelbė, jog per atostogas primygtinai buvo spaudžiamas atvykti į savivaldybę, o atvykęs sulaukė ultimatumo, kad turi trauktis iš įmonės vadovo posto.

„Lapkričio 7 dieną pasirašau susitarimą, kad palieku vandenis šalių susitarimu. Lapkričio 10 diena yra mano paskutinė darbo diena. Jau lapkričio pabaigoje pradedu gauti raštus su kaltinimais, matyt, kad neteikčiau kandidato dokumentų Vyriausiajai rinkimų komisijai, – rašė buvęs „Neringos vanduo“ vadovas.

„Auditas, tikėtina, pradedamas kokį gruodį ar net 2023 metų sausį, o auditą atlieka savivaldybės administracijos darbuotoja. Publikacijos spaudoje metamos šiuo momentu, dėl to, kad atsiimčiau kandidato pareiškinius dokumentus iš VRK“, – skelbė D. Aleksandrovas.

D. Jasaičio teigimu, šie kaltinimai niekuo nepagrįsti, nes pradėjus patikrinimą jiedu buvo vienos partijos „Vardan Lietuvos“ nariai, tik vėliau paaiškėjo, kad D. Aleksandrovas pasirinko liberalų gretas.NAUJAUSI KOMENTARAI

ne blin ant tiek gnyda reikia būti su savo boba

ne blin ant tiek gnyda reikia būti su savo boba portretas
kad darbo metu važiuoti ženytis, nu konkretūs debilai, manau, kad šitie šūdo gabalai ilgai negyvens kartu, plet normalus vyras iš anksto praneš savo giminei, kad surado pagaliau savo gražulka,sukvies visus po darbo, grąžiai nuvažiuosim, apsiženysim penktadienio vakarą, paskui lengvas baliukas su ilgais šokiais, o čia kažkoks burliokas po devynių abortų, ką šitas atmarozkas išvis veikia čia pas mus, boba irgi turbūt su atitrenktom smegenim, o greičiausiai babkes norėjo paslėpti, svadba tik priedanga

Cirkininkas

Cirkininkas portretas
O ko gi galėjote tikėtis iš ALEKSANDROVO?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių