Aprėkė ir išvarė: vaisių ir daržovių kioske liesti negalima?

Grįžti į straipsnį

Virginija

Virginija portretas
Man 76 metai bet pastebiu kad mano koju nagai švaresni nei kai kuriu jaunu panu nagai .Ir dar bjauru žiūreti kaip jos tais purvinais nagais bruka vaikui i burna sausainio gabala ar dar kažko

Virginija

Virginija portretas
Iš kur tiek pykčio ?

Sima

Sima portretas
Gal moteriškės ligą kokią turi, nes senatvė artėja, o "čiupinėti" ne visos turi ką.Buvo slyvų akcija prekybos centre "IKI". Na tokių gražių ir sveikų, didelių, bei skanių - seniai nemačiau, Atsistojo viena ir taip "ogulniai" visas iš eilės, kad ims perrinkinėti. Aš jau seniai prisirinkus paėjau į šoną ir negaliu patikėti. Spaudo, mėto, apžiūri , o sau kaip ir nerenka. Ir staiga, vynuogių atnešė....Na tas turbūt iki vakaro naršė...Siaubas kažkoks,

Bet koks geras užsiėmimas senjorėms...

Bet koks geras užsiėmimas senjorėms... portretas
Ateina į prekybos centrus, krautuves, prie lauko prekybos vietų, į turgavietes ir viską iš eilės maigo, nučiupinėja, pauosto, atsikanda...žiūrėk, po tokios nemokamos degustacijos, trunkančios tol, kol kojos laiko, ir pareina namo tai dienai jau prisivalgiusios. Delikatesų. Šviežių. Ar matėte, kaip kuriame prekybos centre, kur vietoje kepamos bandelės, ryte įbėga būrys senjorių ir užpuola nukainotų bandelių, sausainių maišelius ir ima juos plėšyti? Suplėšo, atranda kur brangiausi gaminiai ir kur patys pigiausi, pavyzdžiui, žemiausios kainos batono gaminiai. Ir tiesiai prie kamerų perdeda į pigių gaminių maišelį pačius brangiausius. Tada eina prie kasos ir nusiperka - skanuoja tai barkodus, ten būna žemos kainos. Ir nėra ko stebėtis, kad senjorių dauguma jau yra net po kelis kartus pasikeitusios sąnarius iš ligonių kasų pinigų ir dantų protezus nemokamai keičia kas 3 metus - juk nuo tokių delikatesų supūna protezai ir nuo bastymosi kasryt po prekybos vietas neatlaiko sąnariai.

Bjiaurbes

Bjiaurbes portretas
Sutinku, mačiau kaip turguje viena tokia maige agurkus, visus iš eiles, derejosi desimt centų.....pasiiktinau, ar ji žino, kiek kainuoja darbas ir puoselejimas daržoves išauginti, irgi pasakiau šiai, ka galvoju....

Chi

Chi portretas
Normali ta pardavėja, gana dažnai pas ją prekinuosi, o išsityčioti lietuvaičiai moka. Pardavėja atsakinga už prekes, tai jos reikalas apsaugoti vaisius nuo užkrato. Mačiau, kaip moteris vedžiojosi šunį, po to, jį pririšusi, įėjo į parduotuvę. Ten plikom rankom čiupinėjo duoną, kol išsirinko. Viena laimė, kad duona būna maišeliuose, bet įsivaizduokit, kad moteris rinko šuns išmatas ir net nedezinfekavusi rankų grabinėja maistą...

lietuviai-jus ciudai..??

lietuviai-jus ciudai..?? portretas
Kodel? Maxsima ir IkI - zmones, gali -- laisvai - pasipirnk sau - viena " Princa-LImona " ir "senjora -Pomidora Ir nekas - garsiai ne sauk- ne norri, taij -ir ne 'PIRK ??:)))

Pirkėja

Pirkėja portretas
Niekada neperku turgeliuose ir kioskeliuose, nes kainos dvigubos ir pardavėjos labai nemalonios, kurios silpnai kalbai lietuviškai, neaiški higiena, o dar dažniausiai tai prie ir gatvės tai yra.

Sovietinis palikimas gajus- pardavėja "dievas"

Sovietinis palikimas gajus- pardavėja "dievas" portretas
Na tikrai yra ką "saugoti"- ypač švarias daržoves ir vaisius. Geriau paskelbtų kur tas kioskas yra- žinosim ir apeisim ratu

Nu

Nu portretas
Savo antrą galą gali čiupinėti niekas nedraudžia.

WW

WW portretas
Ziurint ka ciupineja. Jeigu vaisius ir darzoves - nematau nieko blogo, nes tada matai,ar jie nepernoke ir nesugede.O kai parduotuveje koks nesusipratelis maigo plikom rankom duona ar bandeles, to grieztai neturi buti, nebent uzsidejai pirstines ir ziuri,ar sviezias. Maciau ne karta ir ne du,kaip pensininkai maigo duonos gaminius ir nors as pati pensininke, niekada to nedarau plikomis rankomis,jeigu noriu patikrinti sviezuma. Nesvarbu ar jaunas ar senas, bet slystu, kai plikomis rankomis ismaigo ir palieka. Vaisius ir darzoves galime nuplauti, o duonos ar pyrago ne. Parduotuves turi imtis kazkokiu priemoniu, nes cia ne pavieniai atvejai.

Bakterija \\\\\.../////

Bakterija \\\\\...///// portretas
Nupušimas.Dar ir pakramtyti susimanys.Bulves,svogūnus tai jo.Uogas vaisius,pažiūrėjai išvaizda įtartina,nepirk.Kodėl tavo užkratą turi kiti neštis namo.

AK

AK portretas
Įdomu būna matyti, kai mandravojantis pirkėjas apčiupinėja prekę, ir paniekinamai numeta. Toks poniškas, tipo :-)

nuomonė

nuomonė portretas
Jei geroskokybės vaisiai ir daržovės,taip,neliesti,imti iš eilės,nerankioti,arba -įdeda pardavėjas,bet kai parsineši trečdalį apipuvusių-tai nežinau. Rašau apskritai,čia nepirkau.

estetika

estetika portretas
gerai padarė, kad aprėkė ir išvarė, o tai vaikšto visokios bobulkos, su šūdinom dvokiančiom panagem, čiupinėja tuos vaisius ir bulkutes, šlykštu žiurėti, taip ir platina visokius raupus, ligas, šiknos bakterijas ir kirmeles.

Rita

Rita portretas
Teisingai, nes dauguma senyvo amžiaus žmones, ne prisižiūri, rankos baisios nagai nenukarpyti, is tolo šlapimas dvokia, bakterju užkratas ir sutokiomis rankomis čiupineja produktus, laime jai duona ar kiti gaminiai sudeti i maiselius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių