Apie Jūsų daugiabučio priežiūrą

Reikia visų

Reikia visų portretas
daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkų aktyvumo ir didesnio domėjimosi SAVO teisėmis valdant ir prižiūrint SAVO nuosavybę ,tada jokie p.gaižučiai,jokie dūdos ir kt. visoje Lietuvoje (nes daugiabučių gyvenamųjų namų priežiūros rinką išsidalijusios kelios grupės)nebegalės jaustis JIE esą namų savininkai ,o TIKRIEJI butų savininkai TIK NUOMININKAI ,privalantys apmokėti sąskaitas .Neapmoki-grasinimai teismais ir antstoliais.Galvokime ar taip norime gyventi ?!

Pirmininkas

Pirmininkas portretas
visus darbus atlieka liudvio dūdos firmos, teisės klausimus sprendzia taip pat, tai savivaldybės viešpats

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
išrinko naują Direktorių, gal pagaliau iškuops gaizulį

P.A.Gaiżučiui

P.A.Gaiżučiui portretas
tai būtų NE Į ,,TEMĄ " ,Jis ,,nemato " JOKIŲ PROBLEMŲ daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių veikloje .Jam viskas ,,vsio zakonno " .

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Vitės valdos labai blogai teikia paslaugas. Savivaliauja ir jokios atsakomybės. Jau 3 prašymai nuo vasario mėn. parašyti ir vis laukiame atvykstančių. Betvarkė.

Klausytojas

Klausytojas portretas
kas organizuoja renginį, tikriausiai gaizutis

Organizatorius

Organizatorius portretas
Birželio 7 d., 13.00 val. I. Simonaitytės bibliotekos renginių salėje vyks konferencija tema "Daugiabučių namų administratoriai: paskyrimas, teisės, pareigos, atsakomybė". Bus kalbama apie Klaipėdos mieste susidariusią nevaldomą situaciją.

Nuosavas namas

Nuosavas namas portretas
Kujovai kolchozo bendrabučiuose gyventi

Baisu.

Baisu. portretas
Siandien gavome is Vetrunges busto saskaitas uz paslaugas,rasoma, kad atliktas darbas.Vidaus elektros skaitikliu nurasymas.Atliktu darbu kaina 2 eurai.Apsaugok viespatie .Kiekviena menesi naujas irasas mokejimui.Tegul is savivaldybes paaiskina.Elektros davinius mes patys perduodame.

nuomone

nuomone portretas
kur suzinoti ar administratoriai turi visas teises i mano buta pvz jei renovacija ar koks kitas remontas paklausia keliu kaimynu ypac musu name tariasi su tais kuriems yra kompensacijos uz sildyma as nesuprantu kokia gali buti nuolaida jei gyvena 2 zmones turi masina nebloga turi kolektyv soda ir gauna nuolaidas nieko nesuprantu cia yra debr gatveje kiti gyventojai lieka nulio vietoje

O tie

O tie portretas
Administratoriai ima otkatus iš darbu vygdytoju?

kk

kk portretas
Jacka gerai reklamuoja savo imone..

LR pilietė

LR pilietė portretas
Keletas pastabų dėl kaupiamųjų lėšų namo atnaujinimui kaupimo: Aplinkos ministro įsakymu prievartos būdu butų savininkai privalo savo asmenines lėšas kaupti privataus uabo vardu atidarytoje sąskaitoje. LR Konstitucijoje tai nenumatyta ir šis įsakymas yra priešingas Konstitucijai. Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. suteikta Lietuvos piliečiams teisė tiesiogiai kreiptis į Konstitucinį teismą. Mes gi nesame teismo sprendimu nustatyti neveiksniais ir patys galime spręsti kokiu būdu ir kur kaupti savo asmenines lėšas. Pamąstykite apie tai.

INICIATORIAI

INICIATORIAI portretas
Savivaldybės institucijos paskirti administratoriai yra tik paslaugų teikėjai.Vienašališka prievartinė paslauga yra neteisėta. Paslauga teikiama tik gavus paslaugos gavėjo sutikimą ar sudarius sutartį. LR Civilinio Kodekso 4.85 straipsnio 1 punkto nuostata - sprendimus dėl bendrojo naudojimo objektų valdymo, naudojimo ar disponavimo priima ne namo administratorius, o butų savininkai. ADMINISTRATORIŲ SAVIVALEI TARKIM NE !!! NEBŪKIME PAŽEMINTI VERGAI !!! KVIEČIU VISUS AKTYVIUS BUTŲ SAVININKUS ĮSIJUNGTI Į INICIATYVINĘ GRUPĘ IR SEKITE SPAUDĄ. ARTIMIAUSIU METU NURODYSIME KOORDINATES, O BIRŽELIO MĖNESIO EIGOJE DAUGIABUČIŲ ADMINISTRAVIMO KLAUSIMU BUS ORGANIZUOTAS SEMINARAS-KONFERENCIJA.

senjore

senjore portretas
Daugiabuciu namu butu savininku iniciatyvines grupes steigimui pritariu.Jos ikirima turetu iniciuoti kas nors is miesto tarybos nariu. Susirinkima oreganiuoti kiek galima greiciau nevilkinti,reikia kilti pries sisnaudotojus, Namu admin istratoriai visiskai nesiskaito su butu savinin kais ,nors fuona valgo ir dar su sviestu is pensininku sunestu ubagisku pensiju ir nepaspringsta.

Vitės valdų gyventojas

Vitės valdų gyventojas portretas
Daugiabučių priežiūra - tai tik administratorių farsas: kuo daugiau išlupti iš namo butų savininkų savo naudai. Jiems rūpi tik tie bendrojo naudojimo objektai iš kurių galima išpešti asmeninės naudos. Techninės namo priežiūros mokestis nuo butų valdų privatizacijos iki 2018 m. gegužės mėn. turėjo būti panaudojamas ir namo gerovei. Tačiau jis nusėdo į administrato-rių poreikių kišenes. Ir visi tylime. Atidžiau pasižvalgykite į savo namo laiptinių būklę, nudaužytų turėklų kampus,išdaužytas sienas ir t.t. Tai mūsų visų abejingumo ir nereiklumo rezultatas. Tuo ir pasinaudojo namų administratoriai. Namo bendrojo naudojimo objektus,kurie yra namo butų ir kitų patalpų savininkų bendroji dalinė nuosavybė, administratoriai savavališkai valdyti ir tvarkyti neturi teisės be butų savininkų sutikimo.Nuosavybė yra neliečiama. Administratorių vykdomi veiksmai yra neteisėti, nes prieštarauja LR Konstitucijai. Atėjo laikas susivienyti, įkurti daugiabučių namų butų savininkų iniciatyvinę grupę.

Tai

Tai portretas
gal tegul kantrybė žmonėms jau dabar trūksta? Kažkokia nesąmonė, kai butą nuomojom su valdom nebuvo jokių nesąmonių, jokių nežinomų išlaidų. Tai ko jūs taikstotės su tuo? Ar savų pinigų negaila?

skaitytoja

skaitytoja portretas
KODĖL BLOKUOJAMAS KOMENTARŲ ĮVERTINIMAS?

danute

danute portretas
Pagal LR KONSTITUCIJA 23 str, pilieciu nuosavybe nelieciama, namu administratoriai neturi teises valdyti ir tvarkyti gyvenamuju namu sacvininku nuosavybes be ju sutikimo, tai priestarauja KONSTITUCIJAI, Namu administratoriai turi sudaryti su buto gyventojais paslaugu sutartis ,o ar kas is gyvenamu namu savininku turi tokias ,kaip jie be musu sutikimo gali valkdyti musu nuosavybe. SUSIMASTYKITE

Tai jaigu

Tai jaigu portretas
Administratorius vagia. Namo gyventojai galetu ji tiesiog at.pi.zdinti.

Ruth Caison

Ruth Caison portretas
„Google“ už kiEkvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Viltis

Viltis portretas
ar naujasis direktorius išardys gaizučio mūrą, kazin.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai yra paslaugų teikėjai .Ar kas nors turite SUTARTIS su tais paslaugų teikėjais ?

Anonimas

Anonimas portretas
PASLAUGOS BUSTUI DARBUOTOJAI IRGI I LABAI ISPUIKE KAI KREIPIESI, O JUK MES JUOS ISLAIKOME

Situacija

Situacija portretas
su daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriais (galimai)tokia susiklostė ,nes miesto taryboje turi SAVO įtakingą atstovę p.VAIDĄ ŽVIKIENĘ ir labai lojalų administratoriams Butų ir energetikos poskyrio vedėją p.A.GAIŽUTĮ ,kuris VISADA mūru stoja už administratorių .Taip norisi TIKĖTI ,kad naujasis administracjos direktorius gerb.G.Neniškis išardys šitą tinklą ,nes VIENĄ KARTĄ gyventojams trūks kantrybė.PRIVALO savivaldybė VYKDYTI GRIEŽTĄ ,O NE FORMALIĄ KONTROLĘ.!

civinity arba Deivydas Jacka

civinity arba Deivydas Jacka portretas
VAGYS

Nemaža kaltė

Nemaža kaltė portretas
dėl per ilgus metus susiklosčiusios padėties tarp daugiabučių namų savininkų ir administratorių tenka ir PATIEMS butų savininkams : papyksta,pabamba savo virtuvėse ar su kaimynais tada ,kai JAU GAUNA didelę sumą už atliktus (dažnai net neżinia uż kokius ), bet nenori ar bijo pasirašyti ant kokio rašto ar skundo ,kai name atsiranda keletas aktyvių gyventojų ir bando kovoti prieš administratorių savivaliavimus.Administratorius pasako : VISIEMS gerai ,tik JUMS blogai .Kaip žinoma , VIENAS lauke-ne karys.!Ne visuose namuose galima ir bendriją įkurti ,nes NĖRA kompetentingų jaunų žmonių.

Tas pats

Tas pats portretas
Taikos pr.23 ,tas pats vyksta su Vetrunges bustu , vonios radijatoriaus sutvarkymui kainavo 1450 euru nors buvo avarija kitoje laiptineje,paklausus kodel reikia moketi kitai laiptinei,atsakymas toks istatymas.

Ieva

Ieva portretas
Nžn kaip su valdom, bet bendrijose patys gyventojai daug daugiau turėtų domėtis kas vyksta, o dabar aktyvumas susirinkime būna labai mažas.. O po to skundžiasi, kad kažkas kažką padarė, o aš nežinojau

JEIGU

JEIGU portretas
savivaldybės tarnautojai pagal Administratoriaus veiklos, susijusios su Adminisrtravimo nuostatų funkcijų ir pareigų atlikimu, priežiūrą ir kontrolę atliktų SĄŽININGAI (iki šiol tai daugiau buvo ne GYVENTOJŲ,bet ADMINISTRATORIŲ interesus ginančių pusėje ) ,tai administratorius nesijaustų daugiabučio SAVININKU .Tikėkimės ,kad NAUJOJI miesto taryba ,o ypač administracjos direktorius gerb.G.NENIŠKIS ATKREIPS DĖMESĮ į ŠIĄ OPIĄ didžiajai miestiečių daliai problemą .

Lauryn Bueno

Lauryn Bueno portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Rima

Rima portretas
Nu jo, čia tai veikėjas. Jei kas nebijotų ir pasidomėtų jo veikla, Janutienei būtų peno tv laidai. Tik kad jie su savivaldybe susiklijavę vienon krūvon.

pamastymui

pamastymui portretas
ikurus bendrija mokesciai uz komunalinius sumazejo dvigubai.O bendrija ikurem todel,kad buvo vagiamos namo lesos nurasant jas nepadarytiems darbams. Is esmes , uz tokius veiksmus, turetu buti taikoma baudziamoji atsakomybe- na bet prokurorams geriau zinot kas vagis o kas verslininkas

,, Tragedija "

,, Tragedija " portretas
Ar jau ,,geresnio " KONSULTANTO daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo klausimais negalima buvo rasti ? Tie PATYS ,kurie NESILAIKO Vyriausybės priimtų nutarimų ,, Dėl daugiabučių gyvenamųjų namų adminisrtravimo ", AIŠKINA . Paprašykite pateikti dokumentus KAIP buvo panaudotas uż techninę priežiūrą surinktas mokestis - gausite šoką ,kiek fiktyvių aktų prirašyta .(Teiginys paremtas turimais dokumentais ).

Tam/Va čia tai administratorius/Jūs ,,teisus" ,

Tam/Va čia tai administratorius/Jūs ,,teisus" , portretas
Šis administratorius su gyventojais NESITARĘS, JOKIO susirinkimo nesukvietęs , SAVO iniciatyva ėmė ir PANAUDOJO apie 2000 eurų gyventojų sukauptų kaupiamųjų lėšų . Gyventojai lėšas kaupė tikslingai pagal sudarytą ilgalaikį planą .Bėkit kuo greičiau visi iš TOKIO administratoriaus.Aiškina kaip PRIVALO BŪTI ,o DARO viską PRIEŠINGAI , JOKIŲ Adminisrtravimo nuostatų NESILAIKO ,su gyventojais elgiasi ciniškai ir dirba tikrai ne butų savininkų naudai.

Anonimas

Anonimas portretas
Vitie valdos daro tą patį ir nieko ne klausdami daro ka nori. Mano name buvo skiles laiptinės balkono stiklas, tai pakeitė su durim ir spinta, tarsi vien stiklu niekas neparduoda. O visokių priesgaisriniu sistemų patikrinimų, kurių niekas nėra matęs, po kelis kart per metus. Kas mėnesį įrašo kokias nors nesąmones už kurias reik moketi

Va čia tai administratorius!

Va čia tai administratorius! portretas
Ne taip kaip Būsto Valda, nėra to mėnesio kad nesugalvotu nebutų dalykų, t.y.nebutų remontų už kuriuos nurašinėja sukauptas lėšas ir dar daug reikia patiem damokėt , nes tų lėšų neužtenka, kadangi nespėjam prikaupti, nes vis nurašo ir nurašo jeigu tik buna sukaupta keli eurai. Šitam straipsny aiškiai parašyta , kad jau 5 metus kaip kaupia ir dar niekam nepanaudota tos lėšos, nes vadovauja protingas sąžiningas administratorius, kuris neapiplėšinėja gyventojų, ir iš oro nerašo visokiausių neatliktų darbų. O Būsto Valda kiekvieną mėn kiekvieną namą apmokestina neatliktais darbais, sugalvotais iš oro.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių