172 stovos skaitiklių mieste – per mažai?

Grįžti į straipsnį

Hmm

Hmm portretas
Man keisčiausia, kad vadovas nežino ir klaidina visuomenę, kad nėra info kur yra parkomatai. Bet juk jų tinklapyje ta info jau seniai yra. Aš visada pasižiūriu ten, kad sužinočiau kur adtimiausias parkomatas. Andriau, užeik kada į savo vadovaujamos įstaigos tinklapį;)

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
As pries mokama viesa infrastruktura irengta uz miestieciu pinigus. Tas turetu buti net ir didziausiam lyberalui ar genderiui. Lai apsimokestina savo privatu kiema, kad anukai moketu...

Anonimas

Anonimas portretas
matomai laikas tuos parkomatus demontuoti. tik ekonomis stabdis tas amokestinimas. beto ar teisetas?

...

... portretas
Kodėl parkomatai nepriima 1,2, ir 5 centų monetų? Tai neteisėta.

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
" Vadovas neslėpė, kad neretai klaipėdiečiai "Klaipėdos keleivinio transporto" darbuotojams patys praneša apie mokesčio nesumokėjusius vairuotojus ir prašo atsiųsti kontrolierius." Didesnės nesąmonės VADOVAS sugalvoti negalėjo... Jaunimas jau seniai susimoka programėle ir jokio kvito prie stiklo nededa...Ką, VADOVAS nežino ? Tą žino net senoliai tik jiems susigraibyti jau sunku. Paprasčiau įmesti tuos kelis centu ir viskas ...tik, kad VADOVAS pasistengė tuos parkomatus išdėlioti taip, kad kol senolis nukrypuos iki parkomato (jei dar žino kur ji yra, nes nėra jokių nuorodų ) ,kol parkrypuos pasiilsėdamas tai jau ir kontrolierius bus apsilankęs. PARAZITAI. Kur naujai įrengtos stovėjimo vietos ? NĖRA ir nebus .nes pinigiukai keliauja tiems , kam labiau nei mums reikia.

Dieduks

Dieduks portretas
Stovų nestato tam , kad galima būtu baudų surinkti. Jie stovo pastato kilometro atstumu ir nėra nuorodos, kur jis yra. Nėra įvažiavus kelio ženklo ,kad ši gatvė apmokestinta

Romas

Romas portretas
Nėra parkomato - nėra ir mokesčio. Tokia tvarka turi būti. Kodėl aš turiu siuntinėtis kažkokią progamą, kad apmokėčiau stovėjimą ? Labai dažnai važinėju nuomuotais automobiliais užsienyje. Niekur nemačiau, kad nebūtų parkomato, jeigu stovėjimas mokamas. Jeihu nėra parkomato, yra žmogus, renkantis mokesčius ir išduodantis čekį ( Turkijoje )

Jazzo ritmu

Jazzo ritmu portretas
Kur isnyksta surinkti milijonai? Aiksteliu miegamuosiuose rajonuose nepadaugejo!

Nepatenkintas programėlėmis.

Nepatenkintas programėlėmis. portretas
Kodėl už programėlės naudojimą turiu papildomai mokėti? SMS buvo pats geriausias variantas.

Malkos

Malkos portretas
Kokiu pagrindu apiplesineja zmones vidury dienos? Versti lauk tokia miesto "valdzia"!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių