Teatralizuotas pasirodymas „Ledo pasaka“ – jau šį trečiadienį

Klaipėdiečiai jau spėjo pamėgti keletą dienų veikiančią ledo čiuožyklą Teatro aikštėje. Nors žiemiški orai kol kas neatkeliavo, tačiau vis lašnojantis lietus didžiausių čiuožimo entuziastų neišvaiko. Pranešama, jog gruodžio 11-ąją 18.30 val. čiuožyklos ledą galiausiai papuoš programa "Ledo pasaka".

Nors pastarosiomis dienomis Klaipėdoje vyrauja rudeniškai nemalonūs orai, tačiau miesto centre netrūksta žiemiškos ir šventinės dvasios.

Ją čia kuria ne tik pagrindinė miesto eglė, šventinė mugė, bet ir tikra žiema alsuojanti bei populiarumo nestokojanti ledo čiuožykla.

Žiemiška pramoga klaipėdiečiai ir miesto svečiai džiaugiasi jau nuo praėjusio savaitgalio.

Tiesa, specialiai čiuožyklos veiklos pradžiai skirta šventinė programa "Ledo pasaka", kurią pačiūžomis ketino išrašyti mažieji dailiojo čiuožimo entuziastai, buvo atšaukta – per stiprų vėją ir lietų nuspręsta nerengti pasirodymo ir nerizikuoti sušaldyti vaikų.

Oras nebėra ribojantis veiksnys.

Vis dėlto švenčių organizatoriai patikino nedramatizuojantys situacijos, pozityvumo suteikia ir ledo čiuožyklos lankytojai, kurių anaiptol nestinga.

Teigiama, kad jau pirmąją čiuožyklos darbo dieną nuo atidarymo iki 23 val. skambant muzikai ant ledo laiką leido apie 200 čiuožėjų.

"Pacituosiu vieną sekmadienio čiuožėjų, kuris sakė, kad kol Klaipėdoje sulauksi sauso oro, ir čiuožyklos gali nebelikti", – teigė viešosios įstaigos "Klaipėdos šventės" kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.

Pačiuožinėti žmonės atvyksta ne tik vakare ar išsigiedrijus dangui – pramogaujančių būna ir dieną, ant ledo lipa bei čiuožti, padedami suaugusiųjų, mokosi ir visai nedideli vaikai.

"Oras nebėra ribojantis veiksnys. Žmonės, matyt, jau turi pakankamai žiemiškos aprangos, slidinėja, keliauja žiemą ir užsiima žiemos sportu. Žinoma, būtų jaukiau, smagiau, jeigu būtų sausa žiema, bet jos nėra ir nelabai čia ką pakeisi", – apibendrino pašnekovė.

Kol kas pramogos sumanytojai neketina čiuožyklos kaip nors dengti ar keisti, mat tai atsieitų gana brangiai, be to, dengtas objektas kiek pakeistų iš anksto sumanytą čiuožinėjimo apšviestoje, šventinėje erdvėje idėją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vėtra

Vėtra portretas
Tą ledo areną pateisinčiau tik vienu atveju - jeigu būtų visiems nemokamai. Dabar mes už ledą sumokėjome 50000 eurų ir dar reikia verslininkams mokėti.

s

s portretas
suda padare

>

> portretas
Vilnius ar didesnis kaimas, bet pas mus provincijos lygis...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių