SEL koncerte Klaipėdoje – D. Montvydas ir niekur negirdėta daina

pasitikslinčiau

pasitikslinčiau portretas
atsiprašau, o Donny Montell iš kokio lietuviško kaimo?

to Zyzliams

to Zyzliams portretas
na taip, heroinas, kurį mokslininkai prilygina tokio garso "muzikai", irgi atpalaiduoja. Ir raumenis , ir protą. Ar ne todėl tiek daug pus-zombių su atsipalaidavusiais smegenėlėmis?.

ZYZLIAMS

ZYZLIAMS portretas
Žiūriu inirtingai reiškiasi, nežinia kokios muzikos šalininkai,matomai,kaimo kapelų garsai ausiai jiems malonesni, yra visokios muzikos, kaip kažkas rašė per 2 valandas Jums, bambekliai, vidurių nesusuks. Muzika ir yra atsipalaidavimas, o tie diedai r bobutės kurie nervinasi, geriau apie savo skveikatą pagalvotų.

klausimas

klausimas portretas
o publika neapkurto?

Ff

Ff portretas
Būna ir geresnių šou pritrūko, o publika labai dažnai tik stovėjo

Kompotas

Kompotas portretas
Buvo nerealus koncertas

en marche, buduljens!

en marche, buduljens! portretas
džiaugtis kuo? Kad valdžia pataikauja budulių kultūrai? O jaunimas kaifuoja, kai juos zombina ir kurtina garsas, kuriuos medikai prilygina heroinui? Tikrai didelis "džiaugsmas".

..ne tik

..ne tik portretas
senų bambeklių bet ir baisių nenusisekusių daininkėlių kurie iš pavydo baigia pažaliuoti

Jonė

Jonė portretas
Kartą metuose porą val. pakoncertuos, ir ką, tai jau tragedija? Džiaugtis reikia... Kiek toj mūsų Klaipėdėlėj senų bambeklių yra

galimai

galimai portretas
Gal baisiau... ji be vyro...:)

>TO..

>TO.. portretas
ne jai 75

TO saule

TO saule portretas
tai saulei 55??

To Saule

To Saule portretas
Centras tuščias, saujelė žmonių terminale, visur kitur eilinis trečiadienio vakaras. Autobusai jau nuo 9:50 beveik nebeina, Kur jau žmonės švęs.Vasara, nėr autobusų, plius savaitgalis.

Joze

Joze portretas
Nu ir pikti visi..... Klaipėda mirusi O žmonės nepatenkinti Vasaros estrada, šalia gyvenu, kiek renginių, kartą metuose liaudiška muzika Ir.. Džiaukitės, kad vyksta kažkas Beje sel man patinka Tad daugiau supratimo kartą metuose

>Saulei

>Saulei portretas
koks ,,išsirėkti"? Žmonės ateina pabūt laimingi, paklausyt geros mizikos ir atlikimo o jei tau senole tas netinka važiuok nakvot 1-ną naktį į savo sodą užmesty.Tarp kitko, kokybiškam ir tikrai vertam koncerte pasisemi didesnės kultūros ir dvasinio ,,užtaiso" gyventi toliau nei kur kitur

Saulė

Saulė portretas
Ir be selo daug kas vyksta, tk rieika tuo domėtis. Tik klausimas kam ko reikia - jei išsirėkti, tai tinka. Jam kultūros stygius.

Baltas pavydas aplinkiniams

Baltas pavydas aplinkiniams portretas
Pavydu, aplinkiniams gyventojams gerai girdesis, nors viena vakara pasilinksmins.....nemokamai.

Nunu

Nunu portretas
O dieve. Atrodo, kad kiekviena diena vyktu tie koncertai. Nu nejuokinkit. Dziaukites isvis, kad cia kazkas bent jau ivyksta karta per metus. Taip jau miestas miegantis.

deinis

deinis portretas
Pažiurėjus į nuotrauka tikras bomžas ,nesiskutes ,turbūt nesiprauses,bet sugeba iš tų puišelių ištraukti pinigus

To Vile

To Vile portretas
Garsi muzika nakties metu tikrai nemalonu, bet tam ir skirta vasaros estrada. Visame pasaulyje vyksta koncertai miestuose, šalia gyvenamųjų kvartalų. Prieš renkantis gyvenamąją vietą reikia gerai pamąstyti, ką ir kur perkate. Jai jau ryžotės tokia avantiūrai, savaitgalis gi :) galima ir pas uošvienę nuvažiuoti aplankyti.

Vilė

Vilė portretas
Koncertuokt,bumbinkit kiek norit,bet kodėl Vasaros estradoje prieš gyventojų langus? Visas kvartalas nuo pamatų šokinėja.Vaikai iš išgąsčio verkia.Juk yra tuščių erdvių toliau nuo gyvenamų kvartalų.Ten ir bumbinkitės.

ŽMOGUS

ŽMOGUS portretas
Žvelkite kaip į atlikėją o ne kaip į asmenybę, kas dar Lietuvoje sugeba surinkti tiek žiūrovų??? ir su tuo pačiu panašiu repertuaru. Tai Lietuvos muzikos karalius. Kiekvienam savas Mindaugas, sava muzika. Man pvz Prūsaitis, Mamontovas visai nepatinka, Jazu nei matyt nei girdėt negaliu, kitam galimai patinka Kiekvienas renkasi savo.

Fui

Fui portretas
Drebins pajūrį?!... Tegul drebinasi savo troboje! Berods saugomoje teritorijoje pasistatė?!.. Už drebinimą tyliojoje zonoje Klaipėdoje sumoka 16€ baudą, už triukšmą, gamtos "mylėtojas" parazitas, nesutinka Švyturio arenoje arba terminale rėkauti ir bumsus leisti, nori mat gamtoje kenkti parazitas! Kol baudos tik 16€, tol čia mano kiemas jausis kaip savo kieme. Buduliams bumsai tinka gamtoje, Buduliai selo fanatikai nusispjauna ant niokojimo. O budulių daug, Selui patinka Buduliai, pelnas stabilus, gera yra tenkinti budulius. Apmaudu, žvelgiant į tokius sprendimus, kai tyliojoje miesto zonoje savivaldybė "leidžia" rengti pseudokoncertus... Turbūt jau negali neleisti? Yra priversta leisti? Visiškas absurdas.

Galit nors ir sprogti

Galit nors ir sprogti portretas
bet nei vienas Lietuvoje nesurenka 10 000 žmonių į savo koncertus kad ir kas jis bebūtų. Na o jeigu jis chuliganas taigi ne koncerto metu? Be to jis niekada nepamiršta paaukoti sumą nuo koncerto/kiek atsimenu praeitą kartą mūsų vaikų ligoninei/

Magyla

Magyla portretas
Bet koks Selas talentingas! Jam dar tik keturiasdešimt su trupučiu, o jau moka įjungti aparatūrą! Jėga!.. O ta bobutė, kuri per koncertą ruošia melagingą pranešimą spec. tarnyboms, yra išprotėjusi ir nukvakusi!

Nekenčiu įžūlių

Nekenčiu įžūlių portretas
Koncas tik rytoj, o depai jau šįvakar mums galvas sprogdina , aplinką drebina

Anonimas

Anonimas portretas
Koks Jums SELAS jėga? Jėga dėl bjaurių keiksmažodžių? Ar dėl galingų stiprintuvų, be kurių viskas gal būtų tik Pšššš?

paskutinis koncertas?

paskutinis koncertas? portretas
budulių dievas, šiurpinantis pusę Klaipėdos naktį su savo pragaro "beatais". Šlykštukas, pernai grasinęs užmušti merginą. Vyti jį reik kuo toliau, o ne jo klausyti.

Klaipeda

Klaipeda portretas
Na nejaugi galima SELa lyginti su Tarasovene???SELAS IEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madeleine Burch

Madeleine Burch portretas
Šiuo metu „Google“ kas menesi mOka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.WorkLinks3.Com

M

M portretas
Riaubiškytė diena pamiegos gal ilgiau ir išgyvens gal

Anonimas

Anonimas portretas
vel paskutinis koncertas ? DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Tai dainininkei reikėtų išvykti iš Klaipėdos per Sel koncertą, o mes norime triukšmauti, o ne miegoti.

Klaipėdietei

Klaipėdietei portretas
žiūrėk jau kovotojos su triukšmu vadovaujamos vienos nenusisekusios vietinės reikšmės dainininkės tuoj uždraus ta tavo Sela. Kruvom skundus ne tik Klaipedos valdžiai bet ir i Vilniu rašo. Pavydas yra baisus dalykas

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Nors vienas koncertas normalus, labai laukiu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių