Prieškalėdinė mugė „Stilius ir Skonis“ vėl sugrįžta į Klaipėdos „Švyturio“ areną!

  • Teksto dydis:

Jau antrus metus iš eilės Mugė „Stilius ir Skonis“ kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius sutikti šventes be rūpesčių ir pasirūpinti dovanomis iš anksto.

Lapkričio 6 d. nuo 10 val. ryto „Švyturio“ arenoje jūsų lauks Lietuvos dizainerių rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, išskirtinės dovanos, gausus kalėdinių dovanų asortimentas bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai.

Šiemet mugė pasitinka dar įvairesnė ir dar įdomesnė. Stilius – šios mugės vienas svarbiausių akcentų, o būti stilingu ne tik šventiniu laikotarpiu jums padės Lietuvos dizainerių kurti rūbai ir mažų butikų atvežti deriniai.

Ieškantiems natūralumo – mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Savo mažuosius taip pat galėsite papuošti stilingais bei šiltais aksesuarais ar net boho stiliaus rūbeliais. Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų. Savo išskirtinumą demonstruos ir maisto produktų gamintojai bei atstovai, tad skonis šiemet tikrai nebus pamirštas.

Šių metų naujovė – avinžirnių užkandžiai, kuriuos galėsite rinktis tiek sūrius, tiek saldžius. Delikatesų mėgėjai galės rinktis iš egzotinių vaisių ar sraigių produktų, o norintys stiprinti sveikatą šioje mugėje ras ekologiškų šaltalankių produktų, fermentuotų augalinių produktų ir naminio šalto spaudimo aliejaus. Namų atnaujinimui ar dovanoms galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės.

Mugės organizatorių tikslas – padėti klaipėdiečiams pasiruošti šventėms be vargo ir iš anksto, tad visų renginio lankytojų laukia smagios edukacijos: damos galės sudalyvauti šventinio įvaizdžio edukacijoje, norintys išskirtinai pasipuošti namus galės prisijungti prie šventinio stalo dizaino kūrimo edukacijos, mažieji mugės lankytojai taip pat ras įdomios veiklos sau – jų lauks pramogos bei siurprizai. Tad smagus laikas ir geros emocijos garantuotos visai šeimai!

Apsilankykite prieškalėdinėje mugėje „Stilius ir Skonis“ ir nudžiuginkite save bei artimuosius.

Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama.

Mugės organizatorius: Mugių centras.NAUJAUSI KOMENTARAI

1,2

1,2 portretas
Tai kas jus taip nuskriaudė,pijokai esate ar ką?vis neėdę,vis skundžiatės.Gyvenam e kaip niekada gerai,dauguma bent jau gerai,tik mažumytė ne, ar rankas,kojas atėmė kas?

Isijungiau

Isijungiau portretas
Radijas negatyva varo dainomis

Tikėtina

Tikėtina portretas
Šventinis įvaizdis bus visų tas pats POD UBAGASA
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių