Metų klaipėdietė – J. Rekašienė

klp

klp portretas
Pagarba poniai Rekašienei. Lyg ir paprastai žmogiškas poelgis, bet šiais laikais tai tampa retenybe. Tai liūdina..

ne ta

ne ta portretas
isrinko ,as tai buciau balsaves uz dudoriu.

Vis tiek pasidžiaukime

Vis tiek pasidžiaukime portretas
Na, nei viena finalistė jokių "metų' darbų nenuveikė. Čia tai faktas!. Nuveikė tik viena, kuri liko Žmonių klaipėdietė: Ligita Girskienė. Bet juk ji ne LIBERALĖ!. Ji politikė, ne tos partijos, kuri reklama remia dienraštį, atstovė. Bet aš džiaugiuosi, kad buvo medikių, o ne ...šunininkių. Visas klaipėdietes su švente, visas Moteris!

Durneliai

Durneliai portretas
Negi nematot kad išrinkta visai ne ta? Vienintelė Metų moteris turėjo būti Prokurorė arba Girskienė. Šita rekašienė ne tik Klaipėdai nežinoma moteris, bet ir pasižymi TIK savo geru darbu.Už kurį gauna algą. O darbą, koks jis bebūtų, privaloma visur atlikti tik gerai. Čia ne nuopelnas. Palyginus Prokurorės arba Girskienės SAVANORIŠKĄ darbą, išaiškinant mūsų miesto baisiausią kenkėją, šios ,,nugalėtojos" ankstukų prižiūrėjimai tikrai joms neprilygsta per niekur..:D).Pats konkursas yra skirtas METŲ KLAIPĖDIETĖS RINKIMAMS, t.y. per praeitų 1 metų laikotarpį labjausiai nusipelniusios ar pasižymėjusios Klaipėdai ir dėl to vertos būti šito konkurso nugalėtoja, išrinkimui.

Mergytes super

Mergytes super portretas
Nuotraukose tos mergytes, pukeliai, (aduvancikai ) laaabai graziai .atrodo.

G.

G. portretas
Buvo labai gražus renginys, labai įspūdingi gyvi piešiniai ekrane ir puikiai atliekama muzika.

Mantis

Mantis portretas
Miesto pasididžiavimas. Šaunuolė! Sveikinimai!

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Kaip ji seksualiai laiko apdovanojimą

Verta

Verta portretas
šita moteris ne tik konkurso laureatės vardo, bet ir valstybinio apdovanojimo. O pavyduoliams reikia pasakyti štai ką: kai vaikas gulėjo numestas patvoryje, žmonės abejingai ėjo pro šalį, tačiau tik viena ši moteris ėmėsi gelbėti. Todėl baikite isterikuoti, jūsų isterija labai ne vietoje.

Noja

Noja portretas
Sveikiname, džiaugiamės. Sėkmės medikei!

klaipediete

klaipediete portretas
Pagirtinas atvejis, juk susmukusiam zmogui gatveje nelabai nori aplinkiniai padeti, pro sali praeina, o cia tikrai zmogiskumo faktoriai suveike. Kad daugiau tokiu zmoniu atsirastu. Jus leidote gyvent naujam zmoguciui. O atgarsiai tokie todel kad visokiu zmoniu yra vieni pavydi, kiti pikti, treti vel kitokie. O jus tikrai atlikote zygdarbi. Sekmes Jums.

Klaipėda

Klaipėda portretas
Sveikinimai kuo nuoširdžiausi Jūratei. O į pavyduolių, nenusimanėlių komentarus jei skaitote nekreipkite dėmesio, neverti, tiesiog užpelkėjusios smegenys tokiems.

Nebeerzinkite

Nebeerzinkite portretas
Galetų nebeerzinti visuomenes su tokiais rinkimais, visos dirba savo darbą ir tiek, o šiemet, gerai, kad šią medikę išrinko, išskirtinis atvejis , sveikinimai.

Dirigentas

Dirigentas portretas
o girskiene del musu stengesi taipogi

Zivile

Zivile portretas
Kam neteko susitikti su Jūrate, tie ir pyksta.. ačiū Jai už pagalbą ligoninėje pagimdžius vaikutį, ji nuoširdi, visada padedanti, kai man pagalbos reikėjo ji paaiškino ir pamokė vienintelė, nepraėjonpro salį numodama ranka.

Giedre

Giedre portretas
Verta ši moteris šio apdovanojimo ir dėl savo profesinės veiklos. Man būnant ankstukų skyriuje su savo pirmagime, ši Sesutė išsiskyrė nuoširdžiu rūpesčiu ir profesionalumu! Nuostabi moteris! Ačiū jai labai!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių