Klaipėdos pilies džiazo festivalis grįžta į Teatro aikštę ir skelbia pirmuosius svečius

XXIX Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, vyksiančiame šių metų birželio 22–24 d., pasirodys iš Izraelio kilusi grupė „Spice’n’Space“.

„Trečią dešimtmetį baigiantis skaičiuoti Klaipėdos pilies džiazo festivalis atsinaujina! Šį birželį visus džiazo mylėtojus vėl kviesime rinktis Klaipėdos Teatro aikštėje, kurioje festivalis vykdavo anksčiau. Labai džiaugiuosi, kad būtent šioje, puikią akustiką turinčioje, jaukioje erdvėje išgirsime mūsų svečių iš Izraelio atliekamus džiazo ir funk muzikos improvizacijas. Nuoširdžiai dėkoju Izraelio ambasadai Lietuvoje už pagalbą rengiant šios grupės pasirodymą festivalyje“, – teigia Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Mattano Kleino (fleita), Uria Madero (būgnai), Itay Simhovich (bosinė gitara) ir Yoav Ganor (klavišai) kvartetas kvies patirti nuostabią džiazo ir funk muzikos sintezę.

Šios grupės muzikinį stilių galima apibūdinti kaip senosios funk muzikos mokyklos ir 1960-ųjų pabaigos Lou Donaldsono, Granto Greeno įrašų derinį, persipinanti su įmantriomis Herbie Hancock bei šiuolaikiškaisiais Vulfpeck garsais.

Šis kelių muzikinių įtakų mišinys sukuria itin subtilią pusiausvyrą tarp to, kas sena ir nauja, paprasta ir sudėtinga. Būtent tokia ir yra šios grupės muzikinė vizija.

Atsitiktinai viename iš Tel Avivo klubų susikūrusi grupė jau spėjo pasirodyti Londono džiazo festivalyje, Raudonosios jūros džiazo festivalyje, Albanijos tarptautiniame džiazo festivalyje, Raudonosios jūros gitarų festivalyje ir daugelyje kitų scenų. Grupė „Spice’n’Space“ savo debiutinį albumą įrašė šių metų sausį, kurį išleis 2023 m. vasarą.


Klaipėdos pilies džiazo festivalis – džiazo muzikos festivalis, organizuojamas Klaipėdoje nuo 1994 m. XXIX festivalis vyks šių metų birželio 22–24 d. Klaipėdos Teatro aikštėje. Visi festivalio renginiai nemokami.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio svetainė: www.Jazz.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

to Permainos

to Permainos portretas
tai tegu gal tie ,,vargšai" nesilaiko isikabine tu savo butu senamiesty o pardave nusiperka kokiam numirusiam miegamajam rajone butą? Jau neskaitant kad senamiestį reikia verkiant renovuoti o toki gyventojai apie ta net negalvoja.. Pvz. Pietiniam rajone ar priemiesty (Gargžduos) dar geresnis išeis už ta senoviška busta Klaipėdos centre. Ir tylos bus kiek nori.. Bet nee..Geriau kasmet kelt vaju dėl triukšmo senamiesty ir mėgint ji paverst kapų tylos zona. Mat jie vargšai kankinasi kelias dienas į metus nuo geros muzikos ar kitų renginių per jūros šventę :D) Šmikiai jūs visi. Išlepinti, baisūs savanaudžiai ir kaprizingi

Gera tas festivalis

Gera tas festivalis portretas
tik kad darytojai labai nešvarūs

Zose

Zose portretas
O jei tas festivalys vyktu Draugystes ar Sajudzio parke,tai zmoniu visai nebutu. Pinigu svaistimas, jau geriau Cicinas padainuotu.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių