Klaipėdoje banguos Lietuvos vakarų krašto dainų šventė

  • Teksto dydis:

Dainos, šokiai, iškilmingos eitynės, tautinių kostiumų gausa ir smagus šurmulys miesto aikštėse – taip vasarą pasitinka Klaipėda – šį savaitgalį čia vyks Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, į kurią atvyks 250 meno kolektyvų – per 7 000 dalyvių – iš visos Lietuvos. Birželio 12 d. 17 val. Vasaros koncertų estradoje vyks pagrindinis šventės koncertas.

„Šioje dainų šventėje pasirodys įvairiausių meninių žanrų atstovai: chorai, etnografiniai ir folkloriniai ansambliai, liaudies instrumentų orkestrai, šokėjai. Renginys pasižymės ir tuo, jog ketiname atgaivinti pučiamųjų instrumentų orkestrų tradicijas – koncertuos kolektyvai iš Vakarų Lietuvos miestų. Taigi laukiame gražios dainų šventės, kur visi jos dalyviai – dainininkai, šokėjai, orkestrantai – įsilies į Lietuvos muzikinę kultūrą, parodys individualų, savitą braižą, patys gaus įkvėpimo, pritrauks daugiau muzikos ir meno gerbėjų,“ – pasakojo šventės meno vadovas ir direktorius doc. Algirdas Šumskis.

Lietuvos vakarų krašto dainų šventės tikslas – per lietuvišką dainą ir muziką ugdyti jaunąją kartą bei visus Lietuvos piliečius, skatinti meilę ir pagarbą Lietuvai, jos praeičiai, žmonėms, kultūrai, tęsti chorinio dainavimo bei dainų švenčių tradicijas. Organizatorius ir dalyvius įkvepia šventės moto – prasmingi Vydūno žodžiai: „Dainoje – tautos dvasia“.

Dainų šventės organizatoriai ir rengėjai yra Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“ kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe, Lietuvos Liaudies kultūros centru, Lietuvos chorų sąjunga.NAUJAUSI KOMENTARAI

tikrai taip

tikrai taip portretas
Su reklama mieste visada kažkaip ne taip. Apie artėjančius renginius reikia DAUGIAU ,,popierinės reklamos", iškabinkite plakatus daugelyje vietų, juk ne visi naršo kompiuteriuose ar nuolat žiūri televiziją. Ateis Jūros šventė, vėl bus ta pati bėda- nežinia, kur kada kas vyksta. Kaip pernai buvo- klaidžioja daugelis, įsikneibę į telefonus, vienas kitas turėjo kažkurios dienos laikraščio iškarpą su šventės programa. Juk šitiek svečių būna, ar milijonus kainuoja programėlių prispausdint, kad kiekvienas atvykęs į šventę galėtų ją gaut.

kultūros fanas

kultūros fanas portretas
Šaunuoliai kurie tokią šventę suruošė. Daugiau reklamos apie šventę ir kad sekmadienį 17 val pradžia.Tik šiandien sužinojome. Per Baltikum , per miesto radijas , spaudą kvieskite , šventės pradžią būtinai. Ar šventės dalyvių paradas bus. ? Su reklama kažkaip ne taip.

geros bangos

geros bangos portretas
sėkmės dažniau banguojant Klaipėdoje :)
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių