Klaipėdiečiai šventiniame koncerte sulaukė sveikinimų iš kaimynų

Keli tūkstančiai klaipėdiečių sekmadienio pavakarę „Švyturio“ arenoje drauge šventė Kovo 11-ąją. Sutartinai giedodami Tautinę giesmę uostamiesčio žmonės pasveikino vieni kitus su džiaugsminga diena.

„Nuoširdžiai sveikinu jus visus ir kiekvieną su švente, kuri mums visiems yra labai brangi! Mūsų valstybė švenčia tris pagrindines šventes. Ši – pati jauniausia iš jų. Linkiu jums gero koncerto, geros nuotaikos, kad prisimintumėte ne tik gražias dainas, bet ir kad visi drauge šventėme Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo akto paskelbimo dieną“, – nuo scenos kalbėjo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Lietuviai yra išskirtinė tauta jau vien todėl, kad kasmet tris kartus švenčia Lietuvos nepriklausomybę. Liepos 6-ąją minime Valstybės dieną, nes tą dieną 1253 metais Lietuvos Didysis kunigaikštis Mindaugas buvo karūnuotas karaliumi. Vasario 16-ąją – valstybės atkūrimo dieną prisimename 1918 metus, kai buvo pasirašytas Nepriklausomybės aktas. Kovo 11 dieną džiaugiamės, kad 1990 metais buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė, kai buvo paskelbta antrosios sovietinės okupacijos pabaiga, laisvo ir nepriklausomo mūsų valstybės gyvavimo pradžia.

Koncertą pradėjo skambesiu visiems lietuviams pažįstamos grupės „Foje“ muzikantai, su nauju vokalistu Žilvinu Sebeika susibūrę į grupę „Kiti kambariai“. Vakaro metu scenoje pasirodė ir populiarumą pelnęs Saulius Prūsaitis.

Nepakartojamą įspūdį jauniesiems žiūrovams paliko ir suaugusiuosius privertė traukti iš kišenių išmaniuosius telefonus Londone reziduojanti ukrainiečių trupė „Light Balance“. Savo pasirodymams naudojanti neoninius ir LED šou elementus su akrobatika bei choreografija grupė neleido pamiršti, kad gyvename antrojo XXI amžiaus dešimtmečio pabaigoje.

Koncertas vertė jausti, kad esame sveikinami kaimynų – latvių ir estų. Dokumentiniai kadrai, primenantys Baltijos kelią, latvių bei estų sveikinimai šventės proga leido džiaugtis švente drauge su panašaus likimo tautomis.

Koncerte dalyvavo charizmatiškieji latvių „indie-rock“ grupės „Carnival Youth“ vaikinai ir lietuvių jau pamėgta estų grupė „Noëp“, muzikuojanti „electronic-pop“ stiliumi.

Po koncerto prie arenos savo šou pakartojo latvių dviračių šou „Greentrials“, kurie džiugino klaipėdiečius vidurdienį Atgimimo aikštėje vykusio renginio metu.

Koncertą vedė klaipėdiečių mėgiami Klaipėdos dramos teatro aktoriai Jolanta Puodėnaitė ir Edvardas Brazys.

Žiūrovai už koncertą mokėjo vos tris eurus, gal todėl salėje buvo daugybė vaikų. Jaunos šeimos turėjo progą drauge pasilinksminti. Vyresnieji, linkę ramiai stebėti koncertą, į arenos vidurį nesiveržė, bet ir jie negailėjo atlikėjams plojimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

gal

gal portretas
Deja , tvarkingumu, skoniu ir mūsų meras nepasižymi: kelnės akiviazdžiai apsmukusios, kostiumas ne koks... Ir pasportuoti nepamaišytų, kai dirbi Sportiškaiusiame mieste. Juk pinigėlių tikraio netrūksta, tad kodėl sendinamasi anksčiau laiko? Matomas žmogus, miesto vadovas, pačiutė- ne senutė, reiktų pasitempti...

Anonimas

Anonimas portretas
na bet ir vyrų apranga... Tas rūžavas tai ir sliekui aišku kas , o tas su mikrofonu ką tik iš bomžyno atbėgęs su Humanos net neišlygintais skudurais . Kur paprasčiausia pagarba sau aš jau nekalbu apie žiūrovus vis dėlto ne kiaulių šerti eini?

gejai

gejai portretas
ipac kaz koks nezinomas veikejas su ruzevu kostiumu,klounas
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių