Klaipėdiečiai grožisi nušvitusiu uostamiesčiu

Be komentarų

Be komentarų portretas
Geriausias pavyzdys - buvęs Baltijos kinoteatras, daugiau nėra ko bekalbeti ir komentuoti apie senamiestį- nušiurusį,apgriuvusi ir žalia skaraiste apgaubtą. Kiek metų dar stovės, ir kas suinteresuotas, neįgalintys veikėjai....o kur dar duobė aptverta tvora Aukštosios gatves gale, Daržų gatveje duobes, varles kvarkia jau keli metai....

to nuomonė

to nuomonė portretas
svečiui rodyk privačių namų kvartalus,kur žmonės moka ir nori tvarkytis.Visas senamiestis privatizuotas ir ne meras turi privačias valdas tvarkyti.

nuomone.

nuomone. portretas
Labai prasmingos ir grazios sventes Uostamiestyje . Gaila to nepasakysi apie miesta , tiesiog GEDA Tiltu 1 - Miesto Herbas pasleptas po skuduro skiaute, Tiltu 3 namas su praejimu ,- BALKONAS is gatves puses krentantis tinkas VISAS SENAMIESTIS apgriuves - nedazytas . Pora turistu rode i balkona - fotografavo ir juokesi is netvarkos. Galvojam apie DIDINGUS DARBUS , o baigia miestas APKERPETI.! Ka rodyti sveciui ?

As

As portretas
Dabartine sviesos svente sudina puse i virsu.Niekalas kazkoks.Praeitais metais buvo kas kitka.Pasiziurejau visiskas niekalas kelios lempos dviejuose vietose.VEJAI.

to klp

to klp portretas
teisingai.Runkeliams renginių nereikia.Jiems ir kalėdinės dekoracijos blogai ir jūros šventė ir kiti miesto renginai yra tik pinigų švaistymas.Bet ne viskas pinigais vertinama.Bet toks kontingentas to nesupranta.Ir vėl dėl visko meras kaltas.Būtų ninočka meru-būtų viskas kitaip...

Balsas

Balsas portretas
Net tokie šviesų festivaliai nebepadeda miestui "nušvisti".Šiemet labiau tiktų pavadinimas-tamsos festivalis

Daiva

Daiva portretas
Retas šlamštas,jei uždegtą lempą galima pavadinti instaliaciją,tai per kalėdas galima ir daug geresnių pamatyti.Na nebent paveikslai įdomiau.Koks meras,tokios ir šventės.

OStapas Benderys

OStapas Benderys portretas
Po kam atsisiėjo tas festivalis liaudžiai (miestui)? Rūpi tik kaina. o ne kodėl tiek.(Paaiškinimą rasim patys). Jei " gyvų kirminų menui-projektui" parodų rūmuose nebuvo pagailėta 28000e, tai šitai "apšvietai" turbūt taip pat "nepagailėta" euriukų. Kas įvardins šio eilinio liberastiško "šedevro" kainą?

>klp

>klp portretas
kaip nebuvo? Kas norėjo galėjo čia pat IKInėje prisipirkti kiek nori popigiaja ir lakti iki negyvumo. Tik žmonėms nereikėjo. Laikas konservuotoms moliūgų galvoms pratintis nežeminti Tautos savo šmeižtais

klp

klp portretas
Didžiausias nepasitenkinimas buduliams,kad nebuvo kur prisilakti .Dėl to ir šventė nepatiko.Gandragalviai lieka gandragalviais....

lt

lt portretas
kazkokia nesamone bet svarbu zenklais apstatyti fantazijos nereikia

Dirigentas

Dirigentas portretas
liberalu eros dugnas, kur toliau

Žiūrovas

Žiūrovas portretas
Gryžome iš to festivalio šviesų......buvo keli blyksniai Turgaus gatveje, ir virš Danges prie tilto ant krano kažkoks sietynas.... sviete,.na kaip ir viskas, dar prie Dramos teatro blyksniai....ir daug, daug saldukų.....durniau neįmanoma sugalvoti.....dar kamščiai automobilių.....nykuma, nykuma......

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Laikas versti merą Grubliauską! Nesusitvarko su pareigomis, kur pasisižiūrėsi visur betvarkė, jam tik džiazo festivalius organizuoti sekasi ir pinigus išplauti. Gėda, kad Klaipėda renka tokį merą.

Klp

Klp portretas
Kažkoks nesusipratimas, o ne renginys!!!

Klounai

Klounai portretas
Kur matėt festivalį ir dar ŠVIE-SŲ-??? Kas naujo, kur tie spindėjimai, karalystės, šviesos??? Ne festivalis, nykuma. Gėda. Ir kiek eismą draudžiančių ženklų, kad tik nevažiuotų į centrą. Ubagynas.

Magyla

Magyla portretas
Man šventės koncepcija patiko. Turgaus gatvėje gavau kelis kartus lazeriu per akis, ir per 5 minutes supratau, kad šventė puiki! Skersgatviais, pasieniais parslinkau patenkintas į namus.

melagiai

melagiai portretas
atsiras nors vienas žurnalistas atskleisiąs tiesą? juk ir populiaresnis straipnis būtų už apsimestines sugaudytas akimirkas

Stepas

Stepas portretas
keli šviesos kleckai tamsiame mieste

fui

fui portretas
niūru.mirštančio miesto merdėjimas

dilemai

dilemai portretas
gal esi dudos giminaite?

Dilema

Dilema portretas
Pinigu švaistimas? Preitais metais irgi sakem kad švaitimas ir nusibodo o realiai pilnas miestas žmoniu, visi leidžia euriukus:) O kas sako kad šiemet blogai pasižiurekit nuotraukas iš analogišku festivaliu vilniuje kaune rygoje. Pamatysit kad nera jau taip prastai.

klp

klp portretas
kosmaras, pinigu plovymas....

Bukumnas

Bukumnas portretas
Klaipėdiečiai, ryte, šviesiu paros metu vykstantys į šeštadienio apsipirkimus, Senąjį turgų tik keikia VALDŽIOS bukumą pristačius senamiestyje, aplink turgavietę tiek bereikalingų eismo ribojimo ženklų, kilnojamų tualetų. Kokios minios traukia į tą festivalį Juk jie DIENĄ visai nereikalingi. Ar visi persės į autobusus, ponai?

tavo tėvas

tavo tėvas portretas
visi kaip kandys i šviesą, ką supratote?

mietietis

mietietis portretas
geriau butu viena rimta erdve padare nei daug bet ko.....

Jis

Jis portretas
Truputį nusivyliau. Labai kukli, žmonių begalė. Manau blogai išreklamuota, čia galėjo uždirbti mažieji menininkai, muzikantai ir aktoriai iš visų miestų tokioje masėje žmonių. Žmonių daug- pramogų mažai. Pavyzdys- vaikinukas apsirenges transformeriu "bumblebee" už 2 € pozavo nuotraukoms- paprasta ir visiems atrakcija.

Liūdesys

Liūdesys portretas
Liūdesys tame šviesų festivalyje... Vargu ar šeštadienio vakaras bus geresnis už penktadienį. Ir pagal nuotraukų "gausą" interneto platybėse, panašu, kad žmonės nusivylę šių metų "festivalių"...

Rulis

Rulis portretas
Nevertas dėmesio renginys, jeigu galima jį taip pavadinti. Kažkoks pasityčiojimas iš klaipėdiečių ir miesto pinigų išvaistymas. Manau turėtų būti išvaikyti visi tie švenčių rengėjai iš "Klaipėdos šventės" Panašu kad pas juos nei idėjų, nei noro dirbti nebeliko. Tokie renginiai tik gėdą Klaipėdai daro.

ina

ina portretas
Visiskas nulis siemet. Eiline naktine muge. Apsijuokiau pries turistus. Nebuvo ko ziuret.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Praejusiu metu renginys tikrai vertas buvo lazeriu sventes. Siemet tik reklama tikrai puiki, darbas atliktas. Gaila, bet tiketasi buvo ne to. Idomu kiek lesu isleista.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Vienas prasčiausių renginių Klaipėdos mieste... Žadėta buvo daug, tačiau atvykus teko stipriai nusivilti.

Brone

Brone portretas
Didesnio Š nesu mates

Manau svarbiausia

Manau svarbiausia portretas
kad būtų išpopuliarinta viešbučio ,,Viktorija" patalpose atidaryta instaliacija apie sirų kultūrą.Kad klaipėdiečiai pradėtų pradėt mokintis kaip su jais draugiškai elgtis ir juos puoselėti. Žiurnalistai, nepamirškit padaryt reportažo iš Debreceno g. kai juos užveš.

negaliu

negaliu portretas
rasti videoprojekto Europos dailes muziejus, labai noriu pamatyt,,, gal kas zinot? blogai, kad nenurodyta, kur kas vyksta, taip ir lieki daugiau kaip puses nepamates

me

me portretas
kam skirta aikštelė foto gatvės centre, klausė kas anras praeivis, tik 5% praeivių bandė patekti į aikštelę, tikėdamiesi indulgenciojos :) realiai- geriau nei nieko :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių