Quantcast

„Kalėdinė pasaka su delfinais“ nustebins ir didžiausiu Lietuvoje projekciniu ekranu

  • Teksto dydis:

Nors už lango dar nėra žiemos ženklų, tačiau kiekvienas mūsų – ir mažas, ir didelis, ir senas, ir jaunas – vis dažniau pagalvoja apie artėjančias Kalėdų šventes. Tai laikas, kurį skiriame artimiausiems. Pirmiausia ypatingą šventę norisi suteikti mažiausiems, tiems, kurių širdyse gyvena pati Kalėdų dvasia, alsuojanti paslaptimi ir stebuklu.

Į tokią stebuklingą pasaką šiemet kviečia Lietuvos jūrų muziejus. Delfinariume jau nuo gruodžio 10 dienos bus rodoma specialiai šiai šventei sukurta „Kalėdinė pasaka su delfinais“. Beveik mėnesiui delfinariumas virs stebuklingais Kalėdų senelio rūmais, su dovanomis trykštančiais krištoliniais fontanais, kur kartu su snaigėmis valso ritmu sukasi Kalėdų senelio padėjėjai ir draugai delfinai.

Kalėdų stebuklas lengvai peržengia laiką ir erdvę. Todėl Kalėdų Senelis mus pasiekia įvairiausiais keliais: sniego, dangaus-žvaigždžių rogėmis, net nusileidžia per kaminą! O į Klaipėdą jis atkeliaus, be abejo, vandens keliu! Ir apsigyvens Kopgalyje, kur marios susitinka su jūra, ir yra įsikūrę delfinų namai. Ši pasaka bus tikrai ypatinga: ji privers mus užmiršti rūpesčių pilną kasdienybę ir leisti į stebuklingą kelionę kartu su delfinais ir linksmaisiais kaliforniniais jūrų liūtais.

Šiemet delfinariume režisierė Rūta Bunikyte sukūrė nuotaikingą ir spalvingą, tradicine Kalėdų dvasia alsuojančią pasaką, kurią į milžinišką delfinariumo ekraną „perkėlė“ video projekcijų kūrėja Vesta Obolevičiūte. Pasaka skleisis įspūdingame delfinariumo projekciniame ekrane, kuris yra vienas didžiausių Lietuvoje, jo plotas – 123 m2.

Šventinius delfinų pasirodymus lanko ne tik šeimos. Šie pasirodymai yra itin vertinami, kaip galimybė padovanoti išskirtinį reginį darbuotojų kolektyvui ir mažiausiems šeimų nariams.

Kalėdiniai delfinų pasirodymai vyks gruodžio 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 30, 31 dienomis 12 ir 15 val., taip pat 2022 m. sausio 2 d. 12 bei 15 val.

Bilietus ir pasirodymų grafiką rasite www.ljm.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių