Helovino savaitgalis „drive-in“ kine Klaipėdoje

  • Teksto dydis:

Kino zona kviečia švęsti Helovino šventę „drive-in“ kine kartu. Spalio 28–31 dienomis į Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio automobilių parkavimo aikštelę atvežami 8 siaubo filmai.

Kiekvienais metais organizatoriai siekia pranokti save ir atvežti vis naujesnių ir geresnių siaubo filmų.

Šįkart kino filmų repertuaras ypač kruopščiai atrinktas ir šalia tokių 2021–2022 metų filmų kaip „Mirties namai 2“ (angl. „Don't breathe 2“), „Išvarymas: Velnias privertė mane tai padaryti“ („Conjuring: Devil made me do it“), žiūrovai ras ir pačių mieliausių ir gražiausių helovininių animacinių komedijų, tokių kaip „Siela“ („Soul“) ir „Koko“ („Coco“).

Kad pavyktų labiau įsijausti į Helovino nuotaiką, filmus organizatoriai kviečia stebėti visiškai tamsioje, kiek atokiau nuo miesto esančioje neįgaliųjų paplūdimio automobilių parkavimo aikštelėje.

Klaipėdiečiai pamėgo „drive-in“ kiną ir gausiai renkasi žiūrėti filmų. Viename kino seanse talpinama iki 100 automobilių, todėl bilietų kiekis ribotas.

Filmai rodomi ant ypač didelės 12x7 m aliuminio ekrano konstrukcijos.

Visi filmai įgarsinti lietuviškai, o garsas transliuojamas FM radijo bangomis.

Organizatoriai, norėdami pradžiuginti klaipėdiečius, iki pat ketvirtadienio vidurnakčio kviečia įsigyti išankstinius bilietus pigiau. 

Atvykusius į renginį organizatoriai džiugins nuotaikingais ir kraupiais šou kino ekrane, o kino seansai bus pradedami automobilių šviesų šou. 

Kviečiama peržiūrėti repertuarą, rezervuotis vietą ir įsigyti išankstinį bilietą čia:

https://kino-zona.lt/renginiai/kategorija/Klaipeda/.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių