Adamsų šeimyna delfinariumą apvertė aukštyn kojom

  • Teksto dydis:

Nors pajūryje rogių kelio vis dar nėra, tačiau Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas gyvena švenčių laukimo nuotaikomis. Kalėdų Senelio atėjimui ruošiasi ne tik delfinai, bet ir visa Adamsų šeima, kurią įkūnija Klaipėdos muzikinio teatro artistai.

Režisierė Rūta Bunikytė, dirbusi projekte „Delfinai ir žvaigždės“, dabar delfinariume stato nuotaikingą spektaklį visai šeimai „Kalėdos aukštyn kojom“, kurio premjera – jau šį trečiadienį, gruodžio 14 d.

„Juk Adamsai vienu pirštu spragtelėjimu gali apversti visą pasaulį, – teigė režisierė ir pristatė šeimyną: tėtis Gomesas – Muzikinio teatro baleto solistas Aurelijus Liškauskas, Trečiadienė – šokėjo dukra Ilzė, Svirdulys – delfinų treneris Mindaugas Lukošius, Mertišė – balerina Aušra Krasauskaitė, breiko šokėjas dėdė Pūlinys – šokėjas Mantvydas Žilinskas, Pūgžlys – šokėjas Sidas Praleika.“

Pagrindinis šios įdomios, žaižaruojančios nepaprastais gebėjimais šeimynos uždavinys – sukurti efektingą pasirodymą Kalėdų seneliui. Tačiau kaip tai padaryti šeimai, kurioje – visi yra svarbiausi, visi labai talentingi? Nesusipratimų ir džiaugsmingų atradimų scenoje tikrai netrūks.

„Tikiuosi, kad delfinai mums tikrai padės ir išgelbės net pačioje beviltiškiausioje situacijoje“, – sakė A. Liškauskas.

Šis artistas tapo pirmojo projekto „Delfinai ir žvaigždės“ nugalėtoju. Aurelijus prisiminė, kad tuomet valandų, praleistų Kopgalyje, kur įsikūręs Lietuvos jūrų muziejus, neskaičiuodavo. Keliai į delfinariumą vedė ir rengiant kitus spektaklius, šokius, pasirodymus.

„Delfinai visuomet palieka neišdildomą įspūdį, jie tokie prieraišūs ir geranoriški, nuolat krykštaujantys, – emocijų neslėpė Aurelijus. – Tai – gyvūnai, teikiantys optimizmo, energijos ir gerumo. Džiaugiuosi, kad ir mano šių metų kalėdinis laikotarpis bus būtent toks – kupinas nuotykių, naujų atradimų.“

Kalėdiniai spektakliai „Kalėdos aukštyn kojom“ delfinariume vyks gruodžio 14, 15, 16, 23 d. – 12 val., 17, 18 d. – 12 ir 15 val. Gruodžio 31 d. – rengiamas Naujametis koncertas „Angelai ir demonai“. Bilietus galima įsigyti iš anksto internetu www.ljm.lt.

Tomis dienomis ir gruodžio 25 bei 31 d. Smiltynėje nuo perkėlos iki delfinariumo kursuos miesto autobusas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių