Š.Jasikevičius „Lietuvos ryte“ – tik iki Kalėdų? (papildyta)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gerbėjų euforija ekipai įsigijus Šarūną Jasikevičių gali greitai baigtis.

Alfa.lt žiniomis, jeigu šalies čempionai Eurolygoje nepateks į kitą etapą, 34 metų 193 cm ūgio įžaidėjas paliks Lietuvos sostinę.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas teigė, jog jei sostinės komanda nepateks į Eurolygos "Top-16", tai jiems bus per brangu išlaikyti Š.Jasikevičių.

Atakų organizatorius nėra geriausios sportinės formos, todėl didieji Europos klubai nepanoro jo įsigyti. Nusibodus laukti, Šaras nusprendė galiausiai priimti „Lietuvos ryto“ pasiūlymą, tačiau su sąlyga, kad Vilniuje liks tik komandos patekimo į „Top 16“ etapą atveju.

Spekuliacijas dėl Š. Jasikevičiaus išvykimo pakursto ir tai, kad jis sutiko žaisti už mažą atlyginimą. Nors buvo pasirodę pranešimų, kad Šaras gaus kiek daugiau nei milijoną litų, realybė rodo, kad „Lietuvos rytas“ šiuo metu nėra pajėgus mokėti tokios sumos.

Savaitės pradžioje portalo 1kl.lt paklaustas, kodėl priėmė sostinės klubo, o ne Malagos „Unicaja“ ar kitos užsienio komandos pasiūlymą, krepšininkas tai paaiškino paprastai: „Nusibodo laukti tų didelių komandų, pastarosiomis dienomis subyrėjo derybos su kai kuriomis iš jų; gal padariau klaidą, anksčiau neprisijungdamas čia.“

Krepšininkas teigė nelaikantis „Lietuvos ryto“ paskutine savo karjeros stotele. „Norisi dar pažaisti. Jėgų yra. Kiek jų yra – nežinau, bet žinau, kad noro yra daug. O ar jėgų bus, ar kojos leis, ar nugara leis – parodys ateinančios savaitės“, - svarstė legendinis krepšininkas.

Jis teigė dar nežinantis, ar galės atstovauti Lietuvos rinktinei kitąmet mūsų šalyje vyksiančiame Europos čempionate – esą tai priklausys nuo fizinių galimybių. „Galvoju jau nuo tada, kai paskelbė, kad Lietuvoje bus čempionatas. Tačiau kūno būsena, situacija gali daug ką pakeisti“, - reziumavo Šaras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių