Sėkmingi jaunųjų Joniškio imtynininkų startai tarptautiniame turnyre Estijoje

Estijoje vyko tarptautinis graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyras, kuriame Lietuvai atstovavo keturi Joniškio sporto centro atletai.

Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai varžėsi jaunių amžiaus grupėje (gimę 1993 metais ir jaunesni) ir iškovojo tris medalius.

Geriausiai kovojo broliai dvyniai Donatas ir Darius Gudmonai, laimėję pirmąsias vietas.

Donatas Gudmonas (42 kg) įveikė keturis, o Darius - tris Estijos imtynininkus. Visas imtis broliai laimėjo prispausdami varžovus mentėmis prie kilimo - akivaizdžia taškų persvara.

Robertas Zablockis svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo bronzos medalį. Joniškietis bei du estai iškovojo po dvi pergales ir po kartą pralaimėjo. Trečiąją vietą lietuviui lėmė blogesnis pelnytų taškų santykis, nors ir buvo įveiktas čempionas.

Tarptautiniame turnyre jėgas išmėgino 119 imtynininkų (vyrai, jauniai ir moterys) iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos.

Šiame straipsnyje: graikų-romėnų imtynės