Nutrūko „Nuggets“ pergalių serija, „Heat“ artėja prie lygos rekordo

Naujojo Orleano „Hornets“ (25/46) komandos įžaidėjas Brianas Rorbertsas negalėjo patikėti savo pasirodymu, kuris padėjo nutraukti Denverio „Nuggets“ (49/23) 15 pergalių seriją.

Amerikietis atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir jo vedama ekipa namuose 110:86 (27:18, 32:20, 27:30, 24:18) sutriuškino George‘o Karlo auklėtinius.

„Tai neįtikėtina. Man sunku suvokti, jog aš tai padariau. Daug vaikinų lygoje žaidžia daug metų ir to nepadaro. Kai kurie dar pastebėjo, jog atlikau daugiau rezultatyvių perdavimų nei visa „Nuggets“ ekipa“, – džiaugėsi B.Robertsas.

Jis tapo 20–uoju naujoku, atlikusiu bent 18 rezultatyvių perdavimų. Paskutinį kartą tai padarė Darrenas Collisonas.

Be Ty Lawsono žaidusi „Nuggets“ atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Ji taip pat krepšį atakavo 38 proc. taiklumu ir kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 32:45.

Trečią mačą iš eilės laimėjusi „Hornets“ kontroliavo beveik visas rungtynes. Ji po pirmojo kėlinio pirmavo 9 taškais, 21 tašku buvo priekyje prieš ilgąją pertrauką ir 18 – prieš paskutinį ketvirtį.

Trečiojo kėlinio viduryje 16–4 spurtavusi „Nuggets“ priartėjo iki devynių taškų (58:67), tačiau Rogeris Masonas tada pataikė du tritaškius iš eilės ir „Hornets“ dviženkle persvara pirmavo iki mačo pabaigos.

„Hornets“ laimėjo, nors jai nepadėjo Ericas Gordonas, Greivis Vasquezas, Jasonas Smithasir Austinas Riversas.

Šeimininkai iš tolimos distancijos pataikė 14 tritaškių iš 25 (56 proc.).

„Mes sužaidėme prastas rungtynes, jie – geras. Prametėme daug metimų, o jų įžaidėjas rasdavo laisvus komandos draugus. Varžovai pranoko mus abejose aikštės pusėse“, – sakė Andre Milleris.

„Hornets“: Ryanas Andersonas 23 (4/11 dvit., 5/11 trit., 9 atk. kam.), Darius Milleris 16, Anthony Davisas 14, Rogeris Masonas 14, Brianas Robertsas (18 rez. perd.) ir Al–Farouq Aminu po 13, Robinas Lopezas 11.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 24 (1/6 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud.), Kennethas Fariedas 13, Wilsonas Chandleris 11, Corey Breweris ir Andre Milleris po 9.

„Heat“ trūksta 6 pergalių

LeBronas Jamesas buvo arti trigubio dublio ir jo vedama Majamio „Heat“ (56/14) komanda šventė 27 pergalę iš eilės.

NBA čempionė svečiuose 108:94 (28:28, 27:18, 23:22, 30:26) sutriuškino Orlando „Magic“ (56/14) klubą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Jameero Nelsono tritaškio rezultatas tapo lygus (68:68), bet L.Jamesas tada pelnė penkis taškus paeiliui ir jo iniciatyva „Heat“ komanda spurtavo 20–2 (88:70).

Dviženklę persvarą svečiai išsaugojo iki finalinės sirenos.

„Heat“ ekipai antrose rungtynėse iš eilės nepadėjo Dwyane‘as Wade‘as, o Orlando komanda vertėsi Nikolo Vučevičiaus. Pastarasis prieš tai prieš „Heat“ per du mačus vidutiniškai rinkdavo 22,5 taško ir atkovodavo po 25 kamuolius.

„Magic“ komandai tai buvo septintas pralaimėjimas iš eilės.

Majamio klubas pataikė 15 tritaškių iš 28. Aštuoni tritaškiai buvo pataikyti po L.Jameso perdavimų.

„Mūsų tikslas yra laimėti NBA žiedus. Mes tuo norime būti žinomi. Nesame išsikėlę sau tikslo pasiekti kuo ilgesnės pergalių serijos“, – tikino L.Jamesas.

„Heat“ ekipai iki Los Andželo „Lakers“ pasiekto rekordo trūksta šešių pergalių. Ji kitas rungtynes žais Čikagoje.

„Heat“: LeBronas Jamesas 24 (9/16 dvit., 6/10 baud., 9 atk. kam., 11 rez. perd.), Mario Chalmersas 17, Chrisas Boshas (9 atk. kam.) ir Ray Allenas po 12, Rashardas Lewisas 11, Chrisas Andersenas ir Mike‘as Milleris po 7.

„Magic“: Jameeras Nelsonas 27 (4/10 dvit., 5/10 trit., 4/5 baud., 12 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 20, E‘Twaunas Moore 13 (9 atk. kam.), Kyle‘as O‘Quinnas 12, Maurice‘as Harklessas ir Beno Udrihas po 7.