NLRL: Rytų - Centro divizione pirmauja “Sporto centras - Poseidonas”

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų - Centro diviziono „A“ grupės rungtynėse, Kėdainių ledo ritulio klubo ir Elektrėnų „Sporto centro – Poseidono“ dvikovoje pergalę rezultatu 6:3 (4:2, 1:1, 1:0) šventė elektrėniškiai.

Nuo pat rungtynių pradžios persvarą įgijo Elektrėnų komanda, kuri per pirmąsias 7 rungtynių minutes pelnė 2 įvarčius ir vėliau varžovams neleido priartėti.

Kėdainių klubas turėjo galimybių švelninti rezultatą, nes varžovai rungtynėse užsidirbo net 20 baudos minučių, tačiau išnaudojo tik patį pirmąjį varžovų komandos žaidėjo pašalinimą iš aikštelės.

„Sporto centras – Poseidonas“ po trečiosios iš eilės pergalės tapo vienvaldžiu Rytų – Centro diviziono „A“ grupės lyderiu.

Kėdainių LRK – Elektrėnų „Sporto centras – Poseidonas“ 6:3 (4:2, 1:1, 1:0).

LRK: Daumantas Karalevičius 2, Vladislovas Rudzinskas 1 įvartis.

„Sporto centras – Poseidonas“: Andrius Poškus 3, Andrejus Simankovas, Erikas Steponaitis, Deividas Kazlauskas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Poseidonas“        4 3 0 0 1  19:13    9
2. Kėdainių LRK                  4 2 0 0 2  18:16    6
3. Kauno LRK                     2 1 0 0 1   5:6     3
4. Kauno „Charlie Pizza“         2 1 0 0 1   7:12    3
5. Vilniaus „Vanvita“            2 0 0 0 2   8:10    0

Vakarų diviziono rungtynėse Panevėžio LRK „Olimpas“ Šiauliuose rezultatu 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) pralaimėjo Mažeikių „Lederos“ komandai, kuriai tai buvo pirmoji sėkmė čempionate.

Pirmajame kėlinyje komandos nesisekė įrodyti pranašumo, tačiau jau antrajame kėlinuke mažeikiškiai, vedini trijų legionierių iš Latvijos įrodė savo pranašumą dviem įvarčiais ir išsaugojo jį iki rungtynių pabaigos. „Ledera“ šventė pirmąją pergalę sezone.

Panevėžio LRK „Olimpas“ - Mažeikių „Ledera“ 2:4 (2:2, 0:2, 0:0).

LRK „Olimpas“: Deivis Zdanovičius, Artūras Blažinskas po 1 įvartį.

„Ledera“: Andis Berzinšas, Virginijus Valantinavičius, Andrejus Konovalovas, Askoldas Varpinšas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“             1 0 0 0 1    1:5    0

Sekmadienio vakarą sužaistos dvejos Rytų diviziono „B“ grupės rungtynės, kuriose pergales iškovojo Vilniaus „Ice Wind“ ir „Ober – Haus“ klubai. „Ice Wind“ rezultatu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) palaužė Vilniaus „Hockey Punks“ pasipriešinimą, o „Ober – Haus“ rezultatu 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Vilkų“ komandą.

„Ice Wind“ komanda sunkiai palaužė varžovų pasipriešinimą ir įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės, tvirtai pirmaudama divizione.

„Nelengvą pergalę iškovojo ir „Ober – Haus“ komanda, kuri tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė varžovų pasipriešinimą.

Vilniaus „Ice Wind“ – Vilniaus „Hockey Punks“ 4:2 (1:1, 2:1, 1:0).

„Ice Wind“: Arūnas Černius, Gabrielius Dirvinskas, Raimondas Meilūnas, Vytautas Mikailionis po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: Donatas Dirginčius, Grantas Milašauskas po 1 įvartį.

Vilniaus „Ober – Haus“ - Vilniaus „Vilkai“ 5:1 (1:1, 2:0, 2:0).

„Ober – Haus“: Aidas Gruodis, Aleksas Korsakas, Nikolajus Sidorovas, Andrejus Silinas, Timūras Suponevas po 1 įvartį.

„Vilkai“: Tomas Jacevičius 1 įvartis.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           4 4 0 0 0   17:9    12
2. Vilniaus „Ober-Haus“          3 2 0 0 1   16:10    6
3. Vilniaus „Hockey Punks“       4 1 0 0 3   12:12    3
4. Vilniaus „Vilkai“             4 1 0 0 3    9:20    3
5. Vilniaus „Meteoras“           1 0 0 0 1    4:7     0