„Neptūnas“ palaužė „Sakalus“

Vilniaus "Sakalų" komandai šeštadienį teko pripažinti Klaipėdos "Neptūno""Neptūno" krepšininkų pranašumą. Žaisdami namie klaipėdiečiai įveikė svečius penkiolikos taškų skirtumu - 94:79 (19:21, 21:17, 26:22, 28:19), praneša Krepsinis.net.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje vyko įnirtinga kova, tačiau netrukus į priekį išsiveržė uostamiesčio krepšininkai, kurie po V.Vasyliaus metimo pirmavo 9:3. Svečiai iš sostinė spurtavo 5:0 ir sumažino deficitą iki minimumo, o pirmąjį kėlinuką užbaigė 4 taškais be atsako bei pirmavo 21:19.

Atkakli kova tęsėsi ir antrajame kėlinuke, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Spurtavę 9:0 klaipėdiečiai įgijo 8 taškų persvarą (38:30), bet po dviejų ketvirčių buvo priekyje tik 40:38.

Situacija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Klaipėdiečiai turėjo nedidelę persvarą, o pelnę 6 taškus iš eilės padidino pranašumą iki dviženklio skaičiaus (60:50). Prieš lemiamą susitikimo dalį "Neptūnas" turėjo 6 taškų pranašumą (66:60).

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo labai nervingai, o V.Šarakausko ir R.Ūzo metimai sumažino svečių deficią iki 2 taškų (64:66). Tačiau netrukus šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir likus daugiau nei 6 minutėms turėjo 14 taškų persvarą (78:64). Per likusį dvikovos laiką "Neptūnas" neleido varžovams mažinti pranašumo ir laimėjo susitikimą 15 taškų skirtumu 94:79.

Šiame straipsnyje: SakalaiNeptūnas