„Manchester City“ kyla į trečią vietą

Antradienio vakarą Anglijoje vyko vienas „Premier“ lygos susitikimas. Jame susitiko vietos „Manchester City“ ir „Stoke City“ klubai. Rungtynes po gan nesunkios kovos 3-0 laimėjo „Man City“.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai ir jie išsiveržti sugebėjo jau 14-ą minutę. Po Jameso Milnerio perdavimo, du „Stoke“ gynėjus įspūdingai apsivaręs Carlosas Tevezas, stipriu smūgiu nuginklavo Thomasą Sorenseną.

Pirmajame kėlinyje, nepaisant sukurtų progų, daugiau įvarčių niekas nepelnė ir Mančesterio klubas į pertrauką išėjo pirmaudamas.

Antrojo kėlinio pradžioje „City“ sugebėjo padidinti savo pranašumą. 53-ą minutę po standartinės situacijos, kurią atliko Adamas Johnsonas, įvartį galva pelnė Joleonas Lescottas.

Vėliau „Stoke“ klubas bandė rezultatą švelninti, tačiau Joe Hartas ir klubo gynėjai atrodė patikimai ir visus neramumus numalšindavo.

65-ą minutę „City“ sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. Carlosas Tevezas puikiu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepaliko jokių vilčių „Stoke“ vartų sargui.

Kėliniui einant į pabaigą „Man City“ turėjo dar vieną puikią progą, tačiau tą kartą po keitimo aikštėje pasirodęs Edinas Džeko galva smūgiavo virš vartų.

Iki rungtynių pabaigos daugiau niekas įvarčių nepelnė ir „Manchester City“ galėjo švęsti pelnyta pergalę, po kurios jie pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

„Manchester City“ 3 – 0 „Stoke City“
14‘ [1 – 0] Carlos Tevez
53‘ [2 – 0] Joleon Lescott
65‘ [3 – 0] Carlos Tevez