„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Techaso“

Be pralaimėjimų LKL žengiantis Vilniaus "Lietuvos rytas" iškovojo trečiąją pergalę, namuose neturėjęs problemų ir 109:72 (30:19, 29:23, 25:9, 25:21) sutriuškinęs ketvirtąją nesėkmę jau patyrusią Panevėžio "Techaso" komandą, praneša Krepsinis.net.

Vilniečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau ketvirtąją minutę turėjo dviženklį pranašumą 12:2. Skirtumas tarp komandų nesustabdomai augo, o sužaidus daugiau nei 7 minutes panevėžiečiai buvo pelnę vos 4 taškus. Vis dėlto kėlinuko pabaigoje vilniečiai kiek atsipalaidavo ir leido svečiams 18 taškų deficitą sumažinti iki 13 (11:24). Po pirmojo kėlinuke "Lietuvos rytas" pirmavo 30:19.

Antrajame kėlinuke panevėžiečiams neilgai pavyko išlaikyti nedidelį skirtumą. "Lietuvos ryto" krepšininkai spurtavo 13:0 ir padidino pranašumą iki 24 taškų (49:25). Kėlinuko pabaigoje "Techaso" krepšininkai pataikė keturis tritaškius ir sušvelnino atsilikimą iki 15 taškų (38:53), bet po dviejų kėlinukų "Lietuvos rytas" pirmavo 59:42.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai susigrąžino 20 taškų persvarą ir žaisdami gana atsipalaidavę pamažu didino atotrūkį. Kėlinuko pabaigoje Mindaugo Lukauskio tritaškis padidino "Lietuvos ryto" pranašumą iki 31 taško (79:48), o po trijų ketvirčių šeimininkai buvo priekyje 84:51.

Ketvirtajame kėlinuke ekipos žaidė kur kas ramiau, tačiau situacija nesikeitė. "Lietuvos rytas" tvirtai kontroliavo žaidimą ir iškovojo lengvą pergalę 109:72.

Šiame straipsnyje: Lietvos rytasTechaso