Ledo ritulio čempionate “Hockey punks” patyrė penktąjį pralaimėjimą

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų diviziono „B“ grupėje Vilniaus „Ober – Haus“ rezultatu 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) palaužė Vilniaus „Hockey punks“ pasipriešinimą.

Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje, o pergalę „Ober – Haus“ komandai lėmė taiklus gynėjo Remigijaus Valicko smūgis.

Paskutiniosiomis rungtynių minutėmis „pankai“ bandė gelbėtis keisdami vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet šios pastangos galėjo virsti įvarčiu į tuščius vartus – „Ober – Haus“ komanda du kartus smūgiavo į juos  netaikliai.

Rungtynių įtampą liudiją tai, jog net trys žaidėjai buvo išvaryti iki rungtynių pabaigos ir sulauks lygos drausminių nuobaudų.

„Ober – Haus“: Aleksas Korsakas, Remigijus Valickas po 1 įvartį.

„Hockey punks“: Ernestas Čepulis 1 įvartis.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           6 6 0 0 0   26:13   18
2. Vilniaus „Ober-Haus“          4 3 0 0 1   18:11    9
3. Vilniaus „Vilkai“             5 1 1 0 3   13:23    5
4. Vilniaus „Hockey Punks“       6 1 0 0 5   15:17    3
5. Vilniaus „Meteoras“           3 0 0 1 2    9:15    1

Šiame straipsnyje: NLRLOber – Haushockey punks