Kėdainiečiams nepavyko įveikti ventspiliečių

Kėdainių "Nevėžio" ekipai nepavyko svečiuose įveikti vienos pajėgiausių Latvijos komandų - Ventspilio "Ventspils".

Kėdainių klubas šeštadienį vykusiose SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Elito" diviziono rungtynėse po atkaklios kovos nusileido varžovams rezultatu 78:64 (13:14, 21:14, 17:29, 13:21) ir patyrė trečiąją nesėkmę per keturis susitikimus.

Rungtynes 4:0 pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau likus žaisti keturias minutes iki ketvirčio pabaigos Žydrūnas Stankus pirmą kartą išvedė "Nevėžį" į priekį - 10:9. Nors kėlinio pabaigoje "Ventspils" spurtavo 5:0, Benas Veikalas tolimu metimu sumažino varžovų pranašumą iki minimumo - 13:14.

Antrąjį kėlinį Kėdainių komanda pradėjo tiesiog puikiai. "Nevėžio" krepšininkai penkių minučių atkarpą laimėjo 14:4 ir įpusėjus kėliniui po Ž.Stankaus metimo svečiai jau pirmavo dviženkle persvara - 28:17. Nors ketvirčio pabaigą "Ventspils" laimėjo 9:4, įpusėjus mačui "Nevėžis" priekyje - 34:28.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau vyravo lygi kova, tačiau priekyje vis dažniau buvo aikštės šeimininkai. Nors likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos Dariaus Šilinskis buvo grąžinęs "Nevėžiui" minimalią persvarą (49:48), ketvirtį "Ventspils" baigė spurtu 9:2 ir po trisdešimties žaidimo minučių aikštės šeimininkai jau pirmauja šešiais taškais - 57:51.

Ketvirtajame kėlinyje "Ventspils" jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų. Įpusėjus kėliniui latviai jau pirmavo dešimties taškų skirtumu - 65:55. Nors "Nevėžiui" buvo pavykę šiek tiek priartėti prie varžovų, "Ventspils" sėkmingai baigė rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 78:64.

"Nevėžis": D.Šilinskis 15 (dvitaškiai 7/14), V.Dabkus 14, B.Veikalas 10, G.Leonavičius ir Ž.Stankus - po 9.

"Ventspils": R.Zakis 22, J.Strellniekas 17, T.Brazeltonas 15, J.Umbraško ir M.Jurevicus - po 8.

Šiame straipsnyje: NevėžisVentspils