„Juventus“ Europos lygą baigs grupių etape

Trečiadienio vakarą buvo žaidžiami penktojo UEFA Europos lygos grupės etapo rato susitikimai. Viename iš mačų susitiko Turino „Juventus“ klubas ir Poznanės „Lech“. Šios rungtynės baigėsi 1-1 ir „Juve“ prarado viltis patekti į kitą EL etapą.

Pirmąjį mačo įvartį sniegingą vakarą, galva pelnė Artjomsas Rudnevsas. Visgi Turino miesto klubo puolėjas Vincenzo Iaquinta 84-tą minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau to „Juventus“ klubui neužteko ir jie į kitą etapą prasibrauti nesugebės.

Tuo metu kitame šios grupės mače vietos „Manchester City“ net 3-0 įveikė „Red Bull Salzburg“. Daugybę progų sukūrusių „City“ žaidėjų gretose du kartus pasižymėjo Mario Balotelli bei kartą Adamas Johnsonas.

Kitame mače, vykusiame Italijoje, vietos Genujos „Sampdoria“ susigrūmė su svečių Eindhoveno „PSV“ futbolininkais. Rungtynės baigėsi olandų pergale 1-2.

Pirmieji į priekį šiame mače išsiveržė šeimininkai, kai prieš pat pertrauką Giampaolo Pazzini pelnė įvartį. Nepaisant to, prasidėjus antrajam kėliniui, 51-ą minutę, svečių narys Ola Taivonenas rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje, 89-ą minutę, „Sampdoria“ ekipos futbolininkas Guido Marilungo prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Kiekybinę persvarą įgavęs Olandijos klubas tuoj pat tuo pasinaudojo ir per pridėtą mačo laiką pelnytas Taivoneno įvartis atnešė svečių komandai tris taškus.

Rusijoje vykusiose rungtynėse susitiko Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Anderlecht“ ekipos. Pergalę rezultatu 3-1 šventė šeimininkai. Jiems įvarčius pelnė Aleksejus Ionovas, Aleksandras Bukharovas ir Szabolczas Huszti, o svečių gretose pasižymėjo Kanu.

„Hajduk Split“ 1 – 3 „AEK Athens“
50' [0 - 1] Ignacio Scocco (11 m.)
61' [0 - 2] Konstantinos Manolas
84' [0 - 3] Ismael Blanco
90' [1 - 3] Jurica Buljat

„Zenit“ 3 – 1 „Anderlecht“
12' [1 - 0] Aleksey Ionov
65' [2 - 0] Aleksandr Bukharov
87' [2 - 1] Kanu
88' [3 - 1] Szabolcz Huszti

H grupė:

„Odense“ 1 – 1 „Getafe“
17' [0 - 1] Pedro Rios
90' [1 - 1] Hans Henrik Andreasen

„Young Boys“ 4 – 2 „Stuttgart“
39' [1 - 0] David Degen
48' [1 - 1] Pavel Pogrebnyak
68' [1 - 2] Sven Schipplock
82' [2 - 2] Scott Lee Sutter
85' [3 - 2] Emmanuel Mayuka
86' [4 - 2] Emmanuel Mayuka

I grupė:

„Metalist Kharkiv“ 2 – 1 „Debrecen“
48' [0 - 1] Peter Czvitkovics
52' [1 - 1] Adam Bodi (į saus vartus)
88' [2 - 1] Denis Oleynik

„Sampdoria“ 1 – 2 „PSV“
45' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
51' [1 - 1] Ola Toivonen
90' [1 - 2] Ola Taivonen
89' Guido Marilungo („Sampdoria“)