Elektrėnų ESC įveikė lentelės kaimynus iš Rygos

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiajame divizione Elektrėnų ESC klubas po atkaklios kovos 6:5 (2:1, 4:2, 0:2) įveikė Rygos „Cetra“ (Latvija) ir užsitikrino antrąją atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono vietą.

Dvikovoje iki pat rungtynių pabaigos priekyje buvo lietuviai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą, o antrajame kėlinyje ją padidino iki trijų įvarčių.

Vis dėlto latviai surado jėgų sumažinti skirtumą iki minimumo 6:5 ir sugrąžinti intrigą. Nervingoje rungtynių pabaigoje rezultatas nepasikeitė ir Elektrėnų ESC reguliarųjį sezoną baigė pergale:

ESC - „Cetra“ 6:5 (2:1, 4:2, 0:2).
ESC: M.Lomakinas 2, A.Prichodka, D.Kazlauskas, A.Simankovas, Š.Suchamilinas - po 1 įvartį.
„Cetra“: G. Gajevskis, P. Ostašovas, J. Zantsas, M. Vecvagaras, A. Popenas - po 1 įvartį.

Beje, abu klubai tarpusavyje susitiks finalinio ketverto pusfinalyje. Finalo ketverto turnyras įvyks kovo 24-25 dienomis Šiauliuose.

Aukščiausiojo diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „ESSM-Energija“   11 11 0 0 0  80:27  33
2. Elektrėnų ESC               15  8 0 0 7  84:82  24
3. Rygos „Cetra“               13  6 1 1 5  52:52  21
4. Kėdainių LRK                15  5 2 1 7  66:67  20
5. Kaliningrado „Delovaja rus“ 12  3 1 1 7  64:74  12