Baltijos šalių orientavimosi čempionate lietuviai - treti

Savaitgalį Latvijoje (Kuldiga) vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės ir svečiai iš Rusijos ir Baltarusijos.

Rinktinėms atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes. Tuo pačiu metu buvo vykdomas ir Baltijos šalių veteranų čempionatas.

Šeštadienį vykusiose ilgos trasos varžybose čempionais ir prizininkais tapo:

Mergaičių vaikų grupėje - trečią vietą iškovojo Greta Čerškutė.
Vaikinų jaunučių grupėje - antrą vietą iškovojo Gediminas Morėnas.
Merginų jaunimo grupėje - antrą vietą iškovojo Aušrinė Kutkaitė.
Stipriausių moterų grupėje sportininkės - trečią vietą iškovojo Sandra Paužaitė.

Kitiems Lietuvos rinktinės sportininkams sekėsi prasčiau.

Sekmadienį vykusiose estafečių varžybose čempionėmis ir prizinkėmis tapo šios komandos:

Merginų jaunimo grupėje - čempionėmis tapo Vesta Ambrazaitė, Joana Česnaitė, Aušrinė Kutkaitė.
Stipriausių moterų grupėje - trečią vietą iškovojo Kristina Rybakovaitė, Indrė Valaitė, Sandra Paužaitė.

Po dviejų čempionato dienų susumavus, už iškovotas vietas surinktus taškus, pirmąją vietą komandinėje įskaitoje ir Baltijos šalių čempionato taurę iškovojo Latvijos (928 tšk.), antra liko Estijos (916 tšk.), trečia Lietuvos (698 tšk.) komandos.

Tuo pačiu metu vykusiame Baltijos šalių veteranų čempionate čempionais ir prizininkais tapo šie Lietuvos atstovai:

Vyrų 35 m.a. grupėje čempionu tapo Laimonas Čaplikas, trečią vietą iškovojo Rolandas Bačkys.
Vyrų 45 m.a. grupėje čempionu tapo Genadijus Jonauskas.
Moterų 50 m.a. grupėje čempione tapo Violeta Kutkienė, trečią vietą iškovojo Vitalija Ptašekienė.
Vyrų 50 m.a. grupėje čempionu tapo Karolis Mickevičius.
Vyrų 55 m.a. grupėje antrą vietą iškovojo Kostas Dūda.